Dane inżynierskie

Abyś mógł szybko zintegrować nasze produkty ze swoim projektem, udostępniamy wiele cyfrowych danych produktowych dla systemów inżynierskich, takich jak EPLAN, Zuken E3.series, WSCAD i wiele innych.

Dane inżynierskie

AmpereSoft

Informacje o AmpereSoft

AmpereSoft GmbH oferuje sprawdzone, niezależne od producenta i zorientowane na procesy narzędzia programistyczne dla wydajnej i niezawodnej inżynierii, a także dla zoptymalizowanych procesów w kontekście zarządzania danymi głównymi. Korzystaj z rozwiązań spełniających dzisiejsze i przyszłe wymagania oraz z usług konsultingowych opartych na wiedzy eksperckiej zdobytej na przestrzeni dziesięcioleci w branży.

ToolSystem optymalizuje procesy dzięki szybkiej konfiguracji kompletnej rozdzielnicy, elastycznej kalkulacji cen, obliczeniom temperatury zgodnym z normą DIN EN 61439-1, praktycznemu projektowaniu detali i rozległym funkcjom danych materiałów, np. dla ETIM i ECLASS Advanced.

Dane produktowe Weidmüller dla MatClass

Odwiedź stronę AmpereSoft i pobierz dane produktowe za pomocą poniższych linków.

AUCOTEC

Informacje o AUCOTEC

AUCOTEC opracowuje oprogramowanie inżynieryjne dla całego cyklu życia maszyn, instalacji i systemów mobilnych – ma ponad 35-letnie doświadczenie. Rozwiązania firmy AUCOTEC obejmują zarówno schematy przepływu przez sterowanie po inżynierię elektryczną dla dużych zakładów, jak również projektowanie modułowych systemów kablowych dla przemysłu motoryzacyjnego.

Oprogramowanie AUCOTEC jest używane na całym świecie. Oprócz głównej siedziby w Isernhagen koło Hanoweru, sześć innych niemieckich oddziałów należy do grupy AUCOTEC, a także spółek zależnych w Chinach, Indiach, Korei Płd., Holandii, Francji, Włoszech, Austrii, Polsce, Szwecji, Norwegii i USA. Ponadto sieć partnerska zapewnia wsparcie na szczeblu lokalnym na całym świecie.

Dane produktowe Weidmüller dla Engineering Base

Za pomocą interfejsu importu danych produktowych, można je przesyłać w formacie „EPLAN Electric P8” do Engineering Base.

Odwiedź stronę AUCOTEC za pomocą poniższego linku.

CADENAS

Über CADENAS

CADENAS jest jednym z wiodących producentów oprogramowania w zakresie zarządzania częściami strategicznymi (PARTsolutions) i elektronicznych katalogów produktów CAD (eCATALOGsolutions).

Dzięki indywidualnym rozwiązaniom, CADENAS jest ogniwem łączącym producentów komponentów z ich produktami i klientami.

Dane produktowe Weidmüller w Part Community

Odwiedź stronę internetową CADENAS i pobierz dane produktowe, korzystając z poniższych linków. Przykładowe formaty:

  • STEP
  • DXF
  • DWG

ECLASS

Informacje o ECLASS

W przypadku elektronicznej i zautomatyzowanej wymiany danych konieczne jest stosowanie „wspólnego języka” – rozumianego nie tylko przez ludzi, ale również przez maszyny.

W tym celu dostępny jest globalnie uznany i zgodny z normami standard ECLASS. ECLASS umożliwia ujednoliconą klasyfikację i jednoznaczny opis produktów i usług w całym łańcuchu wartości we wszystkich gałęziach przemysłu – od rozwoju produktu po dystrybucję i utylizację. Z ponad 45 000 klas produktów i ponad 20 000 cech, standard ECLASS zyskał międzynarodową pozycję. . Dzięki zastosowaniu standardu ECLASS można zoptymalizować wewnętrzne procesy firmy i zwiększyć efektywność współpracy z partnerami biznesowymi.

Entwickelt wird ECLASS von dem gleichnamigen, im Jahre 2000 gegründeten ECLASS e.V. Als Non-Profit-Organisation wird der Verein von Mitgliedern aus Unternehmen, Verbänden und Institutionen der verschiedensten Branchen aus Industrie und Handel getragen. Ich wspólnym celem jest rozszerzenie standardu ECLASS zgodnie z bieżącymi i przyszłymi wymaganiami rynkowymi oraz wspieranie jego aplikacji na arenie międzynarodowej.

