Przemysł morski

Kompleksowe rozwiązania techniki łączeniowej, które zapewniają szerokie możliwości digitalizacji

Przemysł morski

Kierujemy naszych klientów do portu przyszłości

Rosnąca globalizacja wpływa na szybko rozwijający się transport osób i towarów między kontynentami. Coraz więcej statków buduje się i woduje, aby obsłużyć rozwijający się transport. Statki te wymagają coraz większej automatyzacji i nowoczesnego sprzętu. Nasi wyspecjalizowani pracownicy z globalnej sieci sprzedaży są dostępni przez całą dobę, co ułatwia planowanie wrożeń, nawet na miejscu. Współpracujemy w wyborze najlepszych produktów dla potrzeb klienta, a w razie potrzeby opracujemy dostosowane rozwiązania dla zastosowań klienta.

Zapisz data targów SMM

Odkryj dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania Przemysłowe IoT firmy Weidmüller dla przemysłu morskiego. W dniach 6-9 września na naszym stoisku zaprezentujemy przyszłościowe i zgodne ze standardami rozwiązania na międzynarodowych targach SMM w Hamburgu, które pozwolą na łatwą i bezpieczną nawigację do przemysłowego Internetu przedmiotów. Zapraszamy na spotkanie na dużej platformie biznesowej i sieciowej.

Jesteśmy doświadczonym partnerem przemysłu morskiego, dlatego możemy zaoferować klientom:

Bezpieczne, szybkie i przyszłościowe złączki

Bezpieczne, szybkie i przyszłościowe złączki

Szeroki zakres złączek szeregowych z technologią łączeniową PUSH IN, sprężynową i śrubową.

Systemy zarządzania zasilaniem 24 V DC

Systemy zarządzania zasilaniem 24 V DC

Zasilacze PROtop z komunikacją do monitorowania i ochrony systemu – niezawodność i redundancja.

Rozwiązania automatyzacji opracowane z myślą o przyszłych potrzebach

Rozwiązania automatyzacji opracowane z myślą o przyszłych potrzebach

Modułowe urządzenia do automatyzacji , innowacyjne narzędzia projektowe i inteligentne modele do samouczenia maszyn.

Analityka przemysłowa dla przyszłych przedsięwzięć

Analityka przemysłowa dla przyszłych przedsięwzięć

Zyskaj przewagę nad konkurencją, wykorzystując w swoim przedsiębiorstwie nowe możliwości oparte na danych.

Usługi montażowe i rozwiązania dostosowane do indywidulanych wymagań

Usługi montażowe i rozwiązania dostosowane do indywidulanych wymagań

Zoptymalizowana produkcja i łańcuch dostaw, dzięki naszemu serwisowi zapewniającemu szybkie dostawy zmontowanych produktów (Fast Delivery Service) i rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta.

Podobnie jak w przypadku branży motoryzacyjnej, również w sektorze morskim mamy do czynienia z gwałtownym rozwojem rynku. Szczególnie w odniesieniu do szybkiego rozwoju technologicznego, ważną rolę odgrywają zagadnienia takie, jak wysyłka towarów statkami autonomicznymi, zrównoważony rozwój, koncepcja tworzenia sieci i digitalizacji czy też zaawansowana analiza danych.

Jarle Andre Tveit, Global Account Manager ds. przemysłu morskiego

Stawiamy czoła wyzwaniom rynkowym dzięki innowacjom i pasji

Kontrola emisji

W 2020 r. podjęte zostaną działania w zakresie regulacji emisji siarki. Mając to na uwadze, armatorzy muszą w obliczeniach uwzględnić wzrost kosztów oleju bunkrowego nawet o 30%. Slow steaming i perfekcyjne planowanie trasy będą koniecznością. Oczekuje się, że digitalizacja ograniczy koszty w innych dziedzinach. Czy twój sposób wyznaczania dróg morskich jest gotowy na ograniczenie emisji siarki?

Analityka danych

Zbieranie danych nie stanowi problemu. Jest to niewielka inwestycja w stosunku do analizy danych, a przede wszystkim wyświetlania danych. To coraz większe wyzwanie ze względu na mniej wykształcony personel na statkach. Czy rozumiesz dane swojego statku?

Konserwacja

Konserwacja predykcyjna i analityka to kluczowe technologie zapobiegania przestojom, a zatem czasowi spędzonemu w porcie. Cel: przewidzieć, jakie części zamienne powinny znaleźć się na czas w porcie. Konserwacja w porcie czy naprawa na morzu?

Automatyzacja

W biznesie morskim, największe wyzwanie związane z automatyzacją nie znajduje się na pokładzie statku: jest nim połączenie między statkiem a większą częścią procesu zarządzania łańcuchem dostaw. Czy twój statek jest połączony z zarządzaniem portowym?

Produkty i rozwiązania dla zastosowań morskich

Przyszłościowe rozwiązania zapewniające zgodność

W Weidmüller przywiązujemy największą wagę do bezpieczeństwa i jakości. Poza rygorystycznymi wewnętrznymi procedurami testowania nasze produkty są zatwierdzane przez różne towarzystwa klasyfikacyjne, takie jak DnV GL, Lloyds register, ABS, RINA Bureau Veritas i inne. Ponadto nasze produkty spełniają wymagania wszystkich ważnych dopuszczeń morskich.

Aktualności dotyczące naszych projektów morskich

Do pobrania

Masz więcej pytań?

Porozmawiajmy o twoich pomysłach!

* Pola wymagane

* Pola wymagane