HomeO nasMagazyn dla klientów WIN!

Dokładność i wyjatkowo łatwa konfiguracja

Konwerter sygnału analogowego ACT20P Pro DCDC II zapewnia najwyższą dokładność pomiaru i niezwykle prostą konfigurację, dzięki zintegrowanemu wyświetlaczowi. Są to idealne cechy dla jego głównego obszaru zastosowań, w klasycznym sektorze maszynowym.

 

Bezpieczna izolacja i dokładne przekształcanie prądowych i napięciowych sygnałów analogowych, są jednymi z najważniejszych warunków płynnego przepływu procesów. Wyjątkowo prosta konfiguracja oraz zintegrowany wyświetlacz to główne cechy, które wyróżniają nasze konwertery sygnału analogowego Pro DCDC II z serii profesjonalnych przetworników ACT20P. Moduł o wysokiej wydajności, który mierzy zaledwie 12,5 mm szerokości, posiada również uniwersalny zakres wejściowy: ±20mV…±300V; ±0,1mA … ±100mA, wysokie napięcie izolacji 4kV oraz ponadprzeciętną dokładność pomiaru <0,05%. Niezawodne połączenia są gwarantowane, dzięki indywidualnie kodowanym wtykom z ochroną przed błędnym wetknięciem i dźwignią zwalniania dla wtyczki żeńskiej.

Bardzo prosta konfiguracja

Główna różnica pomiędzy ACT20P Pro DCDC II a jego poprzednikiem z popularnej serii WAVESERIES, to jego bardzo prosta konfiguracja. 

 As an add-on for the DIP switches, the integrated display makes configuration an especially intuitive process and requires no other external devices

Jako dodatek do przełączników DIP, zintegrowany wyświetlacz sprawia, że konfiguracja jest szczególnie intuicyjna a proces nie wymaga żadnych innych urządzeń zewnętrznych.

 

Stałe napięcie i potrzebne parametry można ustawić bezpośrednio na przetworniku bez dodatkowych urządzeń - szybko i wygodnie, za pomocą zaledwie trzech przycisków i zintegrowanego wyświetlacza tekstowego. Ta intuicyjna obsługa konwertera sygnału sprawdza się naprawdę dobrze, zwłaszcza w tradycyjnej budowie maszyn, gdzie sygnały analogowe przetwarzane są znacznie rzadziej niż w przemyśle przetwórczym. Aplikacje takie jak pomiar grubości powłoki lub prędkości przenośnika są zatem łatwe do wykonania, nawet bez większego doświadczenia w obsłudze konwerterów sygnałów analogowych.

Te właściwości sprawiają, że Pro DCDC II ACT20P jest nie tylko uniwersalnym rozwiązaniem. Przede wszystkim, produkt ten wyróżnia się jako jeden z najbardziej niezawodnych i dokładnych konwerterów sygnałów dostępnych na rynku.

 

Przekonaj się sam, zobacz film:

 

Zacznij od razu, skorzystaj z naszych instrukcji programowania:

 

 
 
 

Możesz być także zainteresowany: