HomeProduktyElektronika i automatykaSystemy pomiarowe i monitorowania

Systemy pomiarowe i monitorowania

Pomiar, monitorowanie i optymalizacja parametrów elektrycznych
Do systemów maszynowych i instalacji fotowoltaicznych
Let’s connect.

 
 Energiemesssysteme

Jeśli zasoby mają być efektywnie zużywane, to charakterystyki elektryczne muszą być precyzyjnie mierzone i monitorowane w czasie. W celu optymalizacji poboru mocy zużywanej przez maszyny i systemy, należy przede wszystkim zarejestrować i szczegółowo przeanalizować dane pomiarowe. Szczegółowe dane pomiarowe można wykorzystać do implementacji systemu zarządzania energią.

Za pomocą urządzeń do pomiaru energii z serii Power Monitor, możecie Państwo zmierzyć i zobaczyć parametry elektryczne waszych maszyn i instalacji. Otrzymane dane są analizowane w celu zoptymalizowania zużycia mocy i ustanowienia systemu zarządzania energią. Firma Weidmüller oferuje zarówno mierniki energii serii Power Monitor, jak i wszystkie urządzenia peryferyjne, konieczne do organizacji kompleksowych systemów monitoringu parametrów elektrycznych.

Nasze produkty z segmentu fotowoltaiki zapewniają niezawodne monitorowanie poszczególnych modułów i całego zakładu. Państwa zakład jest cały czas chroniony, a informacje niezbędne do optymalnego działania urządzeń są dostarczane w sposób ciągły.