Produkty i serwis – idealne dopasowanie

Twoje procesy w prefabrykacji rozdzielnic muszą być szybkie, elastyczne i wydajne. Tylko w ten sposób można obniżyć koszty i zwiększyć sprawność. W zależności od aplikacji występują różne wymagania co do poziomu zaawansowania serwisów technicznych, czasu dostawy oraz elastyczności. Od gotowych listew dostępnych na stanie, przez proste konfiguracje z krótkim czasem dostawy, po rozwiązania o wysokiej złożoności konstrukcyjnej – możemy elastycznie reagować na potrzeby klientów.

Za pomocą programu Weidmüller Configurator można łatwo skonfigurować własne niestandardowe listwy zaciskowe, z uwzględnieniem akcesoriów i innych produktów Weidmüller.

Korzyści dla klienta

Uprość procesy

Uprość procesy

W przypadku złożonych zadań z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych, czy inżynierii maszyn lub zakładów, często do swojej dyspozycji masz tylko kilku specjalistów. Fabrycznie złożone listwy zaciskowe upraszczają projektowanie, zmniejszają koszty produkcji i przyspieszają przygotowanie dokumentacji. Umożliwia to efektywniejsze wyznaczanie zadań wykwalifikowanym pracownikom.

Znajdź najlepsze rozwiązanie

Znajdź najlepsze rozwiązanie

Od gotowych listew zaciskowych dostępnych z magazynu, przez proste konfiguracje z krótkim czasem dostawy, po złożone rozwiązania o wysokiej złożoności konstrukcyjnej.

Zmniejsz koszty

Zmniejsz koszty

Twoje instalacje stają się coraz bardziej wyspecjalizowane i złożone? Z tego względu musisz magazynować wiele potrzebnych komponentów? Dzięki naszej usłudze montażu listew zaciskowych, możesz otrzymać kompletne, zmontowane produkty w najkrótszym możliwym czasie, znacznie zmniejszając koszty zakupu i magazynowania.

Program Weidmüller Configurator wspomaga krok po kroku wybór i konfigurację wyposażonych szyn montażowych oraz szerokiego zakresu obudów, z uwzględnieniem akcesoriów i innych produktów Weidmüller. Konfiguracja jest prosta, bezpieczna i wygodna ze względu na łatwość obsługi, wyjątkową konstrukcję i możliwość integracji z Twoim procesem inżynierskim, od projektowania przy użyciu CAE po tworzenie dokumentacji.

Standaryzowane listwy zaciskowe do rozdzielnic głównych w obiektach budowlanych Innowacje produktowe

Po prostu bardziej wydajne

Ponieważ listwy zaciskowe często spełniają te same funkcje i mają podobne komponenty, oferujemy standardowe zestawy do instalacji w budynkach. Można je zamówić za pomocą jednolitego numeru artykułu i są dostarczane gotowe do instalacji. Nasze listwy zaciskowe mogą być montowane w szafie rozdzielczej bez dodatkowego przygotowania, dzięki czemu okablowanie może rozpocząć się natychmiast. Podłączenie dodatkowych akcesoriów lub oznaczników na miejscu nie jest konieczne.

Standaryzowane listwy zaciskowe do rozdzielnic głównych w obiektach budowlanych
Korzyści
  • Gotowe listwy zaciskowe z szyną montażową lub bez, lub zestawione złączki szeregowe bez szyny montażowej
  • Szybki montaż złączek i akcesoriów
  • Wyraźnie czytelne etykiety i oznaczenia
  • Czysto i starannie zamontowane akcesoria

Zrównoważony montaż listew zaciskowych

Niezależnie od tego, czy mówimy o wykorzystaniu materiałów, inżynierii i procesach produkcyjnych, cyklu materiałowym lub transporcie – cały łańcuch wartości w montażu listew zaciskowych, został opracowany tak, aby był szczególnie przyjazny dla środowiska i zrównoważony. W tym kontekście firma Weidmüller uzyskała nawet nominację do nagrody SIEMENS Sustainability Award 2021.

