Doskonały serwis dla naszych klientów

Aby to zapewnić, nasza sieć partnerów dystrybucyjnych jest zawsze tam, gdzie klienci jej potrzebują: oferuje szeroki wachlarz produktów Weidmüller, pierwszorzędne konsultacje oraz indywidualne rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów. Niezależnie od wyzwań, przed jakimi stoją klienci, nasi partnerzy dystrybucyjni są gotowi udzielić wszelkiej pomocy. Nie tylko płynącej od dostawcy do klienta. Ale od osoby do osoby.

Razem jesteśmy silniejsi

Bycie częścią doskonałego serwisu jest tym, co nasi partnerzy dystrybucyjni otrzymują od globalnego zespołu ekspertów ds. dystrybucji Weidmüller. Współpracują ściśle ze swoimi partnerami dystrybucyjnymi, aby znaleźć odpowiednie rozwiązania dla wyzwań ciągle ewoluującego rynku. Wymiana spostrzeżeń na temat rozwoju przemysłu, przemysłowych innowacji IoT, produktów wysokiej jakości i doskonałych usług umożliwia nawiązywanie długotrwałych i opłacalnych partnerstw. Najwyższy czas połączyć zalety, czyż nie?

Zaufaj ponad 70-letniemu doświadczeniu przemysłowemu

Niezawodny partner

Niezawodny partner

Stosując podejście praktycznie i angażując się w doskonałość serwisu, dążymy do budowania długoterminowych partnerstw.

Szeroki zakres produktów

Szeroki zakres produktów

Dzięki ponad 30 000 produktów w sprzedaży i około 40 innowacjom rynkowym wprowadzanym każdego roku, zaspokajamy najbardziej zróżnicowane potrzeby przemysłu.

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Przywiązujemy dużą wagę do najwyższej jakości w rozwoju naszego portfolio.

Sieć globalna

Sieć globalna

Dzięki naszej globalnej sieci i zasięgowi jesteśmy idealnie dopasowani do wymagań i przypadków biznesowych szerokiego zakresu klientów.

Całkowicie niezawodne planowanie

Całkowicie niezawodne planowanie

Nasze portfolio Orange Selection obejmuje ponad 1500 zawsze dostępnych artykułów, z możliwością wysyłki tego samego dnia, gdy zamówienie zostanie złożone do godziny 12:00.

Badania i rozwój

Badania i rozwój

Jako lider innowacji mamy około 400 pracowników na całym świecie, którzy opracowują rozwiązania dla przyszłych potrzeb przemysłu.

Na coraz bardziej wszechstronnym i jednocześnie zindywidualizowanym rynku, silna i kompetentna sieć ma zasadnicze znaczenie dla zaspokojenia wszystkich potrzeb klientów, niezależnie od tego, jak bardzo są one proste czy złożone, analogowe czy cyfrowe. Dlatego też Weidmüller bardzo angażuje się w współpracę z dystrybucją. Staramy się tworzyć długoterminowe partnerstwa z dystrybutorami na całym świecie.

Roger Kroon, wiceprezes Global Distribution Management

Weidmüller Distribution PRO

Pokaż swoją wartość dodaną

Sukces w sprzedaży osiąga się, prezentując swoją wiedzę w najlepszy możliwy sposób. Nowy program Distribution PRO odróżnia partnerów handlowych Weidmüller od pozostałych sprzedawców i sprawia, że stają się jeszcze bardziej atrakcyjni dla klientów końcowych.

Cały świat Przemysłowej Techniki Łączeniowej – zebrany w jednym miejscu. Nasze produkty, rozwiązania, partnerzy i usługi

W jaki sposób Weidmüller przybliża klientom świat Przemysłowej Techniki Łączeniowej

 • Poprzez technikę łączeniową: ponieważ dobrze zaprojektowane złącza zwiększają wydajność. Nasze produkty wnoszą wartość dodaną do projektowania, instalacji i obsługi.
 • Poprzez elektronikę: ponieważ elektronika leży u podstaw technologii automatyzacji. Dostarczamy inteligentne produkty, które tworzą bazę.
 • Poprzez automatykę i oprogramowanie: abyś mógł przyspieszyć swoją działalność. Myślimy holistycznie, aby procesy były bardziej wydajne i wygodne.
 • Poprzez rozwiązania dla stanowisk roboczych: zapewniamy praktyczne korzyści dla zoptymalizowanych procesów pracy. Profesjonalne narzędzia, rozwiązania drukowania, oznaczniki i akcesoria spełniające wysokie wymagania.

Jesteśmy tutaj. Właśnie tam, gdzie Ty: nasza globalna sieć dystrybucji

Dokładnie tam, gdzie nas potrzebujesz

Działamy w ogólnoświatowej sieci z długoterminowymi partnerami dystrybucyjnymi, którzy mają dogłębną wiedzę o Weidmüller i oferują doskonałe wsparcie techniczne. Jesteśmy tu, aby oferować klientom następujące usługi:

 • Szeroka oferta produktów Weidmüller
 • Kompleksowa wiedza o produktach
 • Nowości produktowe
 • Doskonałe konsultacje
 • Najwyższa jakość usług
 • Szybka i niezawodna dostawa


Bez względu na to, gdzie nasi klienci realizują swoje projekty, mogą oczekiwać takiego samego wysokiego zaangażowania od firmy Weidmüller i naszych partnerów dystrybucyjnych na całym świecie. Nasze wspólne cele zapewnienia wysokiej jakości produktów, pionierskich innowacji i doskonałych usług, każdego dnia mobilizują naszych partnerów i nas do podnoszenia jakości.

Laurent Dussouchet, kierownik Global Distribution Account Management

Oferta, której możesz zaufać: nasze serwisy i wsparcie dla dystrybutorów

Partnerstwa długoterminowe – prawdziwa wartość dodana

Jesteśmy tu, aby spełniać nieustannie zmieniające się wymagania naszych partnerów dystrybucyjnych, rynków i przemysłu. To nasza obietnica! W końcu Weidmüller jest zaufanym partnerem, który potrafi sprostać tym wyzwaniom i zapewnić klientom optymalną ofertę. Korzyści, na których można polegać:

 • Intensywne dzielenie się wiedzą na temat rozwoju przemysłu i rynków
 • Wyznaczeni eksperci ds. dystrybucji
 • Kompleksowe i stale aktualizowane dane (innowacje, listy produktów, katalogi BMEcat, obsługa ETIM i eClass itp.)
 • Szeroki zakres wsparcia marketingowego zarówno dla działań w Internecie, jak i w punktach sprzedaży
 • Szeroki program szkoleń

Łączenie korzyści

Łączenie korzyści

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Łączymy ze sobą to, co działa dla dystrybucji.

Doskonałe dopasowanie

Skontaktuj się z nami

Masz jakieś pytania?

* Pola wymagane