Dane inżynieryjne

Aby szybko zintegrować nasze produkty ze swoim projektem, udostępniamy do pobrania wiele cyfrowych danych produktów dla systemów inżynieryjnych, takich jak EPLAN, Zuken E3.series, WSCAD i wiele innych.

Dane inżynieryjne
Dzięki wysokiej jakości asortymentowi danych produktów Weidmüller zapewniamy naszym klientom lepszy proces wyszukiwania i tworzenia tworzyw w systemie ERP, w tym informację o cyklu życia.

Daniel Gaudencio Saraiva, starszy menedżer ds. partnerów SPARETECH GmbH

Pobierając dane, użytkownik zgadza się na korzystanie z danych zgodnie z warunkami ustanowionymi przez Weidmüller

Pobierając dane, użytkownik zgadza się na korzystanie z danych zgodnie z warunkami ustanowionymi przez Weidmüller

Weidmüller zamierza stale rozwijać i doskonalić swoje produkty. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do dostarczania produktów, które mogą różnić się – w sensie ulepszenia – od tych pokazanych w danych produktu. Prosimy, aby użytkownicy zawsze potwierdzali odpowiednią specyfikację. Firma Weidmüller w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe użycie danych produktu. Odpowiedzialność za wybór urządzeń oraz przyjęcie wartości do obliczeń spoczywa wyłącznie na użytkowniku.

AmpereSoft

AmpereSoft

AmpereSoft

AmpereSoft GmbH jest młodą firmą, lecz posiada wieloletnie doświadczenie i specjalistyczną wiedzę w dziedzinie narzędzi inżynierskich i procesów master data. AmpereSoft zapewnia niezależne od dostawcy, sprawdzone i zorientowane na proces narzędzia software oraz porady dotyczące wszystkich aspektów optymalizacji procesów pod kątem zarządzania master data.

Nasze narzędzie ToolSystem optymalizuje procesy w całym cyklu eksploatacji dzięki szybkiej konfiguracji kompletnej rozdzielnicy, elastycznym kalkulacjom cen, obliczeniom temperatury zgodnym z normą DIN EN 61439-1, praktycznemu projektowaniu detali i rozległym funkcjom konserwacji danych materiałów dla ETIM, eCl@ss Advanced

Aucotec

Aucotec

Aucotec

AUCOTEC opracowuje oprogramowanie inżynieryjne dla całego cyklu życia maszyn, instalacji i systemów mobilnych – ma ponad 30-letnie doświadczenie. Rozwiązania firmy AUCOTEC obejmują zarówno schematy przepływu przez sterowanie procesem i inżynierię elektryczną dla dużych zakładów, jak również projektowanie modułowych wiązek kablowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Oprogramowanie AUCOTEC jest używane na całym świecie. Oprócz siedziby w Hanowerze, AUCOTEC ma sześć innych lokalizacji w Niemczech, jak również filie w Chinach, Korei Południowej, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Austrii, Polsce, Szwecji i USA. Globalna sieć partnerów zapewnia lokalne wsparcie na całym świecie.

Dane produktów dla Engineering Base

Za pomocą interfejsu importu danych produktu można przesyłać dane w formacie „EPLAN Electric P8” do Engineering Base.

ecscad

ecscad

ecscad

Mensch und Maschine Software SE (M+M) jest wiodącym europejskim dostawcą oprogramowania do projektowania i produkcji wspomaganych komputerowo (CAD/CAM), zarządzania danymi produktu (PDM) zarządzania informacjami budowlanymi (BIM) z lokalizacjami w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Francji, Włoszech, Wielkiej Brytanii, Polsce, Rumunii, Hiszpanii, USA, Brazylii, Japonii i regionie Azji i Pacyfiku.

Zróżnicowana oferta produktów M+M obejmuje rozwiązania CAD/CAM/PDM/BIM w różnych zakresach ceny/wydajności dla kluczowych branż (np. inżynieria mechaniczna i elektryczna, architektura, infrastruktura). Spółka została założona w 1984 r. i ma siedzibę w Wessling niedaleko Monachium.

ECLASS

ECLASS

ECLASS

Dane produktów w formacie BMEcat 2005.1, sklasyfikowane według ECLASS 9.1 z danymi inżynieryjnymi.

Ta zawartość wykorzystuje standard ECLASS. Użycie standardu ECLASS wymaga licencji. Zarejestruj się i złóż zamówienie z portalu DownloadPortal www.eclassdownload.com .

Udostępnione tutaj dane produktu do pobrania to dane przykładowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pełne dane produktu.

EPLAN

EPLAN

EPLAN

Bieżące dane produktów dla EPLAN Electric P8 i EPLAN Pro Panel są dostępne do pobrania w portalu danych EPLAN oraz tutaj na stronie głównej.

Eplan opracowuje rozwiązania CAE i doradza firmom, jak usprawnić procesy inżynieryjne. Klienci korzystają ze zwiększonej sprawności w procesie opracowywania produktów dzięki znormalizowanym procedurom, zautomatyzowanym sekwencjom i spójnym przepływom pracy.

