Zapoznaj się z technologią dzięki webinariom Weidmüller

Interesujące tematy z zakresu przemysłowej techniki łączeniowej i automatyki przemysłowej. Praktycznie, z dostępem z dowolnego miejsca.

Zapoznaj się z technologią dzięki webinariom Weidmüller

Bądź na bieżąco w świecie, który ciągle przyspiesza. W naszych interesujących interaktywnych webinariach oferujemy możliwość zapoznania się z nowymi produktami i technologiami oraz nawiązania kontaktu z naszymi ekspertami.

Webinaria to około 40-minutowe prezentacje, w których można uczestniczyć, siedząc przy swoim biurku. W tym celu potrzebne są komputer z łączem internetowym i głośnikami lub słuchawkami. Jeśli podczas prezentacji masz jakieś pytania, możesz je przesyłać do naszych ekspertów na bieżąco w czacie tekstowym lub zadać na żywo po prezentacji. Nasze webinaria są bezpłatne i może w nich uczestniczyć dowolna liczba uczestników.

Nagrane webinaria

Nagrane webinaria

Nagrane webinaria

Przegapiłeś webinarium na żywo? Tutaj możesz odtwarzać webinaria tak często jak chcesz, niezależnie od pory i lokalizacji.

Poproś o szkolenie

Czy chcesz dowiedzieć się więcej na inny temat lub skontaktować się z naszymi ekspertami? Po prostu wypełnij formularz i krótko opisz temat, który Cię interesuje.

* Pola wymagane