HomeKarieraOferty pracy PL

Oferty pracy PL

Dołącz do naszego zespołu

 

Firma Weidmüller, globalny lider w zakresie produktów oraz rozwiązań znajdujących zastosowanie w przetwarzaniu energii, sygnałów oraz danych w środowisku przemysłowym, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

 

 

Inżynier Sprzedaży
 

Główne obowiązki:

Realizacja budżetu sprzedaży, opieka nad dotychczasowymi klientami, pozyskiwanie nowych klientów, prowadzenie prezentacji produktów i urządzeń, negocjacje i ustalanie warunków handlowych, planowanie działań i raportowanie wyników.

 

Wymagania:

  • Praca na podobnym stanowisku z odpowiedzialnością za budżet sprzedaży, z udokumentowanymi wynikami w okresie ostatnich kilku lat.
  • Wykształcenie techniczne: automatyka, mechatronika, elektrotechnika lub pokrewne.
  • Umiejętność nawiązywania relacji handlowych, dobra organizacja, znajomość zagadnień technicznych związanych z branżą elektrotechniczną niskiego napięcia oraz automatyką przemysłową. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, programów pakietu MS Office, CRM, prawo jazdy kat. B.

 

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w dynamicznym, kompetentnym, zorientowanym na sukces zespole.
  • Stałe zatrudnienie i niezbędne narzędzia pracy.
  • Rodzinną opiekę medyczną, ubezpieczenie.

 

CV wraz z listem motywacyjnym opatrzonym klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." prosimy przesyłać na nasz adres pocztowy lub elektronicznie na adres: biuro@weidmuller.com.pl