Dane produktowe Weidmüller w formacie BMEcat

Odwiedź stronę internetową ECLASS, korzystając z poniższego linku.

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dane produktowe.

EPLAN

Über EPLAN

EPLAN oferuje oprogramowanie i serwisy dla wszystkich aspektów inżynierii w branży elektrotechniki, automatyzacji i mechatroniki. Firma opracowuje jedno z wiodących na świecie rozwiązań programowych dla prefabrykacji maszyn, zakładów i szaf elektrycznych. EPLAN jest również idealnym partnerem do upraszczania wymagających procesów inżynierskich. Znormalizowane i dostosowane interfejsy ERP i PLM/PDM zapewniają spójność danych w całym łańcuchu wartości. Praca z EPLAN oznacza nieograniczoną komunikację we wszystkich dziedzinach inżynierii.

Dane produktowe Weidmüller dla EPLAN Electric P8 and EPLAN Pro Panel

Odwiedź stronę internetową EPLAN i pobierz dane produktowe za pomocą poniższych linków lub za pośrednictwem katalogu internetowego Weidmüller.

etap

Informacje o ETAP (dawniej IGE+XAO)

Od ponad 35 lat IGE+XAO Group jest wydawcą oprogramowania zajmującym się projektowaniem, produkcją, sprzedażą i obsługą szeregu programów w zakresie projektowania wspomaganego komputerowo (CAD) i zarządzania cyklem życia produktu (PLM), dedykowanych całemu procesowi elektrotechnicznemu, od definicji i projektowania poprzez produkcję i konserwację. Dwadzieścia spółek zależnych i przedstawicielstw IGE+XAO w ponad 50 krajach obsługuje ponad 40 000 klientów z łączną liczbą ponad 90 000 licencji sprzedanych na całym świecie. W 2023 r. IGE+XAO połączyły się z ETAP, światowym liderem w oprogramowaniu dla układów elektrycznych.

SEE (Software for Electrical Engineering, oprogramowanie dla inżynierii elektrycznej) to intuicyjny pakiet oprogramowania CAD, spełniający wszystkie potrzeby projektowe i produkcyjne związane z układami elektrycznymi. SEE jest teraz częścią wiodącej na rynku portfolio rozwiązań programowych dla układów elektrycznych ETAP – od projektowania i inżynierii po obsługę i konserwację

Dane produktowe Weidmüller dla oprogramowania SEE

Odwiedź stronę internetową IGE+XAO za pomocą poniższego linku i pobierz dane produktowe w portalu danych IGE+XAO SEE Web Catalogue, po uzyskaniu dostępu poprzez zakup rozwiązania SEE Elektrical.

SDProget

Informacje o SDProget

SDProget jest jedną z wiodących włoskich firm w projektowaniu i rozwijaniu oprogramowania CAD dla branży elektrycznej.

SPAC Automazione to rozwiązanie CAD / CAE do projektowania układów elektrycznych w automatyce przemysłowej i maszynach specjalnych. Jest to profesjonalny system projektowania, wysoce zautomatyzowany i elastyczny. W szczególności gwarantuje on użytkownikom maksymalną produktywność w projektowaniu układów elektrycznych do automatyki przemysłowej.

Dane produktowe Weidmüller dla oprogramowania SPAC Automazione

Odwiedź stronę internetową SDProget za pomocą poniższego linku i uzyskaj dostęp do danych produktowych, po zakupie oprogramowania SPAC Automazione.

SISTEMA

Informacje o SISTEMA

Rozwiązanie SISTEMA (Safety of Controls on Machines) jest zaprojektowane tak, aby pomóc ocenić bezpieczeństwo zgodnie z normą DIN EN ISO 13849-1. Kreator programowy jest zapewniany przez instytut Institute for Occupational Safety and Health of the German Social Accident Insurance (IFA) i oferuje projektantom lub testerom jednostek sterowania maszynami związanych z bezpieczeństwem, możliwość symulowania sterowania komponentów w poszczególnych architekturach oraz automatycznego obliczania wartości niezawodności.

Dane produktowe Weidmüller dla rozwiązania SISTEMA

Biblioteka SISTEMA integruje wszystkie bieżące dane charakterystyczne dla komponentów związanych bezpieczeństwem Weidmüller w programowym kreatorze.

