HomeProduktyElektronika i automatykaAnalogowe przetwarzanie sygnałówNowościBramka ACT20C

Bramka ACT20C

Prewencyjne podejście do monitorowania w elektrowniach i procesach
Bramka ACT20C przekazuje dokładne informacje o stanie urządzeń

 

Wszelkie informacje zebrane z przetworników pomiarowych (np. ACT20P CMT) można udostępnić w całej sieci, przekazać do systemu SCADA lub do systemu nadrzędnego, w zależności od zastosowanej infrastruktury komunikacyjnej.

Do tego celu służy bramka ACT20C GTW, która komunikuje się z przetwornikami pomiarowymi poprzez szynę montażową CH20M. Interfejs Ethernetowy bramki umożliwia łatwy dostęp do potrzebnych informacji. Uzyskane dane mogą być dostarczane poprzez Modbus TCP lub OPC do systemu nadrzędnego lub wyświetlane bezpośrednio w aplikacji FDT na podłączonym lokalnie komputerze.

 

Dostęp do danych jest możliwy z dowolnego miejsca za pośrednictwem Internetu i routera Industrial Ethernet (IE-SR-2GT-LAN-FN). Tak więc, z bramką ACT20C GTW przetworniki pomiarowe prądu zdolne są do komunikacji. Po raz pierwszy można uzyskać dane procesu z poziomu konwersji sygnału - niezależnie od wybranego systemu automatyki.

Interfejs Ethernet umożliwia transmisję informacji diagnostycznych, na przykład danych pomiarowych gromadzonych w trakcie eksploatacji pomp dotyczących ich wydajności i stanu pracy.

 

 

 

 

Główna

zaleta:

 

 

Więcej przejrzystości w automatyzacji procesów

Po raz pierwszy, obszerne informacje diagnostyczne i status urządzenia (które można wywołać za pomocą interfejsu Ethernet) są dostępne na poziomie konwersji sygnału.

 

 

Zalety

 

Podgląd wszystkich parametrów procesu

Stan urządzeń, warunków środowiskowych i funkcji może być stale monitorowany przez Ethernet.

Proste uruchamianie, szybka konserwacja

Koncepcja stacji z opcjami "Plug & Produce" i "Hot Swapping" sprawia, że ​​prace instalacyjne i konserwacyjne są szybsze, a tym samym bardziej efektywne.

Rozbudowana diagnostyka

Wsparcie szybkiej i dokładnej analizy, zgodnie z NE107, NE43 i NE44.

Przemyślana konfiguracja oprogramowania

Konfiguracja oprogramowania w oparciu o standardy FDT i FDT2 sprawia, że parametryzacja, dokumentacja i archiwizacja danych są łatwiejsze.