Na drodze do współpracy

W poszukiwaniu doskonałości musimy łączyć i otwierać nowe ekosystemy. Naszym celem jest ciągłe rozwijanie sieci partnerów, kompetentnych w dziedzinie elektryfikacji, automatyzacji i cyfryzacji.
Dzięki szerokiej wiedzy o technologiach i aplikacjach oraz bogatemu doświadczeniu, społeczność ta oferuje naszym klientom najlepszą pomoc techniczną.

Wierzymy we współpracę, innowacje i stosunki oparte na zaufaniu, zapewniające zrównoważony rozwój biznesowy dla wszystkich zainteresowanych stron.

Zostań częścią silnej społeczności!

Współpraca

Współpraca

Bądź częścią globalnej sieci, z zaufanymi relacjami osobistymi, dzieleniem się kompetencjami i doświadczeniami

Innowacyjność

Innowacyjność

Dobre przygotowanie na wyzwania związane z technologią IIoT i odpowiednie wyposażenie do obrania właściwej ścieżki w obliczu transformacji cyfrowej

Zaufane relacje

Zaufane relacje

Oparte się na długotrwałych relacjach osobistych w rosnącej społeczności ekspertów

Pomoc techniczna o jakości premium

Pomoc techniczna o jakości premium

Korzystaj z sieci partnerskiej, dzięki kompleksowym szkoleniom, pomocy technicznej i wsparciu sprzedaży

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój

Odpowiednie produkty, technologie, rozwiązania i partnerzy na rzecz opłacalnego i zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstw

Dołącz do naszych programów partnerskich

PARTNER W ZAKRESIE ROZWIĄZAŃ

W różnych segmentach przemysłu, strategie produkcji i ich implementacje techniczne różnią się pomiędzy firmami zajmującymi się budową maszyn, producentami czy dostawcami usług logistycznych. Zadania takie jak inżynieria, opracowywanie oprogramowania, montaż, wprowadzanie do eksploatacji i konserwacja, muszą być wspierane przez wiarygodnych i doświadczonych partnerów.

Aby zaoferować najlepsze w swojej klasie rozwiązania z dziedziny automatyzacji przemysłowej i IoT, zarządzania energią i analizy przemysłowej, skuteczne partnerstwa z lokalnymi dostawcami rozwiązań gwarantują idealne dopasowanie do oczekiwań klientów końcowych. Stale rozszerzamy naszą sieć partnerską w zakresie rozwiązań. Chcesz dołączyć?

Skontaktuj się z naszym ekspertem ds. Partnerstwa w Zakresie Rozwiązań

PARTNER TECHNOLOGICZNY

Potrzeby klienta zawsze znajdują się w centrum naszych działań – dlatego zwracamy uwagę na odpowiednie połączenie technologii, architektur i produktów.

Ciągle poszukujemy innowacyjnych partnerów technologicznych, którzy będą mogli zróżnicować naszą ofertę, tak aby działała ona obecnie i odpowiadała przyszłym potrzebom przemysłu. Weidmüller wykorzystuje szeroką sieć partnerską w zakresie technologii, aby ułatwić proces digitalizacji. Chcesz zostać jej częścią?

Skontaktuj się z naszym ekspertem ds. partnerstwa technologicznego

PARTNER W EDUKACJI

Między innymi Akademia Weidmüller oferuje różne kursy szkoleniowe na temat technologii przemysłowych dla partnerów, klientów, uniwersytetów i szkół inżynierskich.

Niezależnie od tego, czy chcesz łatwo wprowadzić swoje zakłady do przemysłowej sieci IoT, uzyskać dostęp do cennych danych, czy też oferować nowe usługi oparte na danych, ścieżka do przemysłowej technologii IoT nie musi być skomplikowana.
Zainteresowaliśmy Cię? Sprawdź nasze praktyczne webinaria o IIoT lub zapytaj o specyficzne szkolenia z naszych produktów i rozwiązań.

Jako pionier w branży, zapraszamy do udziału w projektowaniu przyszłych technologii i wspólnego przygotowania przyszłych inżynierów do tego ekscytującego i wymagającego świata. Jesteś przedstawicielem instytucji badawczej lub uniwersytetu i jesteś zainteresowany współpracą? Skontaktuj się z nami.

Skorzystaj z kompleksowej oferty produktów i rozwiązań

  • Poprzez rozwiązania przemysłowej technologii IoT – niezależnie od tego, czy chodzi o uzyskanie dostępu do wartościowych danych czy o generowanie nowych usług opartych na danych – umożliwiamy naszym klientom łatwe uzyskanie wartości z danych.
  • Poprzez automatykę i oprogramowanie: umożliwiamy przyspieszenie ich działalności. Myślimy holistycznie, aby procesy były bardziej wydajne i wygodne.
  • Poprzez elektronikę: ponieważ elektronika leży u podstaw technologii automatyzacji. Dostarczamy inteligentne produkty, które są wynikiem najlepszych procesów badań i rozwoju.
  • Poprzez technikę łączeniową: ponieważ dobrze zaprojektowane złącza zwiększają wydajność. Nasze produkty to dodatkowa wartość dodana na etapie planowania, instalacji i eksploatacji.

Doskonałe dopasowanie

Konsultacje i pomoc techniczna – sieć partnerska Weidmüller dla aplikacji IIoT i automatyki

* Pola wymagane

Masz jakieś pytania?

* Pola wymagane