Rozdzielnice fotowoltaiczne DC – kompaktowe, wysokiej jakości i zoptymalizowane pod względem kosztów

Nasze rozdzielnice DC umożliwiają użytkownikom zintegrowanie ochrony przeciwzwarciowej i przeciwprzepięciowej, a także monitoringu stringów (I,V, T i SPD oraz statusu wyłącznika odcinającego) w instalacjach fotowoltaicznych wykorzystujących inwertery centralne z panelami w systemach nadążnych i stacjonarnych.

Firma Weidmüller w ciągu 10 lat dostarczyła ponad 150 000 rozdzielnic DC do wszystkich regionów klimatycznych na naszej planecie. W oparciu o doświadczenie i wiedzę specjalistyczną w dziedzinie inżynierii DC dostarczamy zaawansowane rozwiązania, które zaspokajają potrzeby klientów w zakresie wydatków inwestycyjnych CAPEX i OPEX. Modele wyposażone w monitorowanie stringów zapewniają dodatkowe zalety dzięki pomiarowi napięcia, prądu i temperatury, stanu SPD i statusu wyłącznika DC. Pomaga to poprawić PR zakładów i zoptymalizować zwrot z inwestycji.

Przegląd korzyści

Standardowe modele są dostępne w magazynie

Standardowe modele są dostępne w magazynie

Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb z czasem dostawy, który wynosi zaledwie 4 tygodnie

5-letnia gwarancja

5-letnia gwarancja

Ze względu na wysoką jakość naszych rozdzielnic fotowoltaicznych wydłużamy okres gwarancji

Części zamienne są dostępne w magazynie

Części zamienne są dostępne w magazynie

Łatwe dostawy do firm zajmujących się obsługą i konserwacją

Łatwe uruchamianie i konserwacja

Łatwe uruchamianie i konserwacja

Produkty zaprojektowane z myślą o skróceniu czasu i obniżeniu kosztów instalacji oraz przyszłej konserwacji.

Oszczędności logistyczne

Oszczędności logistyczne

Produkcja na całym świecie (Malezja, Hiszpania i Brazylia) umożliwia zoptymalizowanie produkcji i dostaw pod względem kosztów i czasu

Narzędzie doboru produktów online

Narzędzie doboru produktów online

Narzędzie online do wyboru najlepszego modelu dla każdej aplikacji.

Cechy produktu

Zoptymalizowana konstrukcja

Dzięki zastosowaniu zaawansowanego oprogramowania symulacyjnego 3D, warianty produktu zostały zaprojektowane i przetestowane pod kątem maksymalnej wydajności mechanicznej i termicznej w najbardziej kompaktowej obudowie.

Dłuższy okres eksploatacji

Konstrukcje opierają się na specjalistycznej wiedzy inżynierskiej w zakresie technologii DC, aby zapewnić dłuższy okres eksploatacji i wyższą wydajność w ekstremalnych warunkach klimatycznych.

Wszystkie dane techniczne dostępne online – wystarczy jedno kliknięcie

Weidmüller oferuje narzędzia internetowe, aby wspierać Cię w wyborze najlepszego modelu dla Twojej aplikacji. Dane techniczne i certyfikaty są dostępne w katalogu internetowym Weidmüller.

Lepsze wskaźniki zużycia energii LCOE i zwrotu z inwestycji ROI

Solidna historia produktów, niezawodność i renoma naszych rozwiązań upraszczają procedury due diligence, zawieranie umów ubezpieczeniowych, a nawet zwiększają wartość inwestycji w przypadku sprzedaży w przyszłości.

Warianty zoptymalizowane pod względem kosztów

W- ramach nowej linii produktów, zaprojektowano zoptymalizowane pod kątem kosztów modele ze specjalnymi akcesoriami, które obejmują najczęstsze zastosowania w elektrowniach fotowoltaicznych.

Przetestowane i sprawdzone rozdzielnice fotowoltaiczne

Przetestowane i sprawdzone rozdzielnice fotowoltaiczne

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Nasze laboratorium zapewnia najwyższą jakość produktów

Nasze laboratorium posiada akredytację zgodnie z międzynarodowymi standardami. Działa niezależnie i jest uznawane przez instytucje, służby rejestracyjne oraz inne instytucje i organy. Przedsiębiorstwo Weidmüller, jako członek programu CTDP, jest regularnie poddawane audytowi przez organizację UL w szczególności pod względem metod testowania, zarządzania jakością i dokumentacją.

Rozdzielnice fotowoltaiczne DC są testowane zgodnie z normą IEC 61439-2 i konstruowane na podstawie wyników testów, a także montowane pod kątem konkretnego zastosowania. Zapewnia to pełną zgodność ze wszystkimi wymaganiami aplikacji docelowej.

Doskonałe dopasowanie

Do pobrania

Masz jakieś pytania?

Porozmawiajmy o twoich pomysłach

* Pola wymagane