Doskonałe usługi dla naszych klientów

Doskonałe usługi dla naszych klientów

Aby to zapewnić, nasza sieć partnerów dystrybucyjnych jest zawsze tam, gdzie klienci jej potrzebują: oferuje szeroki wachlarz produktów Weidmüller, pierwszorzędne konsultacje oraz indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Niezależnie od wyzwań, przed jakimi stoją klienci, nasi partnerzy dystrybucyjni są gotowi udzielić pomocy. Nie tylko płynącej od dostawcy do klienta. Ale od osoby do osoby.

Razem jesteśmy silniejsi

Razem jesteśmy silniejsi

Zaangażowanie w doskonałość jest tym, co nasi partnerzy dystrybucyjni otrzymują od globalnego zespołu ekspertów ds. dystrybucji Weidmüller. Współpracują ściśle ze swoimi współpracownikami dystrybucyjnymi, aby znaleźć odpowiednie rozwiązania dla wyzwań ciągle ewoluującego rynku. Dostarczanie spostrzeżeń na temat rozwoju przemysłu, przemysłowych innowacji IoT, produktów wysokiej jakości i doskonałych usług, umożliwia nawiązywanie długotrwałych i opłacalnych partnerstw. Najwyższy czas połączyć zalety, czyż nie?

Zaufaj ponad 70-letniemu doświadczeniu w branży

Niezawodny partner

Niezawodny partner

Stosując podejście praktycznie i angażując się w doskonałość usług, dążymy do budowania długoterminowych partnerstw.

Szeroki zakres produktów

Szeroki zakres produktów

Dzięki ponad 30 000 produktów w sprzedaży i około 40 innowacjom rynkowym wprowadzanym każdego roku, zaspokajamy najbardziej zróżnicowane potrzeby przemysłu.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Przywiązujemy dużą wagę do najwyższej jakości rozwoju naszego portfolio.

Sieć globalna

Sieć globalna

Dzięki naszej globalnej sieci i zasięgowi jesteśmy idealnie dopasowani do wymagań i przypadków biznesowych szerokiego zakresu klientów.

Całkowicie niezawodne planowanie

Całkowicie niezawodne planowanie

Nasze portfolio Orange Selection obejmuje ponad 1500 zawsze dostępnych artykułów, z możliwością wysyłki tego samego dnia, gdy zamówienie zostanie złożone do godziny 12:00.

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Jako lider innowacji mamy około 400 pracowników na całym świecie, którzy opracowują rozwiązania dla przyszłych potrzeb przemysłu.

Na coraz bardziej wszechstronnym i jednocześnie zindywidualizowanym rynku, silna i kompetentna sieć ma zasadnicze znaczenie dla zaspokojenia wszystkich potrzeb klientów, niezależnie od tego, jak bardzo są one ptoste czy złożone, analogowe czy cyfrowe. Dlatego też Weidmüller bardzo angażuje się w współpracę z dystrybucją. Staramy się tworzyć długoterminowe partnerstwa z dystrybutorami na całym świecie.

Dr Christian von Toll, Executive Vice President Global Key Account & Channel Management

Cały świat Przemysłowej Techniki Łączeniowej – zebrany w jednym miejscu. Nasze produkty, rozwiązania, partnerzy i usługi

W jaki sposób Weidmüller przybliża świat łączności przemysłowej do klientów

W jaki sposób Weidmüller przybliża świat łączności przemysłowej do klientów

W jaki sposób Weidmüller przybliża świat łączności przemysłowej do klientów

 • Poprzez technikę łączeniową: ponieważ dobrze zaprojektowane złącza zwiększają wydajność. Nasze produkty wnoszą wartość dodaną do projektowania, instalacji i obslugi.
 • Poprzez elektronikę: ponieważ elektronika leży u podstaw technologii automatyzacji. Dostarczamy inteligentne produkty, które tworzą bazę.
 • Poprzez automatykę i oprogramowanie: abyś możesz przyspieszyć swoją działalność. Myślimy holistycznie, aby procesy były bardziej wydajne i wygodne.
 • Poprzez rozwiązania dla stanowisk roboczych: zapewniamy praktyczne korzyści dla zoptymalizowanych procesów pracy. Profesjonalne narzędzia, rozwiązania drukowania, oznaczniki i akcesoria spełniające wysokie wymagania.

Jesteśmy tutaj. Właśnie tam, gdzie Ty: nasza globalna sieć dystrybucji

Dokładnie tam, gdzie nas potrzebujesz

Dokładnie tam, gdzie nas potrzebujesz

Dokładnie tam, gdzie nas potrzebujesz

Jesteśmy ogólnoświatową siecią długoterminowych partnerów dystrybucyjnych, którzy mają dogłębną wiedzę o Weidmüller i oferują doskonałe wsparcie techniczne. Jesteśmy tu, aby oferować klientom następujące usługi:

 • Szeroka oferta produktów Weidmüller
 • Kompleksowa wiedza o produktach
 • Nowości produktowe
 • Doskonałe konsultacje
 • Najwyższa jakość usług
 • Szybka i niezawodna dostawa


Bez względu na to, gdzie nasi klienci realizują swoje projekty, mogą oczekiwać takiego samego wysokiego zaangażowania od firmy Weidmüller i naszych partnerów dystrybucyjnych na całym świecie. Nasze wspólne cele zapewnienia wysokiej jakości produktów, pionierskich innowacji i doskonałości usług, każdego dnia mobilizują naszych partnerów i nas do podnoszenia jakości.

Roger Kroon, wiceprezes Global Distribution Management

Oferta, której możesz zaufać: nasze usługi i wsparcie dla dystrybutorów

Partnerstwa długoterminowe – prawdziwa wartość dodana

Partnerstwa długoterminowe – prawdziwa wartość dodana

Partnerstwa długoterminowe – prawdziwa wartość dodana

Jesteśmy tu, aby spełniać nieustannie zmieniające się wymagania naszych partnerów dystrybucyjnych, rynków i przemysłu. To nasza obietnica! W końcu Weidmüller jest zaufanym partnerem, który potrafi sprostać tym wyzwaniom i zapewnić klientom optymalną ofertę. Korzyści, na których można polegać:

 • Intensywne dzielenie się wiedzą na temat rozwoju przemysłu i rynków
 • Wyznaczeni eksperci ds. dystrybucji
 • Kompleksowe i stale aktualizowane dane (innowacje, listy produktów, katalogi BMEcat, obsługa ETIM i eClass itp.)
 • Szeroki zakres wsparcia marketingowego zarówno w Internecie, jak i w punktach sprzedaży
 • Wszechstronne szkolenia

Doskonałe dopasowanie

Wirtualny świat targów

Wirtualny świat targów

Wirtualny świat targów

Odkryj nasze innowacje w wirtualnym świecie targów. Zanurz się w cyfrowy świat targów Weidmüller i dowiedz się więcej o tematach, takich jak Smart Factory, rozwiązania dla stanowisk warsztatowych, niezawodne złącza i interfejsy end-to-end, infrastruktura do ładowania dla sektora elektromobilności i inne ekscytujące innowacje produktowe.

Masz jakieś pytania?

* Pola wymagane