Intralogistyka

Już dziś wprowadź swoje technologie jutra

Intralogistyka

Inteligentne rozwiązania dla Intralogistyki 4.0

Rozwiązania magazynowe i przenośniki w kombinacji z zadaniami sortowania i kompletacji stanowią podstawowe części intralogistyki. Nowoczesne architektury logistyczne wymagają maksymalnej przepustowości i optymalnej obsługi o najwyższej sprawności i elastyczności. Decentralizacja, innowacyjne technologie czujników, inteligentne sterowniki i udoskonalone technologie DC dla nowoczesnych systemów transportowych, to niektóre z kluczowych technologii o krytycznym znaczeniu dla powodzenia instalacji.

Poza tym zarządzanie Big Data i sztuczna inteligencja przenoszą ten segment na wyższy poziom uprzemysłowienia. Firma Weidmüller oferuje nie tylko obszerną gamę produktów i rozwiązań do komunikacji technika połączeń elektrycznych i komunikacji, ale także wszechstronną wiedzę branżową. W ten sposób zapewniamy powodzenie systemów magazynowania i przenośników naszych klientów oraz aktywuj Intralogistyka do góry nowa ich wejścia w Nasi klienci otrzymują najlepiej dopasowane rozwiązania dla innowacyjnych procesów i bardzo dynamicznych rynków.

Konserwacja predykcyjna dzięki analityce przemysłowej Weidmüller

Będąc doświadczonym partnerem firm zajmujących się intralogistyką, oferujemy:

Pakiet elektryczny

Pakiet elektryczny

Od lat jesteśmy dobrze znani ze wszystkich typów techniki łączeniowej. Obejmuje to czujnik i kable komunikacyjni, moduły rozdzielań i wszelkiego rodzaju złączy i złączek szeregowych. Obsługiwane przez uniklana oprogramowanie inżynierii 3D, które współdziała z systemem, te komponenty są dostosowane do Twoich wymagań.

Decentralizacja – oparta na FieldPower®

Decentralizacja – oparta na FieldPower®

Ta platforma systemowa zapewnia wyjątkowe właściwości techniczne dla elastycznych instalacji obiektowych, znajdujących się bezpośrednio przy przenośnikach. Zarządzanie zasilaniem DC, zdalne I/O, pozyskiwanie danych z czujników, monitorowanie stanu i rozruchu silnika to tylko niektóre z ciekawych aplikacji, które firma Weidmüller dostarcza swoim klientom

Elektronika, automatyzacja i digitalizacja

Elektronika, automatyzacja i digitalizacja

Niezależnie od potrzeb dotyczących szaf sterowniczych oferujemy zaawansowane moduły elektroniczne i komunikacyjne o najwyższej niezawodności. Oprócz technologii zdalne I/O i sterowania oferujemy nasze bramy IoT, które mają na aktywuja osiągnięcie czegoś więcej niż tylko prostą automatyzację. Otwierają one drogę od płaszczyzny czujnika do chmury dzięki umiejętnościom analitycznym, które wspierają nowa modele biznesowe.

Weidmüller jest pierwszym dostawcą oferującym wgląd w dane monitorowania stanu z zasilaczy DC. Dzięki temu nasi klienci mają wiedzę o wydajności systemu DC, co pozwala optymalizować jego niezawodność. Jeśli chcą dostarczyć te dane do chmury, zalecamy skorzystanie z jednej z naszych bramek IoT!

Dirk Bauerkämper, Global Segment Manager ds. intralogistyki

Stawiamy czoła wyzwaniom rynkowym dzięki innowacjom i pasji

Decentralizacja aż do poziomu maszyny

Decentralizacja aż do poziomu maszyny

  • Architektura obiektowa, komponenty systemu zdecentralizowanego
  • Inteligentne podsystemy, funkcje sterowania dla maszyn
  • Zarządzanie zasilaniem AC i DC, inteligentne sieci energetyczne DC z monitorowaniem

Technologie i analityka IIoT

Technologie i analityka IIoT

  • Rozszerzona wiedza o aplikacji i analityce oraz generowanie inteligentnych danych IIoT
  • Użyj otwartej, znormalizowanej komunikacji i technologii OPC UA
  • Zautomatyzowane uczenie maszynowe

