Ładowanie tego, co cię porusza.

„ŁADUJ I ZMIENIAJ PRZYSZŁOŚĆ” jest mottem rozwiązań dla e-mobilności, tworzonych w firmie Weidmüller. Nasi eksperci zajmują się istotnymi w naszych czasach pytaniami: Jak łatwo przejść na e-mobilność? W jaki sposób my, jako społeczność, możemy w przyszłości ładować pojazdy w sposób "zielony" i przyjazny dla klimatu? Jak najlepiej wykorzystać dostępną energię? Jak zapewnić właścicielom, najemcom, klientom i pracownikom wystarczającą liczbę punktów ładowania?

Nie mamy jednej odpowiedzi na wszystkie pytania. Jednak jako rodzinna firma z pionierskim duchem i ponad 170-letnim doświadczeniem w elektrotechnice jesteśmy twoim partnerem we wspólnym poszukiwaniu odpowiedzi.

Kabel do ładowania AC

NAŁADUJ swoją społeczność

NAŁADUJ swoją społeczność

SMARTcharge

NAŁADUJ energią odnawialną

NAŁADUJ energią odnawialną

Ładowanie nadwyżką energii fotowoltaicznej

NAŁADUJ wiedzą ekspercką

NAŁADUJ wiedzą ekspercką

Dzięki pionierskiemu duchowi i ponad 170-letniemu doświadczeniu w elektrotechnice jesteśmy twoim partnerem w trwałych rozwiązaniach w zakresie ładowania.

NAŁADUJ akumulator

NAŁADUJ akumulator

Dzięki aplikacji AC SMART możesz ładować swój samochód elektryczny zgodnie ze swoimi potrzebami i bez przerw. Wykorzystaj w pełni swój czas ładowania: dzięki naszym rozwiązaniom możesz polegać na płynnym procesie ładowania, naładować swój akumulator i szybko wrócić na drogę.

Aktualności i najważniejsze informacje

Znakomite zrównoważenie: firma Weidmüller otrzymuje ocenę Gold od EcoVadis

Ranking EcoVadis

Firma Weidmüller została uhonorowana Złotym Medalem EcoVadis za zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Aktualna ocena plasuje firmę Weidmüller wśród 3% najlepszych firm ocenianych przez EcoVadis w branży produkcji komponentów elektronicznych i płytek drukowanych.

Ładuj i zmieniaj przyszłość ładowanie nadwyżką energii fotowoltaicznej z myślą o zrównoważonej przyszłości

Z naszymi stacjami ładującymi AC SMART VALUE i AC SMART ADVANCED, można z łatwością wdrożyć ładowanie nadwyżkami energii z fotowoltaiki. Niezależnie od tego, czy chodzi o bezpośrednią komunikację między naścienną stacją ładującą a falownikiem, czy o komunikację realizowaną za pośrednictwem licznika dwukierunkowego: mamy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie. Dzięki naszej aplikacji możesz w każdej chwili z łatwością zarządzać ilością energii, jaką zamierzasz ładować.

Najważniejsze rozwiązania dla e-mobilności w skrócie

Najważniejsze rozwiązania dla e-mobilności w skrócie

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Michaela Amedick (Head of Product Management) i Christian Deppermann (Business Development Manager) przedstawiają przeglądowo nasze główne produkty dla e-mobilności, podczas Targów Hannover 2023.

Obejrzyj teraz!

Serwis wsparcia dla e-mobilności

Najczęściej zadawane pytania: dotyczące infrastruktury ładowania

Odpowiadamy na te i inne często zadawane pytania dotyczące infrastruktury ładowania i stacji ładowania w naszym serwisie wsparcia dla e-mobilności.

Wykorzystaj naszą kompleksową ofertę wsparcia. Jeśli potrzebujesz pomocy przy korzystaniu ze stacji ładowania Weidmüller, tutaj znajdziesz wszystkie informacje – w formie filmów, samouczków, materiałów do pobrania, instrukcji lub pomocy na czacie.

Do pobrania

Wszystkie informacje na temat naszych rozwiązań w zakresie infrastruktury ładowania i e-mobilności można pobrać tutaj. Serwis wsparcia produktów e-mobilityPRZEJDŹ DO KATALOGU PRODUKTÓW

Znajdź dystrybutora

Nasze produkty do infrastruktury ładowania są sprzedawane za pośrednictwem wyspecjalizowanych dystrybutorów. Tutaj możesz łatwo znaleźć odpowiedniego dystrybutora.

Gotowy na ZMIANY? Skontaktuj się z nami.

Wspólnie poradzimy sobie z transformacją energetyczną i zwiększymy nasze możliwości w zakresie elektromobilności. Niezależnie od tego, czy szukasz odpowiedniej naściennej stacji ładowania, chcesz wdrożyć zarządzanie obciążeniem dla kilku punktów ładowania lub chcesz naładować samochód swoją własną energią fotowoltaiczną. Czekamy na twoje pytania!

Twój bezpośredni kontakt

Paweł Szczepanik

Business Development Manager Machinery