HomeProduktySystem obudów Klippon® ProtectNowościSzafki sterownicze Klippon® Control Station

Szafki sterownicze Klippon® Control Station

Bezpieczne sterowanie procesami w strefach zagrożonych wybuchem
certyfikowane obudowy ze zintegrowanymi elementami operacyjnymi i sygnalizacyjnymi
Let's connect.

 

Aplikacje w trudnych warunkach przemysłowych oraz obszarach niebezpiecznych występujących w takich przemysłach jak naftowy, gazowy i energetyka, nakładają na produkty i urządzenia ekstremalne wymagania dotyczące bezpieczeństwa, wytrzymałości i jakości.

Wymaganie te spełniają szafki sterownicze Klippon® Control Station, będące najnowszą pozycją w naszej gamie obudów dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Nasze ponad czterdziestoletnie doświadczenie, czyni nas liderem rynku w tej dziedzinie, posiadającym ośrodki kompetencyjne na całym świecie. Podstawą rozwiązania są typowe dla Weidmüller’a standardy jakościowe i aprobaty dla obszarów zagrożonych wybuchem. Bazując na tych procedurach, oferujemy wytrzymałe "obiektowe skrzynki sterownicze”, dostępne w dwóch standardowych rozmiarach, ze zintegrowanymi elementami sterowania lub sygnalizacji wizualnej (dostępne konfiguracje do czterech elementów), co pozwala na elastyczne dopasowanie do specyficznych potrzeb.

Zamówienie gotowej skrzynki sterowniczej u wiarygodnego i sprawdzonego producenta, zapewni Państwu maksymalne bezpieczeństwo, niezawodność działania oraz niskie koszty konserwacji.

Do wyłączeń awaryjnych: Szafki sterownicze Klippon® - doskonale sprawdzają się, jeśli chodzi o bezpieczne zamykanie części instalacji, na przykład w technice procesowej.

 

 

Główna

zaleta:

 

Idealne do pilnych prac serwisowych

Sprawdzone moduły obudów Klippon® serii STB, POK mamy dostępne na magazynie w celu dalszej obróbki. Oznacza to, że możemy wyprodukować rozwiązanie sterowania, odpowiednie dla danej aplikacji w krótkim czasie.

Zalety produktu

 

Indywidualny montaż

Oprócz standardowych wariantów dostępnych w naszym magazynie, dostarczamy również obudowy zmontowane i wyposażone zgodnie z indywidualnymi wymaganiami.

Rozwiązanie projektowe od jednego producenta

Kompletne i certyfikowane jednostki wykonawczo - sygnalizacyjne, dopasowane do indywidualnych wymagań aplikacji w obszarach niebezpiecznych.

Różnorodność rozmiarów i materiałów wykonania

Oferujemy obudowy wykonane ze stali nierdzewnej 316L, aluminium lub włókna szklanego wzmocnionego poliestrem. Ich rozmiary mogą być różne, w zależności od wybranej liczby zintegrowanych elementów.

Międzynarodowe certyfikaty

Klippon® Control Station są testowane i certyfikowane zgodnie z najnowszymi międzynarodowymi standardami, w tym z ATEX i IECEx.