Doradztwo i wsparcie inżynieryjne

Doradztwo w zakresie technologia automatyki i techniki łączeniowej jest częścią oferowanych przez nas usług. Wspieramy również proces od pomysłu do produktu, za pomocą oprogramowania Weidmüller Configurator.

Doradztwo i wsparcie inżynieryjne

Specjalizacja w zakresie automatyzacji i technik połączeń elektrycznych – dostępna w globalnej sieci: nasi doświadczeni, regionalni inżynierowie mogą rozwiązać problemy, które napotykasz na co dzień. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną w zakresie doradztwa i inżynierii, udzielaną przez profesjonalnych doradców.

easyConnect – platforma serwisów przemysłowych

Ty projektujesz, instalujesz i obsługujesz - easyConnect zwiększa wartość procesów i produktów. Zintegrowana, modułowa i skalowalna oferta naszej platformy chmurowej może być łatwo dostosowana do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Doradztwo i wsparcie inżynieryjne

Dla klienta wyzwaniem jest obniżenie kosztów i zwiększenie sprawności. Wymaga to inteligentnych, indywidualnych rozwiązań. Niezależnie od tego, czy chodzi o zmodyfikowane produkty, złożone listwy zaciskowe, czy też o kompletne małe szafki sterownicze – nasze centra aplikacyjne zapewniają wysokiej jakości, skrojone na miarę usługi inżynieryjne i produkcyjne.

Doradztwo w zakresie techniki połączeń elektrycznych

Naszym celem jest optymalizacja Twojej konkurencyjności. Dlatego oprócz naszej oferty produktowej, wspieramy Cię całym wachlarzem serwisów dla wszystkich etapów konstrukcji maszyn. Efektem tej współpracy jest skrócenie czasu cyklu nawet o 30%, zwiększenie dostępnego miejsca w szafie sterowniczej nawet o 20% i znaczne ograniczenie usterek.

W środowisku przemysłowym czujemy się jak w domu, dlatego jesteśmy partnerem, na którym można polegać. Nasz doświadczony zespół doradczy ds. techniki łączeniowej zapewnia praktyczne porady, zamiast wiedzy teoretycznej.

Uprość proces planowania, korzystając z naszego oprogramowania inżynieryjnego Weidmüller Configurator

Szafa sterownicza jest centrum stale ewoluujących maszyn i komórek produkcyjnych. Dzięki wczesnej integracji z procesem projektowym, rozwiązania inżynieryjne Weidmüller upraszczają rozwój Twoich produktów.

Akredytowane laboratorium

Nasze akredytowane laboratorium dba o jakość, wydajność i bezpieczeństwo produktów klienta