Inżynieria cyfrowa

Firma Weidmüller wspiera Cię w codziennych procesach projektowania swoimi narzędziami programowymi, interfejsami i danymi

Inżynieria cyfrowa

Szybko, sprawnie i cyfrowo

W dziedzinie projektowania elektrycznego potrzebujesz optymalnego wsparcia na wszystkich etapach procesu, od planowania po produkcję!
Firma Weidmüller zapewnia najlepsze możliwe wsparcie w zakresie narzędzi programowych, interfejsów i danych.

Wykorzystaj dane produktowe Weidmüller w swoim systemie inżynieryjnym, aby transferować je bezpośrednio do oprogramowania Weidmüller za pośrednictwem wysokowydajnych interfejsów.

Eliminuje to konieczność korzystania z ręcznego transferu plików. Pozwala również unikać błędów oraz pracować szybko i sprawnie.

Oprogramowanie

Zoptymalizowane procesy z indywidualnymi opcjami, zapewniające maksymalną łatwość obsługi

Dzięki rozwiązaniom programowym Weidmüller do konfiguracji listew zaciskowych i obudów (WMC), znakowania komponentów (M-Print® PRO) oraz konfekcjonowania przewodów (WPC-Tool) Twoja firma będzie doskonale przygotowana do wszystkich faz projektu w zakresie projektowania elektrycznego i prefabrykacji rozdzielnic elektrycznych.

Procesy zostają zdigitalizowane, a Ty oszczędzasz czas i eliminujesz źródła błędów.

Weidmüller Configurator

Twoje oprogramowanie do konfiguracji listew zac i obudów

Inżynieria cyfrowa może być tak prosta!

Stwórz własną konfigurację z komponentów z asortymentu Weidmüller i zamów jej montaż, w ramach usługi szybkiej dostawy konfigurowanych produktów Fast Delivery Service.

Oprogramowanie stanowiska WPC

Twoje oprogramowanie do konfekcjonowania przewodów

Wysoka jakość w połączeniu z maksymalną elastycznością!

Prześlij dane dotyczące obróbki przewodów do Półautomatycznego Centrum Obróbki Przewodów, aby wydajnie produkować wszystkie potrzebne przewody w ramach jednoczęściowej koncepcji przepływu pracy.

M-Print® PRO

Twoje oprogramowanie do planowania nadruków na oznaczniki komponentów rozdzielnic elektrycznych

Spójność od projektowania po obsługę

Twórz opisy na różne oznaczniki, tabliczki znamionowe, etykiety lub koszulki termokurczliwe, zgodnie ze standardami branżowymi.

Highlight

Umów się na spotkanie konsultacyjne!

Czy chcesz uzyskać cyfrową konsultację dotyczącą narzędzi programowych?

Umów się na spotkanie z naszymi ekspertami już teraz!

Interfejsy

Niezawodność procesu dzięki spójności danych

Inżynieria cyfrowa zapewnia pełną ciągłość danych w celu wyeliminowania potencjalnych źródeł błędów i zwiększenia produktywności — od planowania po uruchomienie kompletnie i jasno opisanej rozdzielnicy elektrycznej.

Zobacz tutaj, jakie interfejsy cyfrowe są dostępne i w jaki sposób można je zintegrować.

Dane inżynieryjne

Cyfrowe projektowanie z wykorzystaniem danych inżynieryjnych Weidmüller

Firma Weidmüller zapewnia cyfrowe dane produktów dla szerokiej gamy systemów inżynieryjnych. Umożliwia to proste, bezpieczne i szybkie inicjowanie procesu inżynieryjnego. Dzięki temu dane są zawsze zgodne z najnowszym standardem dostawcy systemu.

Zapytanie o dane produktowe

Masz pytania lub sugestie dotyczące naszych danych produktowych lub potrzebujesz dodatkowych danych produktu do integracji z posiadanym systemem inżynieryjnym?

Skontaktuj się z nami pocztą e-mail: engineering.data@weidmueller.com

Dane produktowe Weidmüller dla posiadanego systemu inżynieryjnego

Zuken

Pobieranie danych z chmury ZUKEN Component Cloud

Pobierz dane produktowe Weidmüller dla E3.series z chmury ZUKEN Component Cloud i odwiedź stronę internetową Zuken, jeśli jesteś zainteresowany(-a).

EPLAN

Pobieranie danych z Portalu danych EPLAN

Pobierz dane produktowe Weidmüller dla Electric P8 i Pro Panel z Portalu danych i odwiedź stronę internetową EPLAN, jeśli jesteś zainteresowany(-a).

WSCAD

Pobieranie danych ze WSCAD Universe

Pobierz dane produktowe Weidmüller dla SUITE X i ELECTRIX w różnych formatach eCAD i odwiedź stronę internetową WSCAD, jeśli jesteś zainteresowany(-a).

etap

Pobieranie danych z Katalogu Internetowego SEE

Pobierz dane produktowe Weidmüller dla etap z Katalogu Internetowego SEE po zakupie SEE Electrical i odwiedź stronę internetową etap, jeśli jesteś zainteresowany(-a).

SD Proget

Pobieranie danych z sieci SPAC Data Web

Pobierz dane produktowe Weidmüller z sieci Data Web po zakupie SPAC Automazione i odwiedź stronę internetową SDProget, jeśli jesteś zainteresowany(-a).

Aucotec

Pobieranie danych dla Engineering Base

Wczytaj dane produktowe Weidmüller do Engineering Base za pomocą interfejsu importu w formacie „EPLAN Electric P8” i odwiedź stronę internetową AUCOTEC, jeśli jesteś zainteresowany(-a).

CADENAS

Pobieranie danych w różnych formatach CAD

Pobierz dane produktowe Weidmüller jako plik STEP, DXF lub DWG bądź w innych formatach CAD i odwiedź stronę internetową CADENAS, jeśli jesteś zainteresowany(-a).

SISTEMA

Pobieranie danych charakterystyki komponentów bezpieczeństwa

Pobierz charakterystykę komponentów bezpieczeństwa firmy Weidmüller w celu integracji z kreatorem oprogramowania SISTEMA i odwiedź stronę internetową IFA, jeśli jesteś zainteresowany(-a).

ECLASS Advanced

Baza danych podstawowych

ECLASS to neutralny dla branży i firmy, hierarchiczny standard danych podstawowych służący do klasyfikacji i opisu produktów i usług.

Podczas gdy ECLASS BASIC jest często używany w obszarach zakupów, sprzedaży lub kontroli, ECLASS ADVANCED jest używany głównie w inżynierii mechanicznej i obszarach CAX.

Doskonałe dodatki do inżynierii cyfrowej

Do pobrania

Konsultacje i pomoc techniczna

Czy masz pytania dotyczące naszych narzędzi programowych, interfejsów i danych? Po prostu wypełnij formularz kontaktowy. Nasi pracownicy nawiążą kontakt najszybciej, jak to możliwe.

* Pola wymagane