Dowiedz się, co porusza ludzi!

Pojazdy elektryczne odgrywają kluczową rolę w transformacji energetycznej. Jednakże to, jak szybko się one upowszechnią, będzie zależeć przede wszystkim od infrastruktury systemu ładowania. Czy mogę szybko i łatwo naładować samochód elektryczny w domu, w pracy albo w podróży? Jak łatwo jest zapłacić za prąd? Ile kosztuje instalacja stacji ładowania? To tylko niektóre spośród pytań istotnych zarówno dla potencjalnych użytkowników pojazdów elektrycznych, jak i dla planistów i operatorów stacji ładowania. Nasze stacje ładowania zapewniają odpowiedzi na te pytania.

Ładuj i zmieniaj przyszłość ładowanie nadwyżką energii fotowoltaicznej z myślą o zrównoważonej przyszłości

Dzięki naszym stacjom ładowania AC SMART VALUE i AC SMART ADVANCED ładowanie nadwyżką energii fotowoltaicznej można realizować z łatwością. Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpośrednią komunikację między ładowarką naścienną a falownikiem, czy o zastosowanie licznika energii – oferujemy właściwe rozwiązanie. Dzięki naszej aplikacji możesz w każdej chwili z łatwością zarządzać ilością energii, jaką zamierzasz ładować.

A co najważniejsze, dzięki nowemu finansowaniu oferowanemu przez bank KfW 442 klientów w Niemczech może uzyskać dotację na montaż naściennej stacji ładowania w połączeniu z systemem fotowoltaicznym oraz stacjonarnym systemem magazynowania energii elektrycznej.

Krótkie objaśnienie najważniejszych punktów dotyczących e-mobilności

Krótkie objaśnienie najważniejszych punktów dotyczących e-mobilności

This is a YouTube video. By clicking on this video, you agree to Google/YouTube's Privacy Policy & Terms of Use . You also agree to our Privacy Policy.

Michaela Amedick (kierownik ds. zarządzania produktami) i Christian Deppermann (kierownik ds. rozwoju działalności) przedstawiają ogólne informacje na temat naszych głównych produktów związanych z e-mobilności na Targach Hannover 2023.

Obejrzyj teraz!

Nasze główne produkty

Kable ładujące AC

Przewody ładowania Mode 3 o ergonomicznej konstrukcji rękojeści zapewniają komfort ładowania najwyższej jakości. Masywne i trwałe pod każdym względem: obudowa jest odporna na zabrudzenia, działanie wody, wstrząsy i uderzenia oraz na zimno i ciepło. Dostępne w różnych długościach, w formie prostej i zwiniętej, z wtykiem typu 2 po stronie samochodu i z otwartą końcówką kablową (rozebraną i zaciśniętą) do przyłącza w stacji ładowania.

Kabel do ładowania prosty

  • Moc ładowania do 11 kW lub 22 kW
  • Długość kabla: 5 m, 7.5 m lub 10 m
  • Stopień ochrony: IP55 (z kołnierzem ochronnym, gdy jest zamontowany)

Kabel do ładowania spiralny

  • Moc ładowania do 11 kW lub 22 kW
  • Długość kabla 5 m
  • Stopień ochrony: IP55 (z kołnierzem ochronnym, gdy jest zamontowany)

Kabel do ładowania z otwartym końcem

  • Moc ładowania do 11 kW lub 22 kW
  • Długość kabla: 5,5 m, 7,5 m (tylko kabel prosty: 10 m)
  • Wykonanie kabla: proste lub spiralne
  • Stopień ochrony: IP55 (z kołnierzem ochronnym, gdy jest zamontowany)

Znajdź dystrybutora, klikając tutaj

Znajdź z łatwością najbliższego dystrybutora hurtowego za pomocą wyszukiwarki miejscowości lub kodów pocztowych.

Twój bezpośredni kontakt

* Pola wymagane

* Pola wymagane

Twój bezpośredni kontakt

Usługi i pliki do pobrania

Serwis wsparcia dla e-mobilności

Skorzystaj z naszej kompleksowej oferty wsparcia dla stacji ładowania Weidmüller EV. Jeśli potrzebujesz pomocy przy korzystaniu ze stacji ładowania pojazdów elektrycznych Weidmüller AC SMART, AC HOME lub AC BUSINESS, znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne informacje, zarówno samouczki wideo, pliki do pobrania, instrukcje, jak i uzyskasz pomoc za pośrednictwem naszego czatu.