HomeProduktyElektronika i automatykaModuły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikoweNowościAdapter interfejsowy do TERMSERIES – TIA

Adapter interfejsowy do TERMSERIES – TIA

Szybsze i zajmujące mniej miejscaokablowanie do przesyłu sygnałów
Nasze adaptery do przekaźników TERMSERIES redukują czas okablowania dzięki wtyczce plug-and-play

 

Aby skrócić czas kablowania łączącego sterownik z interfejsem przekaźnika, można zastosować wstępnie zmontowane linie kablowe, podłączane do adaptera TERMSERIES. Dzięki temu czas montażu rozdzielnicy ulega znacznemu skróceniu.

Nasze fabrycznie zmontowane rozwiązania “plug & play” z interfejsami TERMSERIES minimalizują złożoność okablowania.

Adapter posiada uniwersalną stopę montażową. Dzięki jego symetrycznej budowie, może być podłączony zarówno do cewki jak i do styków przekaźnika TERMSERIES. Dzięki przełącznikowi, możliwe jest również korzystanie z logiki dodatniej i ujemnej.

Szybsze wyposażanie szaf sterowniczych zawierających dużo okablowania - ta przewaga jest szczególnie ważna w aplikacjach o wysokim stopniu standaryzacji, na przykład w inżynierii mechanicznej lub procesowej, czy w przemyśle stoczniowym.

 

 

Główna 

zaleta:

 

Jedno urządzenie do logiki ujemnej i dodatniej 

Dzięki przełącznikowi, możliwe jest korzystanie zarówno z logiki dodatniej jak i ujemnej.

 

Zalety produktu

 

Podłączenie do różnych sterowników

Standaryzowane wtyczki kablowe umożliwiają podłączenie wszystkich interfejsów systemowymi, gotowymi zestawami kablowymi.

Szybkie zasilenie i dostarczenie potencjału wyjściowego

Szybkie i bezpieczne podłączenie napięcia wyjściowego dzięki technologii „PUSH IN”. Proste mostkowanie umożliwia powielanie połączeń.

Trwałe i jednoznaczne okablowanie

Instalacja jest bezpieczna i wolna od ryzyka pomyłek, dzięki praktycznemu oznakowaniu połączeń i możliwości indywidualnego opisania styków przy użyciu oznaczników MultiCard.