HomeProduktySystemy opisowePrintJet Advanced

PrintJet Advanced

Urządzenie generujące korzyści
Oferuje funkcje wyznaczające standardy
Let's connect.

 
 PrintJet ADVANCED

 

Chcesz efektywnie zorganizować czas przeznaczony na wykonanie oznaczników. W takim razie twój system opisowy musi zapewniać maksymalną elastyczność i być dostępny w każdym miejscu. Chcesz wydrukować dużą liczbę oznaczników w godzinach nasilonej pracy, bez straty jakości i bez sprawdzania czy to w ogóle możliwe? PrintJet ADVANCED niezawodnie spełnia wszystkie te oczekiwania a nawet więcej. Wypróbuj sam jego unikalne funkcje które sprawią, że opisywanie oznaczników stanie się łatwą czynnością. Nie można nie być pod wrażeniem PrintJet ADVANCED i tego jak jego funkcje optymalizują proces produkcyjny.

 
Cechy
 Optimised operation

 
Optymalizacja działania
 Metal marking as standard

 
Drukowanie na metalu jako standard
 Cost savings guaranteed

 
Gwarancja jakości

5.7", kolorowy panel dotykowy TFT można obracać i przechylać, aby znacznie uprościć użytkowanie. Korzystanie z łatwego do zrozumienia panelu dotykowego redukuje skomplikowaną obsługę do absolutnego minimum i sprawia, że praca z urządzeniem jest bezstresowa i bardzo prosta. Menu w 25 językach.

Możesz użyć PrintJet ADVANCED do drukowania na oznacznikach w formacie MultiCard oraz MetalliCard. Pełne wykorzystanie możlwości urządzenia daje elastyczność i niezależność od usług zewnętrznych dostawców.

Unikalna trwałoś samoregulującego się systemu utrwalania opisu sprawia, że oznacznik jest bardzo trwały i odporny na czynniki środowiska przemysłowego. To pozwala oszczędzać pieniądze, ponieważ nie ma potrzeby wymieniany oznacznika z powodu utraty jego trwałości.

 Increased processing volumes

 
Wysoka wydajność
Automatyczny podajnik PrintJet ADVANCED, o pojemności 30 MultiCard jest w stanie przetworzyć 6000 oznaczników, za pomocą jednego kliknięcia - bez potrzeby interwencji operatora.
 Extended flexibility

 
Elastyczny system

Dzięki funkcji stand-alone, PrintJet ADVANCED może być również używany w terenie, bez bezpośredniego połączenia z komputerem. Zintegrowany komputer przemysłowy, może przetwarzać wstępnie przygotowane projekty M-Print® PRO, bezpośrednio poprzez port USB.

 Improves safety

 
Zwiększone bezpieczeństwo
Łatwiej jest utrzymać i zidentyfikować sprzęt oznaczony kolorami. Podkreślone kolorami ostrzeżenia i informacje są wyraźniejsze. Niektóre normy zalecają nawet taką identyfikację.