Wyższy poziom inżynierii cyfrowej – intuicyjnie, nieskomplikowanie, szybko

Tworzenie własnych konfiguracji z użyciem 11 000 cyfrowych produktów Weidmüller

Jako rozwiązanie programowe, Weidmüller Configurator oferuje wsparcie nie tylko dla poszczególnych etapów, ale także dla tworzenia szaf elektrycznych jako kompletnego, ciągłego procesu, łącząc wszystkie etapy od projektowania po obsługę.

  • Eliminacja błędów
  • Łatwość obsługi
  • Łatwa w zrozumieniu dokumentacja
  • Większa elastyczność w planowaniu projektu

Powody, które przemawiają za wyborem narzędzia Weidmüller Configurator

null
Od pomysłu do gotowego rozwiązania

Sprawdzone projekty konfiguracji w prawdziwym 3D

Zintegrowana kontrola wykonalności i kolizji wraz z kompletną cyfrową dokumentacją gwarantuje, że możesz polegać na swojej konfiguracji w 100%

Bezproblemowa integracja z E-CAD

Zintegrowane interfejsy umożliwiają prostą wymianę danych o produkcie między WMC i wszystkimi typowymi narzędziami inżynieryjnymi, takimi jak Zuken E³ czy EPLAN ElectricP8.

Interfejsy do zautomatyzowanej produkcji

WMC dostarcza wszystkie informacje cyfrowe wymagane do pełnej automatyzacji procesów montażu, znakowania za pomocą M-Print® PRO i okablowania. Umożliwia nam to świadczenie usługi szybkiej dostawy skonfigurowanych produktów – Fast Delivery Service

Dane oparte na standardzie przemysłowym ECLASS

Użyj cyfrowych informacji o produkcie, opartych o zaawansowany standard ECLASS: przyszłościowe rozwiązanie o wysokiej jakości.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz pytania, na które nie możesz znaleźć odpowiedzi w dokumentacji lub instrukcji obsługi, możesz również skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej przez pocztę elektroniczną. Podaj wersję programu WMC i opis problemu w możliwie najdokładniejszy sposób.

Oczywiście możesz też skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: +48 22 510 09 68

Wirtualny świat targów

Wirtualny świat targów

Wirtualny świat targów

Odkryj nasze innowacje w wirtualnym świecie targów. Zanurz się w cyfrowy świat targów Weidmüller i dowiedz się więcej o tematach, takich jak Smart Factory, rozwiązania dla stanowisk warsztatowych, niezawodne złącza i interfejsy end-to-end, infrastruktura do ładowania dla sektora elektromobilności i inne ekscytujące innowacje produktowe.

Pobierz za darmo

Pobierz za darmo

Pobierz za darmo

Zapoznaj się z programem Weidmüller Configurator (WMC) i wykorzystaj jego zalety.

Masz jakieś pytania?

* Pola wymagane