HomeProduktyElektryczna technika łączeniowaSystem magistrali zasilającej FieldPower®

System magistrali zasilającej FieldPower®

Efektywna kosztowo, pełna decentralizacja zadań automatyzacji
Pozyskiwanie i dystrybucja danych oraz rozgałęzianie sygnałów – za pomocą systemu modułowego FieldPower®
Let's connect.

 

We wszystkich obszarach automatyzacji, systemy modułowe, redukcja okablowania i potrzeba większej elastyczności, są czynnikami wymuszającymi coraz większą decentralizację. Szafy rozdzielcze i sterownicze są tak zaprojektowane, aby zajmowały jak najmniej miejsca i sprawnie spełniały swoją rolę, lub też dąży się do ich całkowitej eliminacji. Aby było to możliwe, trzeba w 100% polegać na działaniu i bezpieczeństwie swoich systemów magistral zasilających.

Inteligentny system magistrali zasilającej FieldPower® z firmy Weidmüller, może być dokładnie dopasowany do Państwa indywidualnych potrzeb. W jednym module, oszczędzającym powierzchnię, są zintegrowane funkcje zasilania silnika i obsługi danych sygnałowych, ich przenoszenia i dystrybucji. Mogą być one rozszerzone o wybrane urządzenia funkcyjne, w zależności od aplikacji. Dzięki połączeniu z funkcją usuwania izolacji, FieldPower® jest pierwszym, światowym rozwiązaniem do bezpośredniego stosowania z konwencjonalnymi, nieobciętymi kablami okrągłymi.

Jego właściwości sprawiają, że magistrala zasilania FieldPower® jest rozwiązaniem ekonomicznym we wszystkich aplikacjach, gdzie moc jest przenoszona na duże odległości.