HomeProduktyElektronika i automatykaUrządzenia z interfejsem sterowników PLC

Urządzenia z interfejsem sterowników PLC

 

Przy coraz większym stopniu skomplikowania maszyn i systemów przemysłowych, mamy do czynienia z coraz większymi wyzwaniami dla przedsiębiorstw związanych z organizacją infrastruktury systemowej, nawet w zakresie okablowania pomiędzy sterownikami a czujnikami/elementami wykonawczymi. Aby temu sprostać urządzenia firmy Weidmüller z interfejsem PLC , nie tylko zapewniają doskonałe połączenia wewnątrz układu, ale także poprzez uproszczone okablowanie, znacznie zmniejszają zużycie materiałów i zakres wymaganych prac, oraz minimalizują potencjalne źródła awarii. W ten sposób odgrywają one aktywną rolę w redukcji kosztów, gwarantując przy tym niezawodne i bezpieczne działanie systemów przekazanych do eksploatacji.

Jako idealna alternatywa do tradycyjnych jednożyłowych kabli, systemy przewodów wielożyłowych, wraz z odpowiednimi złączkami, oferują znaczny potencjał w zakresie racjonalizacji prac i planowania wydatków. Kompaktowe karty interfejsu, które mogą być szeroko stosowane w popularnych systemach sterujących, mogą być szybko i łatwo zainstalowane. Zastosowanie dodatkowych urządzeń testowych i pomiarowych pozwala na szybkie wykrycie błędów, a przez to na zredukowanie ryzyka kosztownych przestojów.

Oprócz pełnego asortymentu zmontowanych wcześniej kabli, adapterów czołowych i interfejsów, firma Weidmüller stosuje także specjalne urządzenia z interfejsem do rozwijania koncepcji okablowania, które mogą być optymalnie zintegrowane z Państwa istniejącymi już systemami.