HomeProduktyElektronika i automatykaZasilanie

Zasilanie

Bezpieczne w razie awarii systemy
Zapewniamy niezawodne zasilanie
Let’s connect.

 
 

Stale zwiększający się poziom automatyzacji procesów produkcji przemysłowej wymaga zagwarantowania pewnego źródła zasilania prądem stałym o napięciu 24 V, dla szeregu procesów, które nie mogą być wyłączone.

 

Nasza koncepcja modułowego zasilania elektrycznego pomoże spełnić praktycznie wszystkie Państwa wymagania. Oferujemy Państwu rozwiązanie modułowe, w którym wszystkie elementy są ze sobą wzajemnie powiązane.

 

Posiadamy w ofercie zasilacze z przełącznikiem trybu zasilania na napięcia od 5-V do 24-V i 48-V DC, odpowiednie do stosowania w warunkach przemysłowych, zasilacze bezprzerwowe oraz bezpieczniki elektroniczne do sieci 24 V. Moduły rozszerzeń, takie jak konwertery prądu stałego (DC/DC), moduły diodowe, przekaźnikowe i pojemnościowe, sprawdziły się także w działaniach związanych z zaopatrzeniem w podzespoły elektroniczne. W trudnych warunkach przemysłowych, w niebezpiecznych, zanieczyszczonych chemicznie środowiskach pracy, lub też w wykonaniach dla przemysłu morskiego, nasze urządzenia zasilające z przełączanym trybem pracy, sprawdziły się jako niezawodne w działaniu, uzyskując międzynarodowe uznanie. Ponadto nasze bezpieczniki elektroniczne pewnie chronią Państwa obwody elektryczne prądu stałego o napięciu 24 V DC. Wspomniane źródła zasilania mogą być także powszechnie stosowane, w połączeniu z przemysłowym standardem sieci lokalnej Ethernet, instalacją ochrony przepięciowej i odgromowej, modułami przekaźnikowymi i przekaźnikami półprzewodnikowymi. Mogą być również łączone, w celu organizacji wielu kompleksowych rozwiązań.