Eplan przedstawia niestandardowe koncepcje wdrażania, instalacji i płynnej integracji z systemami IT/PLM na podstawie znormalizowanych rozwiązań inżynierskich. Nasza oferta usług obejmuje również dostosowanie, doradztwo i szkolenia. Opracowanie indywidualnych i znormalizowanych interfejsów ERP, PDM i PLM zapewnia spójność danych w opracowywaniu produktów. Czynniki decydujące o powodzeniu obejmują stałe ukierunkowanie na klienta, pomoc techniczną na całym świecie oraz innowacyjną wiedzę specjalistyczną w zakresie rozwoju i interfejsów. EPLAN stanowi część grupy Friedhelm Loh, zatrudniającej ponad 11 500 pracowników na całym świecie, której obrót w 2014 r. wyniósł 2,2 mld euro. Oznacza to, że EPLAN jest synonimem ciągłości i bezpieczeństwa inwestycji. Siedem niemieckich oddziałów i przedstawiciele EPLAN w ponad 50 krajach obsługują ponad 45 000 klientów z łączną liczbą ponad 120 000 instalacji na całym świecie. Motto firmy „EPLAN – wydajna inżynieria” podkreśla wiedzę fachową w zakresie optymalizacji i wydajności procesów, które pomagają klientom utrzymywać konkurencyjność w dłuższej perspektywie.

Poproś o dane EPLAN

Wybierz plik do pobrania (0 wybrane)

Wybierz przynajmniej jeden plik do pobrania

Wprowadź swoje dane kontaktowe

* Pola wymagane

SDProget

SDProget

SDProget

SDProget jest jedną z wiodących włoskich firm w projektowaniu i rozwijaniu oprogramowania CAD dla branży elektrycznej.

SPAC Automazione

Rozwiązanie CAD / CAE do projektowania układów elektrycznych w automatyce przemysłowej i maszynach specjalnych

SPAC Automazione to profesjonalny system projektowania, wysoce zautomatyzowany i elastyczny.

W szczególności gwarantuje on użytkownikom maksymalną produktywność w projektowaniu układów elektrycznych do automatyki przemysłowej.

WSCAD

WSCAD

WSCAD

WSCAD zapewnia szybkie i niezawodne rozwiązania inżynieryjne o rewelacyjnym stosunku jakości do ceny i wyjątkowej wartości w zakresie schematów elektrycznych i sterowania, schematów mocy płynów, układu paneli i obudów, orurowania i oprzyrządowania, automatyzacji budynków i instalacji elektrycznej. Modułowy i skalowalny pakiet oprogramowania pomaga przedsiębiorstwom oraz małym i średnim firmom przyspieszyć proces opracowywania produktu, znacznie zmniejszyć koszty inżynierii przy jednoczesnej poprawie jakości. Standaryzacja, ponowne użycie i automatyzacja znacznie skracają czas projektowania i inżynierii, zapewniając jednocześnie wyższą jakość. Dodatkowe usługi WSCAD Global Business Services, takie jak inżynieria i kontrola migracji, integracja przepływu pracy, doradztwo, szkolenia lub digitalizacja i importowanie dokumentacji papierowej oraz formatów E-CAD innych firm uzupełnia zakres produktów.

Projektanci i inżynierowie specjalizujący się w układach elektrycznych oszczędzą ogromną ilość czasu i poprawią jakość, importując najnowsze dane przetestowanych części produktu do swoich schematów. Zaletą dla użytkowników jest możliwość pobrania danych naszych produktów. Są one również dostępne na witrynie wscaduniverse.com, gdzie dostępnych jest ponad 1,2 miliona danych pochodzących od ponad 125 producentów, największej bibliotece części i symboli dla projektowania układów elektrycznych CAD zarówno dla użytkowników WSCAD, jak i EPLAN, bez żadnych opłat.

ZUKEN

ZUKEN

ZUKEN

Zuken współpracuje z wiodącymi firmami na całym świecie w celu optymalizacji projektowania elektrycznego i elektronicznego oraz powiązanych procesów produkcyjnych poprzez dostarczanie najnowocześniejszego oprogramowania i usług konsultingowych.

Unikatowe połączenie sprawdzonego doświadczenia, wiedzy technologicznej i sprawności firmy tworzy najlepsze w swojej klasie rozwiązania.

Przejrzyste praktyki pracy i stosowanie się przez Zuken do zasad uczciwości we wszystkich aspektach działalności gospodarczej prowadzą do długotrwałych i pomyślnych stosunków partnerskich z klientami.

Silną pozycję rynkową Zuken potwierdza ugruntowana pozycja w branży z ponad 30-letnim doświadczeniem i solidnymi podstawami finansowymi. Jako stabilna, wielonarodowa spółka, notowana na giełdzie papierów wartościowych w Tokio w Tier 1, Zuken nadal skupia się na długoterminowym partnerstwie w zakresie innowacji i wzrostu.

Bezpieczeństwo inwestycji poprzez współpracę z Zuken dodatkowo wzmacniają ludzie tworzący tę spółkę – fundament sukcesu Zuken. Pracownicy Zuken, pochodzący z wielu sektorów przemysłu, specjalizując się w wielu różnych dyscyplinach i zaawansowanych technologiach, są w stanie odnosić się i zrozumieć wyjątkowe wymagania każdej firmy.

OMNIMATE®

OMNIMATE®

OMNIMATE®

Biblioteki komponentów do oprogramowania do projektowania płytek drukowanych

Nowe, rozbudowane biblioteki komponentów OMNIMATE® do oprogramowania do projektowania płytek drukowanych – szybkie i profesjonalne projektowanie płytek drukowanych