HomeAktualnościWydarzenia lokalneJuż 25 lat Weidmüller w Polsce

Już 25 lat Weidmüller w Polsce

Dziękujemy wszystkim Klientom, Partnerom oraz Pracownikom za zaufanie

 
 

Z wielką przyjemnością informujemy, że rok 2016 był dla nas szczególny, ponieważ obchodziliśmy w nim jubileusz 25-lecia działalności firmy Weidmüller w Polsce. 25 lat temu, w roku 1991 zapoczątkowana została działalność przedsiębiorstwa, które w dniu dzisiejszym jest jednym z czołowych dostawców produktów, rozwiązań i usług dotyczących połączeń elektrycznych oraz przetwarzania energii, sygnałów i danych w otoczeniu przemysłowym.

 

Chcielibyśmy podkreślić, że 25 lat sukcesów naszej firmy oraz osiągniecie pozycji jaką dziś zajmujemy na polskim rynku, nie byłoby możliwe bez zaufania jakim obdarzają nas nasi Klienci i Partnerzy.

 

Jubileusz jest doskonałą okazją, aby podziękować wszystkich naszym Klientom, Partnerom oraz Pracownikom, którzy przez te lata tworzyli firmę. Wymagania naszych klientów zawsze były motywacją do rozwoju i coraz efektywniejszego działania. Dołożymy wszelkich starań aby zdobyte przez te lata doświadczenie procentowało w przyszłości i przyczyniało się również do sukcesów naszych Klientów.

Let's connect.

 
 
 

 

15 czerwca 2016 w Jachrance odbyła się gala jubileuszowa na którą zaproszeni zostali przedstawiciele czołowych klientów, partnerów oraz pracowników, aby podziękować im za współpracę. W wydarzeniu wzięło udział blisko 130 osób, a grupę Weidmüller reprezentowali między innymi: Christian Gläsel - przedstawiciel rodziny właścicieli pełniący funkcję Prezesa Rady Nadzorczej koncernu; José Carlos Álvarez Tobar - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu koncernu oraz Josef Gross, Executive Vice President Sales & Marketing North and Eastern Europe.

 

W trakcie gali panowie Gläsel i Álvarez Tobar wręczyli również nagrody za wieloletnią współpracę trzem klientom końcowym oraz trzem dystrybutorom. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy: HOMAG Machinery Środa Sp. z.o.o., PESA Bydgoszcz S.A., Newag S.A. oraz Alfa Elektro Sp. z o.o., Solar Polska Sp. z o.o. i FEGIME Polska Sp. z o.o.

 

Goście mieli również możliwość obejrzenia występu Piotra Bałtroczyka, a po kolacji bawili się przy dźwiękach grupy coverowej Flower Power. Następnego dnia goście zagraniczni odwiedzili biuro firmy w Warszawie a Pan Álvarez Tobar w imieniu Zarządu Grup wręczył na ręce Witolda Bereszczyńskiego okolicznościowy prezent – tablicę pamiątkową z wygrawerowanymi podpisami członków Zarządu.