null

Smart Cabinet Building - Sieć technologii i wiedzy

Prefabrykacja szaf elektrycznych podlega wielu napięciom:
trudna do opanowania jest liczba właściwości technicznych w obliczu szybko zmieniających się wymagań klientów, wysokich kosztów i presji cenowej przy napiętych terminach. Można temu sprostać jedynie dzięki wykorzystaniu możliwości, jakie daje automatyzacja i cyfryzacja, dla stworzenia doskonałej interakcji między produktami, procesami i produkcją. Obecnie brakuje uniwersalnych, ekonomicznych rozwiązań, które zaspokoją indywidualne potrzeby producentów rozdzielnic.

Rozwiązywanie współczesnych wyzwań

Celem SMART CABINET BUILDING jest dostarczenie zintegrowanych rozwiązań dla obecnych i przyszłych wyzwań w dziedzinie prefabrykacji szaf, poprzez połączenie technologii i wiedzy eksperckiej na wszystkich etapach procesu. Obejmuje to zarówno wybór komponentów, jak i wstępny montaż wiązek przewodów, wyposażenia i obudów, a także pomoc w końcowym montażu i testowaniu, przed oddaniem do użytku.

Podstawą połączenia etapów procesowych w sieci jest „cyfrowy bliźniak”, kompletny cyfrowy opis szafy sterowniczej i jej komponentów, który można wykorzystać do realizacji różnych czynności w ramach procesu.

Interaktywna infografika

Cyfryzacja jako dźwignia

Cyfryzacja jako dźwignia

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Wydajność można skutecznie zwiększyć tylko poprzez całościowe spojrzenie na poszczególne aspekty łańcucha wartości. Znaczny wzrost sprawności można osiągnąć wykorzystując potencjał optymalizacji, jaki przynoszą interfejsy między poszczególnymi etapami procesu. Firmy Weidmüller, Komax, Zuken, Armbruster Engineering i nVent Hoffman / Steinhauer uruchomiły inicjatywę SMART CABINET BUILDING, aby umożliwić producentom szaf sterowniczych wykorzystanie tego potencjału za pomocą dopasowanych, spójnych rozwiązań.

Broszura na temat inicjatywy