HomeO nasMagazyn dla klientów WIN!

WIN! Magazyn informacyjny dla klientów Weidmüller

Informacje i aktualności ze świata Przemysłowej Techniki Łączeniowej
Let's connect.

 

 

W szczegółach

Pełna kontrola i bezpieczeństwo!

Praktycznie każda większa maszyna stanowi potencjalne zagrożenie dla użytkowników, na przykład ze względu na ruchy ramion robota czy cylindry hydrauliczne. Dlatego dodatkowe elastyczne opcje rozwiązań zabezpieczających, stanowią integralną część systemu zdalnych wejść/wyjść u-remote od Weidmüller.

 

Newsletter

Rozpocznij subskrypcję

Interesujące nowości i zdarzenia ze świata techniki łączeniowej Weidmüller. Nasz magazyn dla klientów “WIN! z aktualnymi artykułami jest wysyłany cztery razy do roku.

 

 

W zbliżeniu

Stałe zasilanie
Jak rozwiązania zasilania utrzymują systemy na całym świecie w ciągłym ruchu? Odpowiada Dr.-Ing. Kai Lorentz.

 
W szczegółach

Wydajniejsze systemy sterowania

Wiele możliwych kombinacji, bardzo elastyczna funkcjonalność, detale pozwalające oszczędzić czas: z FrontCom® Vario Weidmüller wyznacza nowe standardy w zakresie interfejsów serwisowych. Nowa rodzina oferuje znaczącą poprawę w wydajności - zarówno w procesie planowaniu jaki i eksploatacji.

 

Przegląd bieżących tematów:

 
 

Dokładność i wyjatkowo łatwa konfiguracja

 

Dzięki zintegrowanemu wyświetlaczowi, konwerter sygnału analogowego ACT20P Pro DCDC II zapewnia najwyższą dokładność pomiaru i niezwykle prostą konfigurację. Idealne cechy dla jego głównego obszaru zastosowań, w klasycznym sektorze maszynowym.

 

 
 

W bezpiecznych rękach na całym świecie

 

Fabrycznie dostosowane do indywidulanych wymagań obudowy od Weidmüller są wykorzystywane w coraz większej liczbie aplikacji przemysłowych, w celu zmniejszenia liczby integracji i redukcji kosztów produkcyjnych. Do ich sukcesu niewątpliwie przyczyniła się nasza ogólnoświatowa sieć ośrodków obróbczych.

 

Wydajniejsze systemy sterowania

 

Wiele możliwych kombinacji, bardzo elastyczna funkcjonalność, detale pozwalające oszczędzić czas: z FrontCom® Vario, Weidmüller wyznacza nowe standardy w zakresie interfejsów serwisowych. Nowa rodzina oferuje znaczącą poprawę w wydajności - zarówno w procesie planowaniu jaki i eksploatacji.

 

 

Pełna kontrola i bezpieczeństwo!

 

Praktycznie każda większa maszyna stanowi potencjalne zagrożenie dla użytkowników, na przykład ze względu na ruchy ramion robota czy cylindry hydrauliczne. Dlatego dodatkowe elastyczne opcje rozwiązań zabezpieczających, stanowią integralną część systemu zdalnych wejść/wyjść u-remote od Weidmüller.

 

 

Seria „Stale zasilane” - wieloaspektowe zadanie

 

Bez niezbędnej mocy, ramiona robota nie poruszą się, pasy transmisyjne nie będą się toczyć a zawory nie otworzą się. Dr Inż. Kai Lorentz, Menadżer ds. Infrastruktury wyjaśnia, jak rozwiązania Weidmüller utrzymują systemy na całym świecie w ciągłym ruchu.
 

 

AppGuide: rekomendacje produktowe dla wybranych aplikacji

 

Weidmüller oferuje projektantom urządzeń unikalne narzędzie, które pozwala znaleźć w kilku krokach odpowiedni system połączeń do ich aplikacji.

 

 

MetalliCard jako standard w firmie Daimler

 

Grupa Daimler korzysta z oznaczników metalowych Weidmüller do znakowania kabli i instalacji w swoich zakładach produkcyjnych na całym świecie.

 

 

Seria "Stale zasilane" - uniwersalne, zawsze dostępne

 

Jeżeli automatyka ma działać płynnie, funkcje bezpieczeństwa, kontroli procesów i komunikacji muszą być stale utrzymywane. W tym celu, Weidmüller oferuje rozwiązania zasilania dostosowane do potrzeb, które całkowicie gwarantują wymagany poziom niezawodności.

 

 

Bezpieczeństwo jest najważniejsze nawet w miniaturowych maszynach

 

Wymagania nałożone na miniaturowe maszyny stają się coraz bardziej rygorystyczne. Muszą one być tak zwarte i wydajne, jak to możliwe, a w tym samym czasie, zapewnić bezpieczną pracę dzięki wyłącznikom bezpieczeństwa. W produkcji maszyn firmy AM2C, komponenty elektroniczne Weidmüller pozwalają na znaczną oszczędność przestrzeni.

 

 

Przygotowanie zakładów produkcyjnych do Programu Industry4.0

 

Weidmüller jako pionier w swojej branży, oferuje już konkretne rozwiązania, które pozwalają firmom produkcyjnym przygotować się do koncepcji “Internet of Things” oraz na bezpieczne sterowanie produkcją z chmury - bez konieczności modernizacji całego parku maszynowego.