HomeProduktySystem obudów Klippon® Protect

System obudów Klippon® Protect

Solidna ochrona sprzętu i komponentów sterowniczych
Do aplikacji działających w trudnych warunkach środowiskowych i przemysłowych
Let’s connect.

 
 Application-specific assembled enclosure solutions of Weidmüller

Takie branże przemysłowe jak energetyka, technika procesowa czy transport, potrzebują kompleksowych systemów obudów dokładnie spełniających ich wymagania. Obudowy muszą spełniać również wymogi surowych przepisów aby zachować międzynarodowe standardy.

 

Nasza oferta obudów Klippon® Protect w połączeniu z profesjonalną pomocą techniczną, pozwala na optymalny wybór rozwiązania dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Oferujemy obudowy w różnych rozmiarach, z możliwością wykonania otworów wierconych, wycięć i specjalnych powłok zgodnie z życzeniem klienta, klasyczne skrzynki rozdzielcze z modułami zaciskowymi, jak również indywidualnie dostosowane do wymagań szafy sterownicze, wyposażone w urządzenia elektroniczne.

 

Wszystkie wykorzystane komponenty są idealnie dopasowane, ponieważ pochodzą z jednego źródła.

 

Korzyści z zastosowania systemu Klippon® Protect: 

  • Pełny zakres certyfikatów i zezwoleń dla stosowania w obszarach przemysłowych i strefach zagrożonych wybuchem 
  • Wybór obudów z tworzywa sztucznego, aluminium i stali nierdzewnej, spełniających międzynarodowe standardy dla stref zagrożonych wybuchem
  • Kompleksowa oferta akcesoriów, takich jak przepusty kablowe, zaślepki, adaptery i elementy kompensacyjne

 

Weidmüller produkuje i dostarcza obudowy w pełni zmontowane i wyposażone w złącza i przepusty kablowe zgodnie ze specyfikacją klienta, również do zastosowania w aplikacjach Ex.