HomeProduktySystem obudów Klippon® Protect

Usługi serwisowe

Obudowy dopasowane do indywidualnych potrzeb
Przewagę konkurencyjną dajemy w pakiecie
Let's connect.

 
 Assembly service of Weidmüller

Inteligentne połączenie konsultacji, aplikacji i wiedzy, czyli branżowego know-how, jest naszym kluczem do znalezienia dopasowanego, niestandardowego rozwiązania dla danej aplikacji. Nasze produkty końcowe, opracowane i wykonane specjalnie dla klienta, są zbudowane z wysokiej jakości komponentów z asortymentu Weidmüller. Rozwiązanie to oferuje liczne korzyści: klient może zredukować koszty i zwiększyć efektywność przy jednoczesnym uproszczeniu zarządzania jakością, ponieważ wysokiej jakości produkty dostaje z jednego źródła. Dzięki oszczędnościom w zakresie rozwoju produktu oraz jego produkcji, może również zmniejszyć koszty magazynowania i logistyki. Wszystko to sprawia, że nasze indywidualnie dopasowane obudowy są gwarancją Państwa sukcesu.

 

Aby konkurować na arenie międzynarodowej, zakłady muszą spełniać wysokie standardy bezpieczeństwa, jakości i wydajności. Cele te mogą być osiągnięte z pomocą naszych produktów i usług.

 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiemy dokładnie, które kombinacje elementów elektrycznych są odpowiednie dla danego typu instalacji. W których krajach i na jakich warunkach są one dozwolone. Możemy również pomóc w doprowadzeniu do końca nowych pomysłów naszych klientów. To także rozumiemy pod pojęciem usługi.

Korzyści z wyboru serwisu Weidmüller