HomeProduktyElektronika i automatykaZasilanieNowościWysokiej klasy zasilacze - PROtop

Zasilacze PROtop

Bądź gotowy na cyfryzację z innowacyjnymi, wysokiej klasy zasilaczami
PROtop są niezawodne, mocne i wyposażone w moduł komunikacyjny

 

Wysokiej klasy zasilacze muszą pracować sprawnie i niezawodnie, nawet w trudnych warunkach przemysłowych i środowiskowych. Wymagane są duże rezerwy mocy, długi okres eksploatacji, optymalna ochrona przeciwprzepięciowa, odporność na drgania i ekstremalne temperatury.

Technologia DCL zapewnia zasilaczom PROtop dużą moc szczytową oraz doskonałą dynamikę. Zasilacze posiadają wyjątkowe rezerwy mocy i są idealne do niezawodnego wyzwalania wyłączników nadmiarowo-prądowych. Dodatkowo, stałe rezerwy szczytowe w czasie od milisekund do sekund pozwalają uruchamiać duże silniki.

Zasilacze PROtop to najlepszy wybór pod kątem niezawodności, trwałości i energooszczędności, nawet w warunkach drgań, ekstremalnych temperatur do -40° C lub wilgotność 100% (bez kondensacji).

Bezpośrednia komunikacja między maszynami i systemami IT jest niezbędna do wykorzystania potencjału Industry 4.0. Opiera się ona na komponentach, które mogą się komunikować, takich jak zasilacz PROtop. Wbudowany opcjonalnie moduł komunikacji (CANopen) daje możliwość zdalnej obsługi zasilacza, dzięki czemu użytkownik zyskuje interfejs do przesyłania danych procesowych do systemu sterowania.

 
 

 

 

 

Korzyści

dla

użytkowników:

 

 

  • Bezpieczne wyzwalanie wyłączników dzięki DCL
  • Wysokie rezerwy mocy dla rozruchu dużych silników dzięki DCL

  • Najwyższa wydajność i bardzo długa żywotność
  • Niezwykle oszczędna eksploatacja
  • Zintegrowane tranzystory MOSFET z pierścieniem O-ring do redundancji lub pracy równoległej bez modułów diodowych

  • Przyszłościowe rozwiązanie, dzięki opcjonalnym modułom komunikacyjnym (CanOpen), które można w dowolnym momencie doposażyć

 

Duże rezerwy mocy obciążenia szczytowego

Zasilacze PROtop wykonane są w nowej technologii DCL (Dynamic Current Limiting), zapewniającej ciągłe rezerwy obciążenia szczytowego, które wahają się od milisekund do sekund. Idealnie nadają się do bezpiecznego wyłączania wyłączników nadmiarowo-prądowych lub do uruchamiania dużych silników.

 

Gotowe na przyszłe wymagania

Możliwości komunikacyjne i innowacyjne funkcje, takie jak zintegrowane tranzystory MOSFET z pierścieniem O-ring do bezpośredniego połączenia równoległego, wyznaczają nowe standardy w dziedzinie zasilaczy. Cechy te pozwalają obniżać koszty systemu i znacząco zwiększać dostępność zakładów.

 

Koncepcja zrównoważonego urządzenia

Najwyższa wydajność, ekstremalnie długa żywotność i wysokie wartości MTBF w sposób zrównoważony oszczędzają energię, obniżają koszty cyklu życia produktu i zwiększają dostępność systemu.