HomeAktualnościWydarzenia lokalneJuż 25 lat Weidmüller w Polsce

Już 25 lat Weidmüller w Polsce

Dziękujemy wszystkim Klientom, Partnerom oraz Pracownikom za zaufanie

 
 

Z wielką przyjemnością informujemy, że jest to dla nas szczególny rok, ponieważ obchodzimy w nim jubileusz 25-lecia działalności firmy Weidmüller w Polsce. 25 lat temu, w roku 1991 zapoczątkowana została działalność przedsiębiorstwa, które w dniu dzisiejszym jest jednym z czołowych dostawców produktów, rozwiązań i usług dotyczących połączeń elektrycznych oraz przetwarzania energii, sygnałów i danych w otoczeniu przemysłowym.

 

Chcielibyśmy podkreślić, że 25 lat sukcesów naszej firmy oraz osiągniecie pozycji jaką dziś zajmujemy na polskim rynku, nie byłoby możliwe bez zaufania jakim obdarzają nas nasi Klienci i Partnerzy.

 

Jubileusz jest doskonałą okazją, aby podziękować wszystkich naszym Klientom, Partnerom oraz Pracownikom, którzy przez te lata tworzyli firmę. Wymagania naszych klientów zawsze były motywacją do rozwoju i coraz efektywniejszego działania. Dołożymy wszelkich starań aby zdobyte przez te lata doświadczenie procentowało w przyszłości i przyczyniało się również do sukcesów naszych Klientów.

Let's connect.