Rynki i branże

Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł stoczniowy, motoryzacyjny czy odnawialne źródła energii: umożliwiamy naszym klientom jak najlepsze sprostanie ich wyzwaniom – dzięki innowacyjnym produktom i rozwiązaniom zorientowanym na przyszłość

Rynki i branże

Innowacyjne rozwiązania dla wszystkich branży

Innowacyjne rozwiązania dla wszystkich branży

Rynki naszych klientów to nasz dom. Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł motoryzacyjny, transport, czy o klasyczne i nowe segmenty energetyki, opracowujemy innowacyjne rozwiązania dla naszych klientów z pasją i wykorzystaniem rozległych doświadczeń. Nasi klienci korzystają z naszych wieloletnich doświadczeń w ich branżach. Spotykając się z wyzwaniami naszych klientów, oferujemy pochodzące z jednego źródła, zorientowane na przyszłość i innowacyjne rozwiązania, ukierunkowane na transformację cyfrową.

Automatyzacja maszyn i fabryk

Energia

Transport

Produkcja urządzeń

Technika procesowa

Klippon Engineering to partner Grupy Weidmüller cieszący się na arenie międzynarodowej uznaniem w dziedzinie inżynierii procesowej. Łączymy ponad 60-letnie kompetencje inżynieryjne z wiedzą i doświadczeniem naszych specjalistów i strategicznymi partnerstwami w przemyśle procesowym.
[Linki poniżej otwierają stronę internetową Klippon Engineering]

Masz jakieś pytania?

* Pola wymagane