Firma Intester partnerem HASP

Indywidualnie projektowane skrzynki przyłączeniowe Ex

Firma Klippon Engineering z grupy Weidmuller uruchomiła globalny program partnerski w zakresie rozwiązań do stref zagrożonych wybuchem Ex - HASP (Hazardous Area Solutions Partners).

Celem sieci HASP jest dostarczanie indywidualnych i certyfikowanych rozwiązań inżynieryjnych do obszarów niebezpiecznych w międzynarodowych projektach techniki procesowej, klientom na całym świecie. Trzynaście firm partnerskich tworzących HASP to doświadczeni eksperci przemysłowi, którzy współpracowali z firmą Weidmüller i korzystali z naszych rozwiązań od lat.

Miło nam poinformować, że w ramach współpracy z Weidmüller, firma INTESTER otrzymała status Partnera HASP Klippon Engineering, dzięki któremu rozpoczęła prefabrykację skrzynek łączeniowych na bazie komponentów Weidmüller dla każdej gałęzi przemysłu i aplikacji, szczególnie dla stref zagrożonych wybuchem Ex. Celem spełnienia wymagań zawartych w Instrukcjach Montażu i Projektowania Weidmüller i norm: ISO 9001, ISO 80079-34, firma przygotowała odpowiednio pracowników, dokumentację, obiekt i wyposażenie. Oferuje rozwiązania na bazie produktów Weidmuller, od projektu po montaż.

W zeszłym tygodniu Prezes Zarządu Weidmuller Sp. z o.o. Witold Bereszczyński wręczył oficjalnie certyfikat Jerzemu Sitko - Prezesowi Zarządu firmy Intester. Gratulujemy i cieszymy się z tej współpracy oraz czekających nas wspólnych ekscytujących projektów.