HomeProduktyElektronika i automatykaModuły przekaźnikowe i przekaźniki półprzewodnikoweNowościPrzekaźniki modułowe TERMSERIES do 16A

Przekaźniki modułowe TERMSERIES do 16A

Niezawodne i trwałe przełączanie obciążeń przemysłowych
Rozszerzenie serii TERMSERIES o moduły o podwyższonej mocy i dłuższej żywotności

 

Ogólnie rzecz biorąc obciążenia przemysłowe mogą mieć charakter pojemnościowy lub indukcyjny i powodują tworzenie się łuku elektrycznego podczas procesu załączania, co skraca żywotność styków przekaźnika i podnosi koszty operacyjne.

Problem ten rozwiązano w nowych modułach z rodziny TERMSERIES poprzez wyposażenie ich w wysoko rezystancyjny styk wolframowy aranżujący kontakt.

W szafach rozdzielczych, w maszynach, w elektrowniach wiatrowych, w robotyce lub w inżynierii morskiej – we wszystkich tych aplikacjach kompaktowe przekaźniki TERMSERIES pozwalają użytkownikom

na bezpieczne, niezawodne i trwałe przełączanie obciążeń przemysłowych do 16 A.

Lampy LED wyposażone w elektroniczne stabilizatory, dzięki swojej konstrukcji mają charakter pojemnościowy i podczas załączania generują 100 krotnie większe impulsy szczytowe. Gdy w ramach modernizacji instalacji zmieniania się tradycyjne żarówki na oświetlenie LED, konwencjonalne styki przekaźników szybko ulegają przeciążeniu.Niewielkie i mocne przekaźniki TERMSERIES pozwalają na szybką i nieskomplikowaną modernizację oświetlenia.

 

 

Główna

zaleta:

 

 

Trwale niezawodne

Styk inicjujący z wolframu zapobiega zespawania styków roboczych podczas rozruchu, gdy załączane są obciążenia pojemnościowe. To wydłuża żywotność przekaźników.

 

Zalety produktu

 

Indywidualne podejście do aplikacji

Oferujemy elastyczny system modułowy do separacji i wzmacniania sygnałów, złożony z wielu wariantów wejść zasilających, modułów przekaźnikowych i przekaźników półprzewodnikowych i osprzętu dodatkowego (mostki, ścianki, opisy).

Uniwersalne w użyciu

Nowe moduły TERMSERIES są również dostępne z unikalnym wejściem multinapieciowym 24-230 V AC / DC, zarówno przekaźnikowym jak i półprzewodnikowym.

Wyjątkowo małe rozmiary

Wyjątkowo kompaktowa konstrukcji o szerokości zaledwie 12,8 mm gwarantuje, że moduły zmieszczą się dosłownie wszędzie na szynie DIN i pozwalają na oszczędność miejsca w szafie sterowniczej.

Minimum interwencji

Nowe warianty TERMSERIES mogą szybko przełączać 16A prądy obciążenia, dzięki zintegrowanemu systemowi mostkowania.

Adapter interfejsowy do przekaźników TERMSERIES

Redukuje złożoność i czas okablowania dzięki wtyczce Plug & Play. Adaptery wyposażono w uniwersalną

stopę montażową i symetryczną budowę, dlatego mogą być podłączane zarówno do cewki

jak i do styków przekaźnika.

Więcej informacji