Produkty i serwis – idealne dopasowanie

Twoje procesy w prefabrykacji rozdzielnic muszą być szybkie, elastyczne i wydajne. Tylko w ten sposób można obniżyć koszty i zwiększyć sprawność. W zależności od aplikacji występują różne wymagania co do poziomu zaawansowania serwisów technicznych, czasu dostawy oraz elastyczności. Od gotowych listew dostępnych na stanie, przez proste konfiguracje z krótkim czasem dostawy, po rozwiązania o wysokiej złożoności konstrukcyjnej – możemy elastycznie reagować na potrzeby klientów.

Za pomocą programu Weidmüller Configurator można łatwo skonfigurować własne niestandardowe listwy zaciskowe, z uwzględnieniem akcesoriów i innych produktów Weidmüller.

Korzyści dla klienta

Uprość procesy

Uprość procesy

W przypadku złożonych zadań z zakresu prefabrykacji szaf sterowniczych, czy inżynierii maszyn lub zakładów, często do swojej dyspozycji masz tylko kilku specjalistów. Fabrycznie złożone listwy zaciskowe upraszczają projektowanie, zmniejszają koszty produkcji i przyspieszają przygotowanie dokumentacji. Umożliwia to efektywniejsze wyznaczanie zadań wykwalifikowanym pracownikom.

Znajdź najlepsze rozwiązanie

Znajdź najlepsze rozwiązanie

Od gotowych listew zaciskowych dostępnych z magazynu, przez proste konfiguracje z krótkim czasem dostawy, po złożone rozwiązania o wysokiej złożoności konstrukcyjnej.

Zmniejsz koszty

Zmniejsz koszty

Twoje instalacje stają się coraz bardziej wyspecjalizowane i złożone? Z tego względu musisz magazynować wiele potrzebnych komponentów? Dzięki naszej usłudze montażu listew zaciskowych, możesz otrzymać kompletne, zmontowane produkty w najkrótszym możliwym czasie, znacznie zmniejszając koszty zakupu i magazynowania.

Program Weidmüller Configurator wspomaga krok po kroku wybór i konfigurację wyposażonych szyn montażowych oraz szerokiego zakresu obudów, z uwzględnieniem akcesoriów i innych produktów Weidmüller. Konfiguracja jest prosta, bezpieczna i wygodna ze względu na łatwość obsługi, wyjątkową konstrukcję i możliwość integracji z Twoim procesem inżynierskim, od projektowania przy użyciu CAE po tworzenie dokumentacji.

Standaryzowane listwy zaciskowe do rozdzielnic głównych w obiektach budowlanych Innowacje produktowe

Po prostu bardziej wydajne

Ponieważ listwy zaciskowe często spełniają te same funkcje i mają podobne komponenty, oferujemy standardowe zestawy do instalacji w budynkach. Można je zamówić za pomocą jednolitego numeru artykułu i są dostarczane gotowe do instalacji. Nasze listwy zaciskowe mogą być montowane w szafie rozdzielczej bez dodatkowego przygotowania, dzięki czemu okablowanie może rozpocząć się natychmiast. Podłączenie dodatkowych akcesoriów lub oznaczników na miejscu nie jest konieczne.

Standaryzowane listwy zaciskowe do rozdzielnic głównych w obiektach budowlanych
Korzyści
  • Gotowe listwy zaciskowe z szyną montażową lub bez, lub zestawione złączki szeregowe bez szyny montażowej
  • Szybki montaż złączek i akcesoriów
  • Wyraźnie czytelne etykiety i oznaczenia
  • Czysto i starannie zamontowane akcesoria

Zrównoważony montaż listew zaciskowych

Niezależnie od tego, czy mówimy o wykorzystaniu materiałów, inżynierii i procesach produkcyjnych, cyklu materiałowym lub transporcie – cały łańcuch wartości w montażu listew zaciskowych, został opracowany tak, aby był szczególnie przyjazny dla środowiska i zrównoważony. W tym kontekście firma Weidmüller uzyskała nawet nominację do nagrody SIEMENS Sustainability Award 2021.

