Producenci urządzeń

Optymalna technika łączeniowa dla elementów składowych zautomatyzowanego świata jutra

Producenci urządzeń

Zapewnienie najlepszej techniki łączeniowej dla zautomatyzowanego świata jutra

Zapewnienie najlepszej techniki łączeniowej dla zautomatyzowanego świata jutra

Potrzebę zapewnienia najlepszych połączeń elektrycznych dla zautomatyzowanego świata jutra globalizacja przenosi na nowy poziom. Ponieważ rynki wschodzące wkraczają w okres rozkwitu, na rynku światowym jest ponad 2 miliardy nowych konsumentów. Jednocześnie zwiększa się ogólna mobilność, a zasoby stają się coraz rzadsze. Sieci transportowe stają się coraz bardziej złożone, a wymagania w zakresie bezpieczeństwa i dostępności obiektów są coraz ostrzejsze. To przyspiesza przejście do następnego poziomu automatyzacji przemysłowej. Producenci urządzeń i integratorzy systemów, którzy sprytnie łączą technologie inteligentne, a tym samym bezpiecznie kontrolują złożone procesy o zakresie systemowym, nie tylko mają istotny wkład w rozwiązywanie przyszłych wyzwań, ale również wykorzystują towarzyszący im potencjał rozwoju.

Jesteśmy niezawodnym partnerem producentów urządzeń, dlatego możemy zaoferować:

Inteligentne rozwiązania

Inteligentne rozwiązania

Nasza szeroka gama obejmuje standardowe komponenty, komponenty kastomizowane oraz rozwiązania skrojone na miarę, a także oprogramowanie i usługi wspierające szybki rozwój i skracające czas wprowadzania produktów na rynek. Nasze centrum Smart Connectivity Competence Centre skupia się na rozwijaniu innowacji w dziedzinie łączności elektrycznej.

Nowe technologie

Nowe technologie

Innowacje napędzają naszą działalność, co znajduje odzwierciedlenie w dynamicznych nowych technologiach, które ustanawiamy jako standardy techniki łączeniowej nowej generacji. Nasze doświadczenia rynkowe i udokumentowane osiągnięcia dowodzą, że nieustannie inwestujemy w rozwój portfela produktów.

Partner w zakresie techniki łączeniowej

Partner w zakresie techniki łączeniowej

Nasz globalny zespół ma doświadczenie w rozmaitych dziedzinach, takich jak sterowanie przemysłowe, sterowanie ruchem, telekomunikacja, robotyka i energoelektronika. Nasz globalny zespół ekspertów współpracuje z Twoimi inżynierami w celu zidentyfikowania najlepszych komponentów i opracowania optymalnego rozwiązania.

Przemysł 4.0 napędza ewolucję zautomatyzowanych systemów produkcji i inteligentnych fabryk. Wymaga to zintegrowania nowej generacji urządzeń SMART z zaawansowanymi rozwiązaniami automatyzacji w celu uzyskania najwydajniejszej pracy produkcji. Nasze rozwiązania dla producentów urządzeń oferują wiodącą w branży technikę łączeniową i szeroki zakres usług pomocy technicznej, które ułatwiają szybkie osiąganie celów przy optymalnych wynikach. Let's Connect…

Peter Walker, Global Industry Management, Produkcja Urządzeń

Najważniejsze produkty dla producentów urządzeń

Znakomite połączenia dla urządzeń

Znakomite połączenia dla urządzeń

Znakomite połączenia dla urządzeń

Rozwiązania dla producentów urządzeń odpowiadają na wyzwania związane z łączeniem elementów konstrukcyjnych nowej generacji – połączonego, inteligentnego świata. Obejmują one rozwiązania w zakresie automatyzacji fabryk, infrastruktury budowlanej, bezpieczeństwa, telekomunikacji, energii odnawialnej, infrastruktury pojazdów elektrycznych i inteligentnych miast. Nasze partnerstwo z liderami tych rynków umożliwiło nam opracowanie wiodących w branży rozwiązań, a elastyczne podejście do rozwiązywania problemów oznacza, że możemy dostarczyć najlepsze rozwiązania umożliwiające rozwiązanie problemów projektowych klienta – możemy dostarczyć najlepsze rozwiązania dla wyzwań projektowych klienta w rekordowym czasie.

  • Szeroki zakres produktów z optymalnymi rozwiązaniami z zakresu zasilania, sygnału i danych.
  • Wysoka niezawodność i bogate w funkcje rozwiązania zapewaniające bezpieczeństwo połączeń elektrycznych.
  • Innowacyjne rozwiązania techniki łączeniowej dla urządzeń nowej generacji.
  • Najlepsze w klasie wsparcie projektowania dostosowanego do klienta i funkcje OEM.

Serwis OMNIMATE®

Serwis OMNIMATE®

Serwis OMNIMATE®

Wyjątkowo sprawne projektowanie urządzeń

Wydajne procesy planowania i projektowania oszczędzają cenny czas podczas rozwoju produktu. Oprócz komponentów do płytek drukowanych oferujemy szeroki zakres narzędzi i serwisów pomocy technicznej. Od specyfikacji technicznych, poprzez rozwój i projektowanie, po uzyskiwanie dopuszczeń i produkcję seryjną, nasze usługi OMNIMATE® mogą znacznie ograniczyć wydatki na projekty i czas wprowadzania na rynek. Zaufaj naszemu doświadczeniu podczas zdobywania informacji oraz szybko i łatwo znajdź właściwe komponenty dla swojego zastosowania dzięki naszym wygodnym narzędziom online i usłudze otrzymania próbki w 72 godziny.

  • Biblioteki komponentów dla systemów EDA
  • Rozszerzone arkusze danych i rysunki
  • Szybki i przejrzysty wybór produktu w przewodniku po zastosowaniach AppGuide

Więcej produktów i rozwiązań dla producentów urządzeń

Sprawdź nasz ConnectorGuide – znajdź właściwy produkt dla swoich potrzeb

Sprawdź nasz ConnectorGuide – znajdź właściwy produkt dla swoich potrzeb

Sprawdź nasz ConnectorGuide – znajdź właściwy produkt dla swoich potrzeb

W naszym przewodniku doboru ConnectGuide zapewniamy wyszukiwanie według aplikacji i produktu, które szybko doprowadzi Cię do produktu, którego potrzebujesz. Znalezienie odpowiednich złącz wtykowych do płytek drukowanych jeszcze nigdy nie było tak proste.

Aktualności z branży produkcji urządzeń

Zapoznaj się z naszymi najnowszymi raportami whitepapers dla produkcji urządzeń

Masz więcej pytań?

Porozmawiajmy o twoich pomysłach!

* Pola wymagane

* Pola wymagane

Masz jakieś pytania?

* Pola wymagane