Efektywna obsługa farm fotowoltaicznych

Efektywna obsługa farm fotowoltaicznych

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Największymi wyzwaniami naszych czasów są ochrona klimatu i transformacja energetyczna. Z tego punktu widzenia instalacje fotowoltaiczne o skali przemysłowej to krok we właściwą stronę. Dlatego jako firma Weidmüller chcemy pomóc Ci w rozwoju energii fotowoltaicznej.

Asortyment naszych produktów zapewnia niezawodną technikę łączeniową, ochronę instalacji oraz rozwiązania z zakresu monitorowania. Dzięki temu zmniejsza się nakład pracy ręcznej związanej z monitorowaniem, konserwacją i serwisowaniem. Dzięki naszym innowacyjnym produktom możesz eksploatować swoje parki fotowoltaiczne dłużej i bardziej efektywnie, bez przestojów. Od skrzynek rozdzielczych po rozwiązania z zakresu monitorowania i wszelkiego rodzaju komponenty – nasze produkty i rozwiązania spełniają najwyższe wymagania. Łączymy szeroką gamę komponentów z decentralizacją i rozwiązaniami przemysłowymi IoT.

Nasza oferta dla dużych systemów fotowoltaicznych

Jesteśmy niezawodnym, gwarantującym wysoką jakość partnerem, który działa na szybko rozwijającym się rynku międzynarodowym od ponad 15 lat. To czyni nas idealnym partnerem do nawiązywania kontaktów w dziedzinie fotowoltaiki o skali przemysłowej. Dzięki rozszerzonej gwarancji standardowej na okres 5 lat gwarantujemy najwyższą możliwą jakość naszych instalacji. W naszej bogatej ofercie dostępne są wszystkie potrzebne komponenty – dzięki temu z pewnością znajdziesz produkt spełniający Twoje wymagania. Nasze rozwiązania przeznaczone dla dużych instalacji fotowoltaicznych są dostosowane do potrzeb klienta, a nasze centra montażowo-serwisowe rozsiane po całym świecie ułatwiają realizację projektu w niemal dowolnej lokalizacji. Skorzystaj z pełnej oferty naszych rozwiązań dla systemów fotowoltaicznych o skali przemysłowej.

Przyłączenie i sumowanie

Przyłączenie i sumowanie

Nasze rozwiązania dla systemów fotowoltaicznych o skali przemysłowej umożliwiają przyłączanie i łączenie ze sobą stringów PV lub ich grup w terenie.

Ochrona

Ochrona

Pełna gama naszych produktów dla fotowoltaiki o skali przemysłowej zapewnia najwyższy stopień ochrony przed wyładowaniami napięcia i najwyższą jakość połączeń.

Monitorowanie

Monitorowanie

Monitoruj wydajność stringów i status komponentów w swojej przemysłowej instalacji fotowoltaicznej.

5-letnia gwarancja

5-letnia gwarancja

Zaufaj jakości naszych produktów dla systemów fotowoltaicznych o skali przemysłowej – o ich jakości świadczy nasza rozszerzona, pięcioletnia gwarancja standardowa.

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój

Zaangażowanie w zrównoważony rozwój

Wyróżniamy się dzięki naszemu zaangażowaniu w zrównoważony rozwój i wieloletniemu doświadczeniu w branży.

Najważniejsze produkty dla wielkoskalowych instalacji fotowoltaicznych

Dowiedz się więcej na temat naszych imponujących produktów. Sprostamy Twoim wyzwaniom dzięki idealnemu połączeniu innowacyjności i doświadczenia. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasz asortyment produktów przeznaczonych dla parków fotowoltaicznych spełni wszystkie Twoje wymagania. Nasze rozwiązania umożliwiają sprawną obsługę instalacji przy zachowaniu niskiego zbilansowanego kosztu energii elektrycznej (LCOE). Dzięki naszemu systemowi monitorowania stringów fotowoltaicznych możesz mieć swoją instalację pod kontrolą, a różne warianty naszych rozdzielnic fotowoltaicznych spełniają wymagania stawiane im przez najróżniejsze środowiska użytkowania. Nasze produkty umożliwiają tworzenie instalacji fotowoltaicznych o skali przemysłowej, które dokładnie spełnią Twoje potrzeby!

Rozdzielnica fotowoltaiczna PV DC

Naszej rozdzielnicy fotowoltaicznej PV DC można używać do efektywnego łączenia ze sobą i ochrony centralnych inwerterów na farmach fotowoltaicznych.

Rozdzielnice fotowoltaiczne PV DC dla modułów o dużej mocy

Nasze rozdzielnice fotowoltaiczne PV DC umożliwiają łatwe przyłączanie do instalacji fotowoltaicznych złożonych z modułów jednostronnych i dwustronnych lub modułów wykorzystujących technologię ogniw połówkowych. Zastosowane podstawy bezpiecznikowe pozwalają na większy przepływ prądu.

Rozdzielnica fotowoltaiczna PV "pływające" DC

Nasze innowacyjne rozdzielnice do pływających systemów fotowoltaicznych łączą ze sobą, chronią i monitorują stringi DC w ekstremalnych warunkach środowiskowych. Mamy rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich pływających instalacji.

Rozdzielnica fotowoltaiczna PV AC

Nasza rozdzielnica fotowoltaiczna PV AC umożliwia niezawodne i ekonomiczne łączenie ze sobą fotowoltaicznych inwerterów stringowych w dużych instalacjach fotowoltaicznych.

Skrzynki komunikacyjne PV

Połącz poszczególne instalacje swojego systemu fotowoltaicznego o skali przemysłowej z użyciem niezawodnej i bezpiecznej komunikacji przemysłowej, którą zapewni jedna z naszych skrzynek komunikacyjnych PV.

