HomeProduktyOMNIMATE® - technika łączeniowa PCBNowościZłącza do płytek drukowanych SAI M8 + M12

Złącza do płytek drukowanych SAI M8 + M12

Wygodne projektowanie i montaż niezawodnych urządzeń
Innowacyjne złącza do płytek drukowanych M8 i M12

 

W wielu obszarach konstrukcji maszyn złącza M8 lub M12 do płytek drukowanych (PCB) są obecnie stosowane standardowo. Zostały one wypróbowane i przetestowane nie tylko w naszych koncentratorach SAI. Są one także używane wszędzie, gdzie trudne warunki środowiskowe wymagają konstrukcji urządzeń ze szczególnie niezawodnymi połączeniami.

Poza doskonałą jakością połączenia, nasze wbudowane złącza M8 i M12 oferują także bardzo wygodną instalację. Niektóre z nich mogą być przylutowane do ścianki instalacyjnej w tej samej odległości. Płytka drukowana i obudowa mogą być także montowane osobno, przed połączeniem nakrętki i wkładu wtyku w urządzeniu końcowym.

Nowe wbudowane złącza M8 i M12 optymalizują sprawdzone standardy, czyniąc konfigurowanie urządzeń IP6x wyjątkowo łatwym i wygodnym. Są odpowiednie do lutowania rozpływowego i dostępne w różnych wariantach dla różnych metod lutowania.

Złącza wtykowe M8 i M12 są doskonałym rozwiązaniem w dziedzinie produkcji sprzętu dla aplikacji z ochroną IP6x. Charakteryzuje je wygodna konstrukcja, zapewniająca niezawodne połączenia i wysoką wydajność procesów montażu końcowego.

 

 

 

Główna

zaleta:

 

 

Standaryzowana koncepcja

Wszystkie komponenty całej serii złącz wtykowych M8 i M12 są doskonale skoordynowane ze sobą, co znacząco ułatwia prace projektowe i montażowe.

 

 

 

Zalety

 

Zaawansowany technicznie system
Niezależnie od wersji M8 czy M12, w obydwu złączach jest jednakowa odległość pomiędzy płytką drukowaną, a metalową obudową.

Złącze wtykowe 2-elementowe
System złącz to dwa elementy: wkład złącza wtykowego do płytek drukowanych i metalowa nakrętka do mocowania obudowy. Po zmontowaniu tworzą one gotowy wtyk typu M.

Rozwiązanie odpowiednie dla lutowania rozpływowego
Wdrożenie rozwiązań do lutowania rozpływowego w technologiach montażu SMD i THR oznacza, że wkłady M8 i M12 mogą być wykorzystane w dowolnym procesie lutowania.

Linie SAI są doskonałym uzupełnieniem
W ofercie firmy Weidmüller znajdziecie Państwo szeroki zakres produktów uzupełniających, w formie linii i złączy wtykowych, dopasowywanych do danych aplikacji, przeznaczonych do okablowania obiektowego.