Określenie śladu węglowego

Tworzymy przejrzystą dokumentację emisji CO2. Nasze procesy są stale ulepszane w celu znacznego ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.

Ochrona zasobów

​Uważnie posługujemy się surowcami wykorzystywanymi do produkcji części metalowych i z tworzyw sztucznych. Odpady z produkcji są ponownie wykorzystywane lub poddawane recyklingowi. Już na etapie projektowania zwracamy uwagę na wydajne użycie zasobów w procesach produkcyjnych i produktach.

Usługa montażu

Nasza usługa montażu została opracowana tak, aby nie generowała odpadów. Nie tylko wprowadziliśmy cyfrowe systemy wyceny i obsługi zamówień, ale także przekształciliśmy produkcję tak, aby wyeliminować użycie papieru.

Instrukcje, które nie wykorzystują papieru

Pracujemy nad przekształceniem instrukcji papierowych w dokumentację cyfrową, aby oszczędzić bardzo duże ilości papieru.

Opakowanie typu shuttle

Dzięki zastosowaniu pojemników wielokrotnego użytku i opakowań typu shuttle, stworzyliśmy procesy, które umożliwią transport przy ograniczeniu wykorzystania opakowań i przy eliminacji kartonów. Ten typ transportu zostanie udostępniony każdemu klientowi.

Edukacja

Weidmüller współpracuje z Fundacją Petera Gläsela i jego szkołą. W tym roku otworzymy nowe centrum szkoleniowe. Obie instytucje uczą wrażliwości w zakresie wykorzystywania zasobów naszej planety.

Indywidualnie konfigurowane listwy zaciskowe

Zakres oferowanych przez nas serwisów

Usługa szybkiej dostawy konfigurowanych produktów Fast Delivery

Uzyskuj oferty w ciągu kilku minut, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, z numerami artykułów do bezpośredniego zamawiania, w ramach usługi Fast Delivery. Kluczowe znaczenie dla spójności procesów, ma nasz program do projektowania i konfiguracji Weidmüller Configurator (WMC).

Inżynieria na zamówienie

Oferujemy wysokiej jakości usługi inżynierskie dla produktów standardowych lub zmodyfikowanych.

Indywidualne rozwiązania

Dzięki kompleksowemu doradztwu, sprawnemu zarządzaniu projektami i elastycznej produkcji, tworzymy indywidualne, niestandardowe rozwiązania.

Konfiguruj własne listwy zaciskowe

Automatyczny montaż listew zaciskowych Weidmüller

Automatyczny montaż listew zaciskowych Weidmüller

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Dowiedz się więcej o konfigurowaniu i produkcji dostosowanych listew zaciskowych przez Weidmüller.

Doskonałe dopasowanie

Korzyści z serwisów i doświadczenia rynkowego Weidmüller

Proste projektowanie, dzięki oprogramowaniu wspierającemu

Proste projektowanie, dzięki oprogramowaniu wspierającemu

Użyj programu Weidmüller Configurator aby szybko i łatwo konfigurować oraz zamawiać nasze produkty. Narzędzie obsługuje ciągły przepływ prac inżynierskich od projektowania w systemach E-CAD po dokumentację.

Usługa Fast Delivery Service w cztery dni

Usługa Fast Delivery Service w cztery dni

Dzięki usłudze szybkiej dostawy konfigurowanych produktów „Fast Delivery Service”, oferujemy wycenę w ciągu kilku minut, elastyczną produkcję na zamówienie oraz niezawodne czasy dostawy dla indywidualnych konfiguracji, od jednej sztuki.

Doświadczenie branżowe

Doświadczenie branżowe

Mówimy w języku naszych klientów. Mamy doświadczenie w licznych sektorach przemysłu i podchodzimy do nich z pasją.

Przejdź do przeglądu branż

Do pobrania