HomeProduktyElektronika i automatykaModuły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe

Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe

Niezawodne przełączanie czujników, silników i zaworów elektromagnetycznych
za pomocą naszych precyzyjnych modułów przekaźnikowych i przekaźników półprzewodnikowych dużej mocy.
Let's connect.

 

Moduły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikowe firmy Weidmüller są znane ze swej niezawodności i trwałości. Nasza linia produktów obejmuje nie tylko klasyczne przekaźniki przemysłowe, ale również przekaźniki półprzewodnikowe oraz przekaźniki SIL i SSL dla zastosowań przemysłowych. Są one dostępne w wielu wykonaniach, od obudów modułowych aż po elementy montowane na szynę DIN. Przekaźniki te wzmacniają i przełączają sygnały cyfrowe w aplikacjach automatyki przemysłowej i zapewniają izolację galwaniczną od 5 V, 12 V, 24 V do 230 V AC / DC. Dostępne są różne rodzaje styków wyjściowych, takie jak: NO, NC i styki CO.

Nasze przekaźniki półprzewodnikowe są sterowane od strony wejściowej napięciami od 5 V do 230 V. Wyjścia DC i AC pozwalają na przełączanie i kontrolę obciążeń w szerokim zakresie zastosowań.

Przekaźniki SIL, w linii SAFESERIES, zostały specjalnie opracowane przez firmę Weidmüller, do realizacji zadań w aplikacjach bezpieczeństwa procesu przemysłowego i wytwarzania energii, zgodnie z wymaganiami normy EN 61508.