HomeProduktySystemy opisowe

Systemy opisowe

Optymalizacja procesu znakowania
Oferujemy kompletny system opisowy z pełną gamą oznaczników
Let’s connect.

 

Firma Weidmüller oferuje wyjątkowy i kompletny system opisowy składający się z oprogramowania, oznaczników i drukarek, dzięki któremu możemy zapewnić rozwiązanie w zakresie znakowania, dla każdego z naszych produktów. Nasza zharmonizowana linia produktów daje Państwu możliwość oznakowywania wszystkich elementów związanych z szafą rozdzielczą. 
 

Przemysłowa drukarka PrintJet ADVANCED firmy Weidmüller umożliwia wydruk w kolorze dowolnych symboli, grafik, kodów matrycowych oraz innego typu oznaczeń na oznacznikach MetalliCard wykonanych ze stali nierdzewnej i aluminium oraz na oznacznikach wykonanych z tworzywa sztucznego PA66 rodziny MultiCard, dostępnych w ponad 220 formatach, dostosowanych do znakowania przewodów i kabli oraz urządzeń i złączek. Zapewnia szybkość wydruku wystarczającą na oznakowanie do 6000 oznaczników w ciągu 45 minut. Dzięki wbudowanemu automatycznemu podajnikowi może pracować w trybie bez nadzoru użytkownika. Wbudowany komputer PC z wewnętrznym oprogramowaniem przetwarza dowolne pliki graficzne przygotowane przez użytkownika, przesyłane poprzez interfejs USB/LAN lub zapisane na zewnętrznej pamięci USB.

 

PrintJet ADVANCED charakteryzuje się długoterminową niezawodnością. Drukowane za jej pomocą markery są odporne na działanie wysokich temperatur w zakresie –50 °C... 120 °C oraz czynniki takie jak: promieniowanie UV, ścieranie, wibracje, oleje, etanol, nitro i wiele innych. Oznaczniki kablowe mogą być też zakopywane pod ziemią bez utraty trwałości.

 

Uzupełnieniem oferty oznaczników kablowy wykonanych z tworzywa zsztucznego, jest oferta koszulek termokurczliwych w zakresie 0,25- 120.0 mm², docinanych na wskazaną długość i nadrukowywanych na drukarce termo-transferowej THM Plus S.

 

Nasz sysytem opisowy zapewnia nie tylko kompletny, intuicyjny przebieg procesu od wprowadzenia danych do uzyskania gotowych do użycia oznaczników do indywidualnej konfiguracji szafy. Oferujemy rozwiązania oznakowania, które są ukierunkowane na przyszłe wymagania postępującej automatyzacji. Z naszymi rozwiązaniami, jesteście Państwo zawsze o krok do przodu.