Produkty konfigurowane

Oferujemy montaż indywidualnie konfigurowanych produktów. Oprócz złożonych listew zaciskowych oraz zmodyfikowanych i wyposażonych obudów oferujemy szeroki wachlarz innych, kastomizowanych rozwiązań.

Produkty konfigurowane

Niezależnie od tego, czy chodzi o indywidualny druk na oznacznikach, konfekjonowanie kabli, czy montaż obudów lub listew zaciskowych. Te ostatnie są dostępne w najkrótszym możliwym czasie, w ramach usługi szybkiej dostawy konfigurowanych produktów Fast Delivery Service, z realizacją nawet w ciągu pięcu dni.

Złożone listwy zaciskowe

Elastyczna konfiguracja dostosowana do indywidualnych wymagań

Twoje procesy w prefabrykacji rozdzielnic muszą być szybkie, elastyczne i wydajne. Tylko w ten sposób można obniżyć koszty i zwiększyć sprawność. W zależności od aplikacji występują różne wymagania co do poziomu zaawansowania serwisów technicznych, czasu dostawy oraz elastyczności.

  • Rozwój rozwiązań specyficznych dla aplikacji
  • Produkcja, logistyka, dokumentacja
  • Definicja zadania
  • Doradztwo indywidualne

Obudowy zmodyfikowane i wyposażone

Zastanawiasz się, jak uzyskać przewagę nad konkurencją

Aby konkurować na arenie międzynarodowej, Twoje zakłady muszą spełniać wysokie normy bezpieczeństwa, jakości i wydajności. Inteligentna kombinacja konsultacji, wiedzy specjalistycznej w zakresie aplikacji i branżowego know-how, jest naszym kluczem do znalezienia dopasowanego rozwiązania dla każdego zastosowania.Zmniejszenie kosztów i większa sprawność

  • Indywidualne rozwiązanie
  • Profesjonalny montaż
  • Zarządzanie jakością
  • Szybka i elastyczna dostawa

Usługa szybkiej dostawy konfigurowanych produktów Fast Delivery Service

Twoje pomysły zasługują na szybką realizację

Uzyskuj oferty w ciągu kilku minut, 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, z numerami artykułów do bezpośredniego zamawiania, w ramach usługi Fast Delivery Service. Kluczowe znaczenie dla spójności procesów, ma nasz program do projektowania i konfiguracji Weidmüller Configurator (WMC). Wysyłka zamówień w ciągu 5 dni. Montaż indywidualnych listew zaciskowych i obudów w partiach od jednej sztuki!

Inne konfigurowane produkty