Odwiedź stronę IFA i SISTEMA Software Assistant za pomocą poniższych linków i pobierz dane produktowe.

WSCAD

Informacje o WSCAD

WSCAD zapewnia szybkie i niezawodne rozwiązania inżynieryjne o rewelacyjnym stosunku jakości do ceny i wyjątkowej wartości w zakresie projektowania schematów elektrycznych i sterowania, schematów przepływu mocy, układu paneli i obudów, orurowania i oprzyrządowania, automatyki budynkowej i instalacji elektrycznej. Modułowy i skalowalny pakiet oprogramowania pomaga przedsiębiorstwom oraz małym i średnim firmom przyspieszyć proces opracowywania produktu, znacznie zmniejszyć koszty inżynierii przy jednoczesnej poprawie jakości. Standaryzacja, ponowne użycie i automatyzacja znacznie skracają czas projektowania i inżynierii, zapewniając jednocześnie wyższą jakość. Dodatkowe usługi WSCAD Global Business Services, takie jak inżynieria i kontrola migracji, integracja przepływu pracy, doradztwo, szkolenia lub digitalizacja i importowanie dokumentacji papierowej oraz formatów E-CAD innych firm uzupełnia zakres produktów.

Projektanci i inżynierowie specjalizujący się w układach elektrycznych oszczędzą ogromną ilość czasu i poprawią jakość, importując najnowsze dane przetestowanych części produktu do swoich schematów. Zaletą dla użytkowników jest możliwość pobrania danych naszych produktów. Są one również dostępne na witrynie wscaduniverse.com, gdzie dostępnych jest ponad 1,2 miliona danych pochodzących od ponad 125 producentów, największej bibliotece części i symboli dla projektowania układów elektrycznych CAD zarówno dla użytkowników WSCAD, jak i EPLAN, bez żadnych opłat.

Dane produktowe Weidmüller dla WSCAD

Odwiedź stronę internetową WSCAD i pobierz dane produktowe w różnych formatach ECAD za pomocą poniższych linków.

Zuken

Informacje o ZUKEN

Zuken współpracuje z wiodącymi firmami na całym świecie w celu optymalizacji projektowania elektrycznego i elektronicznego oraz powiązanych procesów produkcyjnych poprzez dostarczanie najnowocześniejszego oprogramowania i usług konsultingowych.

Unikatowe połączenie sprawdzonego doświadczenia, wiedzy technologicznej i sprawności firmy tworzy najlepsze w swojej klasie rozwiązania.

Przejrzyste praktyki pracy i stosowanie się przez Zuken do zasad uczciwości we wszystkich aspektach działalności gospodarczej prowadzą do długotrwałych i pomyślnych stosunków partnerskich z klientami.

Silną pozycję rynkową Zuken potwierdza ugruntowana pozycja w branży z ponad 30-letnim doświadczeniem i solidnymi podstawami finansowymi. Jako stabilna, wielonarodowa spółka, notowana na giełdzie papierów wartościowych w Tokio w Tier 1, Zuken nadal skupia się na długoterminowym partnerstwie w zakresie innowacji i wzrostu.

Bezpieczeństwo inwestycji poprzez współpracę z Zuken dodatkowo wzmacniają ludzie tworzący tę spółkę – fundament sukcesu Zuken. Pracownicy Zuken, pochodzący z wielu sektorów przemysłu, specjalizując się w wielu różnych dyscyplinach i zaawansowanych technologiach, są w stanie odnosić się i zrozumieć wyjątkowe wymagania każdej firmy.

Dane produktowe Weidmüller dla E3.series

Odwiedź stronę internetową Zuken i pobierz dane produktowe za pomocą poniższych linków.

Pobierając dane, użytkownik zgadza się na korzystanie z danych zgodnie z warunkami ustanowionymi przez Weidmüller

Weidmüller zamierza stale rozwijać i doskonalić swoje produkty. Dlatego zastrzegamy sobie prawo do dostarczania produktów, które mogą różnić się – w sensie ulepszenia – od tych pokazanych w danych produktu. Prosimy, aby użytkownicy zawsze potwierdzali odpowiednią specyfikację. Firma Weidmüller w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za niewłaściwe użycie danych produktu. Odpowiedzialność za wybór urządzeń oraz przyjęcie wartości do obliczeń spoczywa wyłącznie na użytkowniku.