Tradycyjne wytwarzanie energii

W przyszłości tradycyjne wytwarzanie energii pozostanie ważnym źródłem energii. Dostarczamy produkty i rozwiązania umożliwiające wydajne i bezpieczne wytwarzanie energii.

Tradycyjne wytwarzanie energii

Wydajna, łatwa i bezpieczna eksploatacja elektrowni

Wydajna, łatwa i bezpieczna eksploatacja elektrowni

Tradycyjne wytwarzanie energii, od elektrowni gazowych, węglowych po jądrowe, pozostanie istotną częścią przyszłej kombinacji źródeł energii. Pomagamy naszym klientom zapewnić niezawodną i bezpieczną pracę oraz wysoką dostępność. Dzięki rozwiązaniom techniki łączeniowej dla wszystkich istotnych aplikacji, począwszy od rozdziału sygnałów, kondycjonowania sygnałów, przyrządów i sterowania po aparaturę rozdzielczą i systemy HVAC. Zapewnienie odpowiednich produktów dla aplikacji przemysłowych, a także trudnych środowisk, obszarów niebezpiecznych i aplikacji związanych z bezpieczeństwem. Z uwzględnieniem specjalnych certyfikatów i dopuszczeń rynkowych.

Będąc doświadczonym partnerem dla tradycyjnych wytwórców energii, możemy zaoferować klientom:

Wieloletnie doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie

Dzięki ponad 50 latom doświadczeń w branży wytwarzania energii. Dostarczanie produktów i rozwiązań spełniających oczekiwania klientów dotyczące funkcjonalności i niezawodności.

Kompleksowe portfolio produktów

Kompleksowe portfolio produktów

Od przemysłowej techniki łączeniowej po automatykę i rozwiązania cyfrowe. Szeroka gama produktów, od poszczególnych komponentów po indywidualnie zmontowane rozwiązania.

Certyfikaty i dopuszczenia

Certyfikaty i dopuszczenia

Zaspokajanie potrzeb regionalnych i specyficznych dla danych aplikacji. Dla trudnych środowisk, obszarów niebezpiecznych i aplikacji związanych z bezpieczeństwem. Wsparcie naszego akredytowanego laboratorium.

Dramatyczne zmiany na światowych rynkach energii będą postępować. Wraz z przejściem z energii tradycyjnej na odnawialną. Wraz z przejściem od centralnego do zdecentralizowanego wytwarzania, przesyłu i dystrybucji energii. Tradycyjni wytwórcy energii muszą zapewnić sobie odpowiedni udział w koszyku energetycznym.

Dr.-Ing. Rolf Sohrmann, wiceprezes Global Segment Management Traditional Power

Stawiamy czoła wyzwaniom rynkowym dzięki innowacjom i pasji

Elektrownie gazowe i węglowe

Elektrownie gazowe i węglowe

Elektrownie gazowe i węglowe

Elektrownie gazowe i węglowe stanowią trzon naszej produkcji energii elektrycznej i wymagają niezawodnego wprowadzenia wygenerowanej energii do sieci energetycznych. Nasze komponenty wspomagają łatwą i bezpieczną obsługę elektrowni. Umożliwienie niezawodnej pracy turbin, generatorów i transformatorów. Obejmuje to bezpieczną transmisję sygnałów na poziomie obiektowym i sprawne podłączenie do systemów sterujących.

Turbiny gazowe i parowe

Turbiny gazowe i parowe

Turbiny gazowe i parowe

Nowoczesne turbiny gazowe i parowe są specjalnie zaprojektowane do aplikacji docelowych odbiorców końcowych. Od turbin o wysokiej niezawodności do prostych aplikacji cyklicznych, po niedrogie rozwiązania o wysokiej sprawności w cyklu łączonym. Oferujemy klientom kompleksowy pakiet produktów i rozwiązań. Przystosowane dla turbin gazowych do pracy w trudnych i przemysłowych warunkach, jak również dla użytkowych i przemysłowych turbin parowych.

