HomeProduktyElektronika i automatykaAnalogowe przetwarzanie sygnałówNowościAnalogowe przetworniki sygnałów ACT20P Bridge - przełączniki graniczne

Analogowe przetworniki sygnałów ACT20P Bridge - przełączniki graniczne

Kontrola wartości granicznej z prostą konfiguracją
ACT20P Bridge identyfikuje nawet najmniejsze zmiany parametrów

 

Kontrolowanie parametrów, takich jak ciśnienie, natężenie przepływu i temperatura, odgrywa istotną rolę zwłaszcza w aplikacjach energetycznych i procesowych. W takich przypadkach, indywidualne normy i standardy definiują wartości graniczne do oserwacji w celu zapewnienia płynnego przepływu procesu.

Przetwornik ACT20P umożliwia stworzenie precyzyjnego rozwiązania dla monitorowania sygnałów. Łatwa konfiguracja za pomocą oprogramowania FDT/DTM lub przyciskami na urządzeniu sprawia, że moduł jest uniwersalny i może być stosowany na wiele sposobów. Uniewrslany wejście oraz solidna konstrukcja pozwalają na pracę w szrokim zakresie temperatur. 

Potencjometr charakteryzuje się wysoką powtarzalnością i niezawodnością. Dzięki licznym funkcjom alarmowym może zidentyfikować i zgłosić nawet najmniejsze odchylenie.

Skuteczna kontrola wartości granicznych dla przemysłu procesowego - nasze przełączniki stanowią szczególnie precyzyjne rozwiązania, które reaguje szybko i poprawnie w przypadku odchyleń od normy

 

 

Główna

zaleta:

 

Łatwa konfiguracja

7-segmentowy wyświetlacz i diody LED ułatwiają szybką konfigurację za pomocą potencjometru i przycisków znajdujących się na obudowie. Urządzenie można konfigurować również za pomocą oprogramowania FDT/DTM.

 

Zalety

 

Wejście uniwersalne

Rodzaje i zakresy sygnałów wejściowych: prąd DC do 5A, napięcie do 300V, 2/3 przewodowe czujniki RTD, termopary, rezystory i potencjometry do 500kΩ.

Liczne funkcje alarmowe

Okno alarmu, opóźnienie alarmu, wykrywanie przerw w przewodzie i histerezy, to tylko niektóre z funkcji, dzięki którym przetwornik zapewnia najlepsze warunki dla wymagań każdego procesu.

Konfiguracja bezpośrednio w urządzeniu

7-segmentowy wyświetlacz i diody LED ułatwiają konfigurację za pomocą potencjometru i przycisków znajdujących się na obudowie.

Rozszerzony zakres temperatur

Dzięki rozszerzonemu zakresowi temperatur od -20°C do +70°C, solidny moduł monitorujący może pracować w każdym środowisku.

 Unsere Signaltrennwandler sind die zuverlässige und wirtschaftliche Lösung für Signalanpassung und galvanische Trennung von Stromsignalen.