Określenie śladu węglowego

Tworzymy przejrzystą dokumentację emisji CO2. Nasze procesy są stale ulepszane w celu znacznego ograniczenia emisji gazów cieplarnianych.

Ochrona zasobów

​Uważnie posługujemy się surowcami wykorzystywanymi do produkcji części metalowych i z tworzyw sztucznych. Odpady z produkcji są ponownie wykorzystywane lub poddawane recyklingowi. Już na etapie projektowania zwracamy uwagę na wydajne użycie zasobów w procesach produkcyjnych i produktach.

Usługa montażu

Nasza usługa montażu została opracowana tak, aby nie generowała odpadów. Nie tylko wprowadziliśmy cyfrowe systemy wyceny i obsługi zamówień, ale także przekształciliśmy produkcję tak, aby wyeliminować użycie papieru.

Instrukcje, które nie wykorzystują papieru

Pracujemy nad przekształceniem instrukcji papierowych w dokumentację cyfrową, aby oszczędzić bardzo duże ilości papieru.

Opakowanie typu shuttle

Dzięki zastosowaniu pojemników wielokrotnego użytku i opakowań typu shuttle, stworzyliśmy procesy, które umożliwią transport przy ograniczeniu wykorzystania opakowań i przy eliminacji kartonów. Ten typ transportu zostanie udostępniony każdemu klientowi.

Edukacja

Weidmüller współpracuje z Fundacją Petera Gläsela i jego szkołą. W tym roku otworzymy nowe centrum szkoleniowe. Obie instytucje uczą wrażliwości w zakresie wykorzystywania zasobów naszej planety.

Indywidualnie konfigurowane listwy zaciskowe

Zakres oferowanych przez nas serwisów

Usługa szybkiej dostawy konfigurowanych produktów Fast Delivery

Uzyskuj oferty w ciągu kilku minut, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, z numerami artykułów do bezpośredniego zamawiania, w ramach usługi Fast Delivery. Kluczowe znaczenie dla spójności procesów, ma nasz program do projektowania i konfiguracji Weidmüller Configurator (WMC).

Inżynieria na zamówienie

Oferujemy wysokiej jakości usługi inżynierskie dla produktów standardowych lub zmodyfikowanych.

Indywidualne rozwiązania

Dzięki kompleksowemu doradztwu, sprawnemu zarządzaniu projektami i elastycznej produkcji, tworzymy indywidualne, niestandardowe rozwiązania.

Konfiguruj własne listwy zaciskowe

Automatyczny montaż listew zaciskowych Weidmüller

Automatyczny montaż listew zaciskowych Weidmüller

This is a YouTube video. By clicking on this video, you agree to Google/YouTube's Privacy Policy & Terms of Use . You also agree to our Privacy Policy.

Dowiedz się więcej o konfigurowaniu i produkcji dostosowanych listew zaciskowych przez Weidmüller.

Doskonałe dopasowanie

Korzyści z serwisów i doświadczenia rynkowego Weidmüller

Proste projektowanie, dzięki oprogramowaniu wspierającemu

Proste projektowanie, dzięki oprogramowaniu wspierającemu

Użyj programu Weidmüller Configurator aby szybko i łatwo konfigurować oraz zamawiać nasze produkty. Narzędzie obsługuje ciągły przepływ prac inżynierskich od projektowania w systemach E-CAD po dokumentację.

Usługa Fast Delivery Service w cztery dni

Usługa Fast Delivery Service w cztery dni

Dzięki usłudze szybkiej dostawy konfigurowanych produktów „Fast Delivery Service”, oferujemy wycenę w ciągu kilku minut, elastyczną produkcję na zamówienie oraz niezawodne czasy dostawy dla indywidualnych konfiguracji, od jednej sztuki.

Doświadczenie branżowe

Doświadczenie branżowe

Mówimy w języku naszych klientów. Mamy doświadczenie w licznych branżach i podchodzimy do nich z pasją.

Przejdź do przeglądu branż

Do pobrania