HomeO nasMagazyn dla klientów WIN!W zbliżeniu

W zbliżeniu

Co jest dla nas ważne

 

Jako partner w branży Połączeń Przemysłowych pomagamy naszym klientom sprostać wyzwaniom teraźniejszości i przyszłości. Dzięki lekturze wywiadów, komentarzy i artykułów, można dowiedzieć się co sprawia, że nasza firma oraz nasze rynki nadążają za najnowszymi trendami.

Seria „Stale zasilane” - wieloaspektowe zadanie

Bez niezbędnej mocy, ramiona robota nie poruszą się, pasy transmisyjne nie będą się toczyć a zawory nie otworzą się. Dr Inż. Kai Lorentz, Menadżer ds. Infrastruktury wyjaśnia, jak rozwiązania Weidmüller utrzymują systemy na całym świecie w ciągłym ruchu.

Przygotowanie zakładów produkcyjnych do Programu Industry4.0

Weidmüller jako pionier w swojej branży, oferuje już konkretne rozwiązania, które pozwalają firmom produkcyjnym przygotować się do koncepcji “Internet of Things” oraz na bezpieczne sterowanie produkcją z chmury - bez konieczności modernizacji całego parku maszynowego.

Program Industry 4.0 – komentarz

Volpert Briel, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w firmie Weidmüller omawia stan i perspektywy zaangażowania niemieckiego przemysłu w program Industry 4.0

"Najwyższe oceny i potwierdzona moc"

Dr Timo Berger, szef działu Interfejsów Elektronicznych, wyjaśnia jak u-remote przyczynia się do uproszczenia automatyki maszyn przy zachowaniu maksymalnej wydajności