HomeProduktyOMNIMATE® - technika łączeniowa PCBNowościZłączki do płytek drukowanych OMNIMATE Power LUF 10.00 PCB

OMNIMATE Power LUF 10.00 PCB terminals

Bezpieczne i efektywne podłączanie urządzeń energoelektronicznych
Stosowanie naszych złączek LUF 10.00 PCB w systemie łączenia PUSH IN

 

Maksymalne osiągi, wraz ze zwiększoną efektywnością ekonomiczną - to obecne trendy w energoelektronice. Aby osiągnąć te cele urządzenia muszą łączyć w sobie doskonałą funkcjonalność z prostym działaniem. Ma to bezpośredni wpływ na systemy podłączania urządzeń, które powinny być bezawaryjne, bezpieczne i proste w użytkowaniu.

Złączki do energoelektronicznych obwodów drukowanych OMNIMATE LUF wykorzystują sprawdzony system łączenia PUSH IN. Zrealizowaliśmy niewymagający narzędzi do montażu system oprzewodowania dla żył o przekroju do 16mm2.

Wraz z szczególnie prostym użyciem dźwigni zwalniającej, złączki LUF charakteryzują się również wysokim poziomem niezawodności samych połączeń stykowych, który jest oparty o "Koncepcję Bezpieczeństwa Połączeń" firmy Weidmüller. Szybkie i bezpieczne łączenie przewodów za pomocą systemu PUSH IN oraz prosta i bezpieczna obsługa dźwigni zwalniającej, pozwalają na szybką i wygodną, a zatem ekonomiczną instalację oprzewodowania.

Złączki LUF to nie tylko wysoka jakości działania i prostota obsługi. Ze względu na szczególnie wysoki poziom niezawodności styków, zgodnie z "Koncepcją Bezpieczeństwa Połączeń", te złączki do płytek drukowanych mogą sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez aplikacje w energoelektronice.

 

 

 

 

Główna

zaleta:

 

 

Doskonałe połączenie dzięki wysokiemu poziomowi niezawodności styków.

Po otwarciu i rozłączeniu, złączka automatycznie zaciska się, przy ponownym wetknięciu wtyku. Ta inteligentna "Koncepcja Bezpieczeństwa Połączeń" pomaga w zapewnieniu, że przewód jest zawsze bezpiecznie połączony.

 

 

Zalety

 

Łatwa obsługa

Punkt stykowy może być otwierany bez żadnego wysiłku fizycznego i bez użycia specjalnych narzędzi. Można tę operację wykonać ręcznie lub zwykłym wkrętakiem.

Dostępne do testowania w dowolnej chwili

Łatwo dostępne punkty testowe dla celów niezbędnej konserwacji i pomiarów przy wejściu żyły przewodu lub po stronie dźwigni zwalniającej, pozwalają na użycie testerów lub sond z mierników.

Złączki w systemie PUSH IN do przewodów o przekroju żył do 16mm2

System połączeń PUSH IN pozwala na podłączenie przewodów do płytek drukowanych bez użycia narzędzi. Przewody drutowe lub linkowe z zaprasowanymi końcówkami, mogą być wtykane bezpośrednio do odpowiednich otworów złączek. I gotowe!

Wysoki poziom stabilności

Złączka LUF posiada 2 x 2 piny lutownicze na jeden tor, co gwarantuje jej obciążalność prądową i zapewnia, że żyły przewodów maja pewny styk z elementami przylutowanymi do płytki drukowanej, bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów mocujących.