Najważniejsze produkty dla tradycyjnego wytwarzania energii

Obudowy stalowe Klippon®

Obudowy stalowe Klippon®

Obudowy stalowe Klippon®

Oczekujesz niezawodnej ochrony komponentów
Możesz zaufać naszym obudowom

Nasze obudowy Klippon® zapewniają najwyższą ochronę dla aplikacji i systemu. Nasze obudowy od dawna są synonimem kompetencji i jakości – zwłaszcza w przypadku wykorzystywania ich w rozwiązaniach dostosowanych do klientów w standardowych aplikacjach przemysłowych lub w aplikacjach zlokalizowanych w trudnych warunkach lub w atmosferze wybuchowej.

Bezpieczne, masywne i niezawodne. Zaprojektowane z myślą o ochronie zainstalowanych komponentów przed najbardziej wymagającymi czynnikami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Weidmüller spełnia wymagania klientów dzięki obszernej gamie obudów. Odpowiednie dla różnych obszarów przemysłowych, takich jak:

  • branża energetyczna i użyteczności publicznej,
  • przemysł naftowy, gazowy i petrochemiczny
  • obszary niebezpieczne,
  • technika procesowa,
  • przemysł maszynowy.

Więcej produktów dla tradycyjnego wytwarzania energii

Złącza przemysłowe RockStar®

Złącza przemysłowe RockStar®

Złącza przemysłowe RockStar®

  • Poza szafą sterowniczą świat złączy jest bardziej wymagający. Są tu potrzebne wytrzymałe rozwiązania, które są odporne na ekstremalne działanie atmosfery przemysłowej lub klimatu, jak również na zakłócenia elektromagnetyczne: oryginalne złącza RockStar®, które przeznaczone są do pełnego zakresu przesyłu energii, sygnałów i danych z pełną wydajnością i mocą. Witamy w rodzinie złączy przemysłowych RockStar®.

Zasilacze

Zasilacze

Zasilacze

Nasza koncepcja zasilaczy modułowych pomaga spełnić wszystkie wymagania. Redundantne zasilacze impulsowe, zasilacze awaryjne bezprzerwowe, moduły pojemnościowe i szeroki wachlarz modułów rozbudowy zwiększają niezawodność naszych systemów i zapobiegają kosztownym przestojom. Od wyjątkowo oszczędnego zasilacza PROeco, przez mocne PROmax, po wysokiej klasy PROtop, zawsze zapewniamy odpowiednie zasilanie.

Wysoka jakość bez kompromisów

Wysoka jakość bez kompromisów

Wysoka jakość bez kompromisów

Klient wymaga jakości, wydajności i bezpieczeństwa

W naszym akredytowanym laboratorium sprawdzamy, które komponenty, materiały i systemy są najbardziej odpowiednie dla aplikacji klienta. W razie potrzeby możemy również udzielać naszym klientom specjalistycznych porad dotyczących projektowania i wdrażania jądrowych testów kwalifikacyjnych zgodnie z odpowiednimi normami, takimi jak IEEE, KTA itp.

Nasze laboratorium ma certyfikat według międzynarodowej normy DIN EN ISO IEC 17025, która potwierdza wiedzę fachową i niezależność wymaganą do badania produktów oraz sporządzania sprawozdań z badań w sposób zgodny ze standardami. W ramach swojej działalności nasze laboratorium aktywnie funkcjonuje jako międzynarodowa jednostka wydająca zezwolenia.

Aby dowiedzieć się więcej o naszych certyfikowanych i akredytowanych procedurach badawczych i laboratorium, pobierz broszurę lub skontaktuj się z nami.

Do pobrania

Masz jakieś pytania?

Porozmawiajmy o twoich pomysłach

Dr.-Ing. Rolf Sohrmann

* Pola wymagane

* Pola wymagane

Masz jakieś pytania?

* Pola wymagane