HomeProduktyElektronika i automatykaAnalogowe przetwarzanie sygnałówNowościPrzetwornik analogowy ACT20P Pro DCDC II

Przetwornik analogowy ACT20P Pro DCDC II

Wysoka dokładność pomiaru w różnych aplikacjach
ACT20P Pro DCDC II imponuje bardzo prostą konfiguracją

 

Przy budowie maszyn, w technice procesowej i w energetyce, bezpieczna izolacja i dokładne przekształcanie prądu i napięcia na sygnały analogowe są zaliczane do najważniejszych warunków płynnego przebiegu procesów.

Wyjątkowo prosta konfiguracja i zintegrowany wyświetlacz to główne cechy, które wyróżniają nasze konwertery sygnału analogowego Pro DCDC II z serii ACT20P. Ponadto, jako moduły wysokiej wydajności, które mierzą zaledwie 12,5 mm szerokości, posiadają one duży zakres pomiarowy wejścia, szczycą się wysoką efektywnością izolacji i ponadprzeciętną dokładnością pomiaru. Niezawodne połączenia są gwarantowane, dzięki indywidualnie konfigurowalnym wtyczkom żeńskim, które chronią przed błędnym wetknięciem.

Cechy te sprawiają, że ACT20P Pro DCDC II jest rozwiązaniem uniwersalnym i jednym z najlepszych dostępnych na rynku pod względem niezawodności i dokładności.

 No overflows and no half-empty bottles – the high measurement accuracy of the ACT20P PRO DCDC II guarantees precise operations in bottling plants within the pharmaceutical industry, for example

Bez przepełnionych lub niedopełnienionych butelek - wysoka dokładność pomiaru ACT20P PRO DCDC II gwarantuje precyzyjne operacje butelkowania, na przykład w przemyśle farmaceutycznym.

 

 

Główna

zaleta:

 

 

Wbudowany wyświetlacz

Konwertery sygnałów są konfigurowane w wyjątkowo prosty sposób, za pomocą wbudowanego wyświetlacza i przełączników DIP. Dzięki temu, proces konfiguracji staje się szczególnie intuicyjny i nie wymaga żadnych urządzeń zewnętrznych.

 

Zalety produktu

 

Wysoka niezawodność procesu

Wysoki poziom izolacji galwanicznej na poziomie 4 kV (600 V napięcie znamionowe) gwarantuje bezpieczne działanie.

Elastyczne zasilanie

Szeroki zakres zasilania od 24 V UC do 230 V UC otwiera szeroką gamę zastosowań dla ACT20P Pro DCDC II.

Uniwersalne rozwiązanie

Ze względu na dużą możliwość regulacji zakresu wejścia pomiaru wynoszącego od ± 300 V DC lub ± 100 mA DC, przetworniki mogą być używane w wielu aplikacjach.

Precyzyjny zapis danych

Wyniki pomiarów są przekształcane z dokładnością na poziomie 0,05%.

Więcej informacji