HomeProduktyElektryczna technika łączeniowaKoncentratory SAI, kable i złączki okrągłeNowościRozdzielacz silnikowy SAI MVV M12

Rozdzielacz silnikowy SAI MVV M12

Rozdzielacz silnikowy SAI MVV M12 z połączeniem wtykowym
Indywidualne i oszczędzające przestrzeń zasilanie silników elektrycznych na poziomie obiektowym

 

Przy konstruowaniu maszyn często występuje konieczność montażu blisko siebie wielu silników trójfazowych. Dotyczy to na przykład systemów przenośników taśmowych, w których silniki napędowe muszą być zasilane w sposób elastyczny i oszczędzający przestrzeń oraz całkowicie niezależnie od siebie.

Moduł SAI MVV 1:1 umożliwia indywidualne zasilanie do 4 silników napięciem 400 V AC, co oznacza że sterownik i zabezpieczenie silnika mogą pozostać w szafie sterowniczej. Dzięki swoim szczególnie kompaktowym wymiarom, rozdzielacz zapewnia wysoki poziom elastyczności w organizacji okablowania obiektowego i może być instalowana w efektywny sposób. Złącza wtykowe M12 z kodowaniem S, umożliwiają błyskawiczną wymianę linii zasilających silniki podczas prac serwisowych.

SAI MVV 1:1 spełnia najwyższe wymagania dotyczące rozdzielaczy silnikowych z podłączeniem wtykowym. Jest to najbardziej kompaktowe i efektywne z dostępnych obecnie na rynku rozwiązanie, pozwalające na rozdział zasilania silników.

Wyjątkowo kompaktowe i efektywne: szczególnie w systemach przenośników taśmowych nowy rozdzielacz SAI MVV 1:1 jest doskonałym rozwiązaniem okablowania obiektowego, umożliwiającym indywidualne zasilanie silników. Nie ma już potrzeby stosowania złącz przemysłowych o bardzo wysokich parametrach.

 

 

 

Główna

zaleta:

 

 

Unikalne rozwiązanie

Nowy rozdzielacz SAI MVV 1:1 łączy unikalnie kompaktowe wymiary z wysokimi parametrami elektrycznymi zasilania i prostym montażem. A zatem jest to najbardziej efektywne ze znajdujących się obecnie na rynku rozwiązanie dla zasilania silników na poziomie obiektowym.

 

Zalety

 

Łatwe połączenie wtykowe

Moduły mogą być łączone wtykowo, co sprawia że prace instalacyjne i konserwacyjne przebiegają dużo szybciej.

Kompaktowe i elastyczne

Kompaktowa konstrukcja wtyków M12 oraz innowacyjne kodowanie S sprawiają, że rozdzielacze SAI MVV 1:1 są nadzwyczaj elastyczne.

Efektywna alternatywa

Łatwy w utrzymaniu system rozdziału zasilania, jest doskonałym zamiennikiem dla dużych i drogich złącz przemysłowych o wysokich parametrach.

SAI MVV - zasilanie dla każdej aplikacji

Wraz z wbudowanymi złączami oraz złączami wtykowymi, które mogą być dopasowane do danej aplikacji, firma Weidmüller oferuje także pełny zakres urządzeń rozdzielczych M12 do zasilania silników, pokrywający wszystkie aspekty unikalnego systemu SAI MVV.