Aktualności produktowe

Dowiedz się więcej o nowościach

Aktualności produktowe
Trade Press News

Przesyłanie danych z urządzenia do innych urządzeń obiektowych

Ethernet jednoparowy (Single Pair Ethernet – SPE) stanowi obietnicę transmisji danych już od czujnika, przez tylko dwa przewody Ethernet. Pozwoli to na tworzenie spójnej architektury komunikacyjnej od czujnika aż do chmury.

Trade Press News

Moduł Weidmüller RockStar® ModuPlug 200-A

Złącze wtykowe danych do samodzielnego podłączania na przewodzie z przesyłem do 10 GBit oraz nowe moduły wykonane w technologii łączeniowej SNAP IN – możliwość szybszego niż kiedykolwiek przesyłania zasilania i sygnałów, oszczędność czasu i mniejszy ciężar – stopień ochrony IP65 i IP68 / IP69K – ochrona przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Trade Press News

Szybkie i bezpieczne połączenie PROFINET

Weidmüller – złącze wtykowe SAI-M12, z kodowaniem D – w technologii łączeniowej IDC (płytka-kabel) – przyłącze ekranu ze sprężyną stykową – szybkie łączenie – oszczędność miejsca.

Trade Press News

VARITECTOR PU ZP od Weidmüller

Odgromnik do szybkiej instalacji na szynach zbiorczych 40 mm w szafie pomiarowej lub rozdzielaczu instalacji.– Obowiązkowy ogranicznik przepięć zgodnie z wytycznymi DIN VDE 0100-443 i 0100-534 do komory złączowej po stronie sieci w szafie pomiarowej lub rozdzielaczu instalacji.

Trade Press News

Półautomatyczne centrum obróbki przewodów (WPC)

Półautomatyczna obróbka i opisywanie przewodów – modułowy system obsługujących komunikację maszyn do obróbki przewodów i drukarek – bezpośredni import z EPLAN i innych programów CAE za pośrednictwem pliku CSV – wszystkie maszyny mogą być również używane w trybie autonomicznym.

Trade Press News

Zasilacze impulsowe Weidmüller INSTA-POWER – nowa generacja.

Jednofazowe pierwotnie taktowane zasilacze impulsowe – niewielkie, niezawodne i ekonomiczne – z systemem złącz PUSH IN.