Serwis i wsparcie techniczne

Tutaj znajdziesz wszystkie opcje serwisu i pomocy technicznej dla naszych rozwiązań i produktów.

Serwis i wsparcie techniczne

Funkcje technologii automatyzacji stają się coraz bardziej złożone w globalnie zorientowanym świecie, stojącym w obliczu wymagających celów w zakresie efektywności energetycznej i inteligentnej produkcji. Jesteśmy równorzędnymi partnerami w zakresie najlepszych połączeń w przemysłowej technice łączeniowej. Nasze osobiste zespoły wsparcia technicznego odpowiadają na wszystkie pytania niezawodnie i fachowo. Podczas projektowania, instalacji lub obsługi nasza oferta serwisowa i wsparcia technicznego jest Twoim najlepszym towarzyszem. Krótko mówiąc: globalny serwis Weidmüller łączy naszą wiedzę z wymaganiami klientów.

Produkty konfigurowane

Oferujemy montaż indywidualnie konfigurowanych produktów. Oprócz złożonych listew zaciskowych, a także modyfikowanych i wyposażonych obudów, oferujemy również ogromną gamę innych niestandardowych rozwiązań.

Niezależnie od tego, czy chodzi o indywidualny druk na oznacznikach, konfekjonowanie kabli, czy montaż obudów lub listew zaciskowych. Te ostatnie są dostępne nawet w ciągu pięciu dni od złożenia zamówienia w ramach usługi Fast Delivery Service.

Doradztwo i wsparcie inżynieryjne

Doradztwo w zakresie technologia automatyzacji i techniki łączeniowej jest częścią oferowanych przez nas usług. Wspieramy również proces od pomysłu do produktu, za pomocą oprogramowania Weidmüller Configurator.

Specjalizacja w zakresie automatyzacji i technik połączeń elektrycznych – dostępna w globalnej sieci: nasi doświadczeni, regionalni inżynierowie mogą rozwiązać problemy, które napotykasz na co dzień. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną w zakresie doradztwa i inżynierii, udzielaną przez profesjonalnych doradców.

Pomoc techniczna

Uzyskaj szybkie i intuicyjne wsparcie, aby jak najlepiej wykorzystać nasze produkty w swojej aplikacji. W naszym nowym centrum pomocy technicznej możesz wyszukiwać i przeglądać wiele not aplikacyjnych, informacji o produktach, samouczków wideo lub plików oprogramowania do pobrania dla naszych produktów.

Cyfrowe opcje zamawiania

Łatwe zakupy

Znajdź i z łatwością wybierz potrzebne produkty dzięki wygodnemu zamawianiu: jako partner w dziedzinie przemysłowej techniki łączeniowej wiemy, co liczy się podczas zamawiania. Dlatego oferujemy różnorodne możliwości zamawiania produktów i optymalizację procesów zakupowych, aby spełnić Twoje indywidualne wymagania i dopasować się do Twoich procesów. Wybór należy do Ciebie.

Pomoc techniczna online i pliki do pobrania