System monitorowania łańcuchów fotowoltaicznych

Nasz nowy system monitorowania stringów fotowoltaicznych jest zintegrowany w rozdzielnicach DC instalacji fotowoltaicznych o skali przemysłowej z centralnymi inwerterami. Został opracowany z myślą o monitorowaniu natężenia prądu i napięcia poszczególnych stringów, a także określania stanu SPD oraz statusu rozłącznika w rozdzielnicy do instalacji fotowoltaicznych.

Skrzynki pogodowe dla instalacji fotowoltaicznych

Stale rejestrowana może być wiarygodna informacja na temat wszystkich ważnych parametrów pogodowych: temperatury, natężenia napromienienia, prędkości i kierunku wiatru, opadów, wilgotności względnej i wielu innych parametrów.

Doskonałe dopasowanie

Wśród bogatej oferty naszych produktów można znaleźć wszystko, co jest potrzebne do bezpiecznego montażu i regularnej konserwacji posiadanego systemu fotowoltaicznego o skali przemysłowej. Poszczególne moduły i produkty z naszej oferty wzajemnie się uzupełniają, zapewniając efektywne, całościowe rozwiązanie. Oferujemy odpowiednie narzędzia, które umożliwią niezawodny i łatwy montaż Twojej instalacji fotowoltaicznej. A może szukasz urządzeń ochrony odgromowej i przeciwprzepięciowej do zastosowań związanych z fotowoltaiką? Nasze urządzenia chronią instalacje fotowoltaiczne przed wszelkiego rodzaju wpływami środowiskowymi i wynikającymi z nich wyładowaniami napięcia. Stanowią one doskonałe uzupełnienie systemów fotowoltaicznych o skali przemysłowej, zapewniając dodatkowe bezpieczeństwo i sprawność!

Idealny rozwiązanie dla każdej koncepcji

Niezależnie od przyjętej koncepcji naziemnej instalacji fotowoltaicznej, dysponujemy idealnym rozwiązaniem. Szukasz kompaktowego i zoptymalizowanego pod względem kosztów rozwiązania do tworzenia lub optymalizacji instalacji fotowoltaicznej z centralnym inwerterem? Odpowiedzią są nasze wysokiej jakości rozdzielnice fotowoltaiczne DC. A może chcesz wyposażyć swoje instalacje fotowoltaiczne z inwerterami stringowymi w rozdzielnice fotowoltaiczne AC, które zapewniają niezawodną, solidną ochronę przed wyładowaniami napięcia i zwarciami? Nasz asortyment obejmuje również ten produkt. A nawet więcej: nasze inwertery stringowe można bardzo łatwo oddzielić od systemu w razie konieczności przeprowadzenia gruntownej konserwacji. Inwertery, technologia ogniw połówkowych i rozwiązania przeznaczone dla modułów dwustronnych – asortyment naszych produktów jest w stanie spełnić wszelkie wymagania.

Projekty referencyjne

Nasze dotychczasowe projekty udowadniają, że produkty naszej firmy przeznaczone dla dużych instalacji fotowoltaicznych odnoszą wielkie sukcesy w prawdziwym świecie. Mieliśmy już na przykład okazję uczestniczyć w montażu pływającej instalacji fotowoltaicznej w Holandii. Nasze rozwiązania przeznaczone do użytku w pływających systemach fotowoltaicznych zostały przetestowane i spełniają wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa elektronicznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić, że farma fotowoltaiczna będzie odporna na trudne warunki otoczenia, osiągając przy tym długi oczekiwany okres eksploatacji. Ze względu na to, że projekt odniósł już wielki sukces, planuje się w przyszłości zwiększyć liczbę wysp.

Zadowoleni klienci są najlepszym dowodem jakości naszych rozwiązań. Tutaj znajdziesz przykłady pomyślnie wdrożonych projektów.

Nasze produkty do tworzenia instalacji fotowoltaicznych

Nagrane webinaria

Chcielibyśmy jasno i wyraźnie objaśnić sposób działania naszych rozwiązań. Nie powinno się przecież inwestować w coś, do czego nie ma się zaufania lub czego się nie rozumie. Z tego powodu nagraliśmy kilka webinariów, w których znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Dowiedz się, w jaki sposób nasze rozwiązania przeznaczone dla dużych instalacji fotowoltaicznych mogą sprawić, że Twoje systemy okażą się bardziej wydajne w dłuższej perspektywie. Możesz również obejrzeć webinarium zatytułowane „Monitorowanie wydajności w fotowoltaice”, z którego dowiesz się, w jaki sposób nasz system monitorowania Transclinic umożliwia precyzyjną diagnostykę awarii. Naszym celem jest maksymalne zwiększenie przejrzystości i zaufania do naszych rozwiązań przeznaczonych dla parków fotowoltaicznych o skali przemysłowej!

FAQ's - Najczęściej zadawane pytania o systemy fotowoltaiczne w instalacjach skali przemysłowej

Do pobrania

Konsultacje i pomoc techniczna

Pomożemy Ci stworzyć parki fotowoltaiczne, które umożliwiają wydajniejszą obsługę przy zachowaniu niskiego zbilansowanego kosztu energii elektrycznej (LCOE). Czy masz jeszcze jakieś pytania dotyczące naszych produktów przeznaczonych dla systemów fotowoltaicznych o skali przemysłowej? Jeśli tak, prosimy o kontakt! Z przyjemnością porozmawiamy z Tobą osobiście, odpowiadając na Twoje pytania i znajdując rozwiązanie Twoich problemów. Niezależnie od tego, nad jaką koncepcją pracujesz, firma Weidmüller ma odpowiedzi na Twoje pytania!

* Pola wymagane

* Pola wymagane