HomeProduktyElektryczna technika łączeniowaZłącza fotowoltaiczne

Złącza fotowoltaiczne

Bezpieczna instalacja systemów fotowoltaicznych
Zapewniamy wysokiej jakości połączenia
Let‘s connect.

 

System fotowoltaiczny jest tak dobry, jak jego najmniejsze elementy, zaczynając od połączeń, które muszą wiele wytrzymać: wiatr, słońce i ekstremalne wahania temperatury. Złącza powinny nie tylko spełniać najwyższe standardy jakości, ale być również łatwe w obsłudze. Produkty z oferty Weidmuller odpowiadają takim wymaganiom!

 

Niezależnie od tego, czy wybierze się tradycyjne połączenia zaciskowe czy innowacyjne zaciski PV-Stick w technologii Push-ln, nasze złącza są bardzo łatwe w obsłudze i szybkie w instalacji.


Poprzez odpowiednie inwestycje, można zapewnić niezawodne działanie i trwałość. W elektrowniach fotowoltaicznych, które muszą wytrzymać duże obciążenia, niezawodność nawet najmniejszych elementów jest szczególnie ważna. Zła realizacja połączeń szybko prowadzi do awarii, przestojów produkcyjnych i w konsekwencji generuje znaczne dodatkowe koszty. Współpraca z doświadczonym partnerem, oferującym nawet najmniejsze elementy systemu o sprawdzonej jakości, pozwala zminimalizować ryzyko.