Systemy transportu automatycznego

Systemy transportu automatycznego

  • Zaawansowane technologie ładowania akumulatorów pojazdów
  • Inteligentne sterowniki zapewniające bezpieczne sterowanie pojazdem
  • Inteligentna technika łączeniowa w pojeździe oraz bezdotykowe przesyłanie danych i energii

Najważniejsze punkty technologiczne dla intralogistyki

Technologie czujników

Technologie czujników

Czujniki są jednym z podstawowych elementów intralogistyki, który umożliwia precyzyjne informowanie o statusie i identyfikowalność przepływu towarów.

Obecnie technologie czujnikowe to jeden z najbardziej innowacyjnych sektorów. Łączymy technologię IO-Link z naszymi innowacyjnymi modułami u-remote lub modułami nadrzędnymi IP65 i oferujemy fundament do monitorowania stanu, jak również metody analityczne umożliwiające konserwację predykcyjną, aby zapewnić wysoką wydajność zastosowania w całym cyklu eksploatacji. Czy wiesz, że jesteśmy pierwszą firmą, która pozyskuje dane monitorowania stanu z zasilaczy DC? Dzięki temu użytkownik jest dobrze poinformowany o wydajności systemu DC i cieszy się optymalną niezawodnością. Jeśli chcesz przesyłać te dane do chmury, zalecamy użycie jednej z naszych bramek IoT.

Więcej produktów i rozwiązań dla intralogistyki

FieldPower®: innowacyjne rozwiązania dla zdecentralizowanej automatyzacji

FieldPower®: innowacyjne rozwiązania dla zdecentralizowanej automatyzacji

Dzięki systemowi FieldPower® można wdrażać zdecentralizowane koncepcje systemu i automatyzacji, które są odporne na przyszłe wyzwania i jednocześnie pozostają ekonomiczne. Wszechstronny moduł ułatwia zmianę stopnia ochrony IP20 w IP65.

PROtop: zaawansowany zasilacz dla najwyższych wymagań Przemysłu 4.0

PROtop: zaawansowany zasilacz dla najwyższych wymagań Przemysłu 4.0

Aparatura rozdzielcza serii PROtop zapewnia wysoką dostępność instalacji dzięki wartościom MTBF sięgającym ponad milion godzin. Nowa technologia DCL zapewnia niezawodne uruchamianie przełączników ochrony linii i dodatkowych rezerw zasilania w celu bezpiecznego uruchamiania silników o wysokiej mocy.

Złącza okrągłe

Złącza okrągłe

Odpowiednie przyłącza dla aplikacji poza szafą sterowniczą. Złącza okrągłe ze stopniem ochrony IP dla czujników i elementów wykonawczych.

Złączki serii A w technologii łączeniowej PUSH IN

Złączki serii A w technologii łączeniowej PUSH IN

Zwiększ sprawność instalacji z zachowaniem bezpieczeństwa. Innowacyjne złączki PUSH IN z bezpośrednim wtykiem przewodu, skracają czas podłączania sztywnych przewodów i tych z końcówkami tulejkowymi, nawet o 50% w porównaniu ze standardowymi złączkami sprężynowymi.

u-remote: wyjątkowa sprawność i prostota

u-remote: wyjątkowa sprawność i prostota

Wzrost złożoności maszyn i systemów stawia coraz większe wymagania przed nowoczesną technologią automatyzacji. Podsystemy rozgałęzione muszą być precyzyjnie zintegrowane ze złożonymi topologiami. Szybka i niezawodna transmisja sygnałów i danych ma kluczowe znaczenie dla płynnego działania.


Switche Ethernetowe: rozwiązania dla przemysłowego przesyłu danych

Switche Ethernetowe: rozwiązania dla przemysłowego przesyłu danych

Komunikacja między komponentami w technologii automatyzacji jest w coraz większym stopniu wykonywana poprzez Industrial Ethernet. Technologia ta staje się coraz bardziej popularna.

Do pobrania

Rozwiązania dla intralogistyki

Twój kontakt dla wszystkich pytań związanych z intralogistyką

* Pola wymagane

* Pola wymagane

Masz jakieś pytania?

* Pola wymagane