Kariera w Weidmüller Polska

Kariera w Weidmüller Polska

Rozpoznawanie możliwości. Podejmowanie wyzwań.

Osobista odpowiedzialność jest niezbędna do rozwoju pionierskiego ducha firmy Weidmüller, z którego firma jest znana na całym świecie. Zafascynowani możliwościami digitalizacji i motywowani przez naszych klientów, szukamy wyzwań w rozwoju inteligentnych produktów i inteligentnych systemów: od czujnika po chmurę.

Czekamy na ambitnych ludzi o wolnym umyśle, którzy dostrzegają możliwości i mają odwagę realizować własne pomysły w międzynarodowej korporacji. Od pomysłu do końcowego wyniku. W końcu wolność oznacza także odpowiedzialność. Nie tylko poprowadzisz razem z nami firmę Weidmüller w kierunku Przemysłu 4.0 - otworzysz także przed sobą wiele możliwości rozwoju. Niewątpliwą zaletą pracy w naszej firmie jest również przyjazna atmosfera w zespole.

Rekrutacja

Nie prowadzimy obecnie rekrutacji. Jesteśmy jednak otwarci na ciekawych ludzi, więc jeśli jesteś zainteresowana/y pracą dla nas, zapraszamy do wysłania dokumentów rekrutacyjnych.

CV wraz z listem motywacyjnym opatrzonym klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." prosimy przesyłać na nasz adres pocztowy lub elektronicznie na adres: biuro@weidmueller.com