HomeProduktyElektryczna technika łączeniowaInterfejsy serwisowe

Interfejsy serwisowe

Chcesz kontrolować swoje systemy bardziej efektywnie
Oferujemy nowy wymiar interfejsów serwisowych
Let’s connect.

 

Optymalne sterowanie i wysoka wydajność systemu, zapewniają firmie utrzymanie efektywności i rentowności, dając jej jednocześnie nieocenioną przewagę rynkową nad konkurencją.

Montowane na obudowach szaf sterowniczych interfejsy serwisowe chroniące przed nieupoważnionym dostępem, zwiększają dostępność i wydajność instalacji. Pozwalają technikom na szybki i bezpieczny dostęp do elementów sterowania i elektroniki funkcjonalnej znajdujących się w szafie, umożliwiając tym samym wygodną pracę, w dowolnym momencie i przy zamkniętych drzwiach obudowy.

 

Dzięki temu rozwiązaniu można przeprowadzać wiele prac diagnostycznych i serwisowych w trakcie eksploatacji systemu, bez konieczności oczekiwania na upoważnionych specjalistów. Jednocześnie znacząco zmniejsza się ryzyko niewłaściwego użycia lub wypadku.

 

Korzyści z zastosowania nowoczesnych interfejsów serwisowych

  • Oszczędność mniejsca, ponieważ zajmują one o połowę mniej miejsca niż konwencjonalne interfejsy
  • Mniejsze koszty instalacji, ponieważ gniazda dla sygnałów, transmisji danych i zasilania znajdują się w jednej ramce
  • Przyszłościowa technologia, dzięki transmisji danych zgodnej z najnowszym standardem Cat.6A , moduły RJ45 zapewniają prędkość transmisji danych nawet do 10 Gbit/s.
  • Większe bezpieczeństwo i komfort eksploatacji i prac serwisowych
  • Swoboda planowania, dzięki szerokiemu portfolio dla najbardziej różnorodnych aplikacji
  • Elastyczność, dzięki możliwości tworzenia wielu kombinacji z elementów systemu, w celu dostosowania go do indywidualnych wymagań

Właściwości interfejsów serwisowych zdobyły uznanie jury konkursu "Automation Award 2014" . Ta ważna dla sektora automatyki nagroda jest przyznawana podczas Targów SPS IPC Drives w Norymberdze. Interfejsy serwisowe FrontCom® Vario zajęły pierwsze miejsce w kategorii "Technologia sterowania i rozwiązania systemowe", uzyskując 44,6% głosów.