Technika łączeniowa dla producentów urządzeń

Rozwiązania stykowe dla połączeń PCB

Technika łączeniowa dla producentów urządzeń

Optymalne rozwiązania stykowe dla połączeń PCB

Złącza do PCB i zaciski do PCB są niezbędnymi komponentami w produkcji urządzeń i obwodów elektronicznych. W miarę postępów w automatyzacji przemysłowej przyłącza PCB muszą stawać się coraz bardziej kompaktowe i odporne. Istotne są również niezawodne i bezpieczne połączenia zapewniające szeroką gamę funkcji. Wymaga to zintegrowania nowej generacji urządzeń SMART z zaawansowanymi rozwiązaniami automatyki, w celu uzyskania najwydajniejszej pracy produkcji.

Oferujemy innowacyjne rozwiązania łączeniowe stworzone z myślą o urządzeniach nowej generacji, które zapewniają producentom urządzeń i integratorom systemów optymalny przesył zasilania, sygnałów i danych. Nasze złącza do PCB i zaciski do PCB zostały zaprojektowane w taki sposób, aby spełniać wymagania klientów i umożliwiać bezproblemową integrację z istniejącymi systemami. Oprócz naszych produktów oferujemy również kompleksowe serwisy pomocy technicznej, takie jak wsparcie projektowe i rozwiązania OEM, które ułatwiają opracowywanie niestandardowych rozwiązań techniki łączeniowej. Jesteśmy niezawodnym partnerem producentów urządzeń, dlatego możesz polegać na naszych optymalnie zaprojektowanych połączeniach.

Inteligentne rozwiązania

Inteligentne rozwiązania

Nasza szeroka gama obejmuje standardowe komponenty, komponenty kastomizowane oraz rozwiązania skrojone na miarę, a także oprogramowanie i usługi wspierające szybki rozwój i skracające czas wprowadzania produktów na rynek. Nasze centrum Smart Connectivity Competence Centre skupia się na rozwijaniu innowacji w dziedzinie łączności elektrycznej.

Nowe technologie

Nowe technologie

Innowacje napędzają naszą działalność, co znajduje odzwierciedlenie w dynamicznych nowych technologiach, które ustanawiamy jako standardy techniki łączeniowej nowej generacji. Nasze doświadczenia rynkowe i udokumentowane osiągnięcia dowodzą, że nieustannie inwestujemy w rozwój portfela produktów.

Partner w zakresie techniki łączeniowej

Partner w zakresie techniki łączeniowej

Nasz globalny zespół ma doświadczenie w rozmaitych dziedzinach, takich jak sterowanie przemysłowe, sterowanie ruchem, telekomunikacja, robotyka i energoelektronika. Nasz globalny zespół ekspertów współpracuje z Twoimi inżynierami w celu zidentyfikowania najlepszych komponentów i opracowania optymalnego rozwiązania.

Najważniejsze produkty dla producentów urządzeń

Szukasz znakomitych przyłączy do swoich urządzeń? Rozwiązania dla producentów urządzeń odpowiadają na wyzwania związane z łączeniem elementów konstrukcyjnych nowej generacji – połączonego, inteligentnego świata. Obejmują one rozwiązania w zakresie automatyzacji fabryk, infrastruktury budowlanej, bezpieczeństwa, telekomunikacji, energii odnawialnej, infrastruktury pojazdów elektrycznych i inteligentnych miast. Nasze partnerstwo z liderami tych rynków umożliwiło nam opracowanie wiodących w branży rozwiązań, a elastyczne podejście do rozwiązywania problemów oznacza, że możemy dostarczyć najlepsze rozwiązania umożliwiające rozwiązanie problemów projektowych klienta – możemy dostarczyć najlepsze rozwiązania dla wyzwań projektowych klienta w rekordowym czasie.

Highlight

Złącza i zaciski do płytek drukowanych PCB

Nasz szeroki asortyment dopasowanych do poszczególnych zastosowań produktów OMNIMATE® Power, Signal, Data obejmuje produkty do zastosowań przemysłowych ze szczególnym uwzględnieniem przetwarzania sygnałów i elektroniki mocy.

Ethernet jednoparowy

Ethernet jednoparowy to architektura komunikacyjna nowej generacji dla Przemysłowego Internetu Rzeczy. Koncepcja Ethernetu, aż po same czujniki, obiecuje bezproblemowe połączenia od czujnika aż po chmurę.

Złącza

Znajdź wszystkie potrzebne złącza, od sygnału, przez zasilanie, po dane. Oferujemy wszystkie typy złączy dla specyficznej architektury okablowania i łączeniowej klienta. Zapewniamy wysoką jakość i krótki czas dostawy.

Obudowy do elektroniki

Nasze obudowy do elektroniki stanowią przyszłościową platformę dla branży elektronicznej, niezależnie od wybranej konstrukcji – we wszystkich obszarach zastosowań. Koncepcja naszych obudów spełnia wymagania dowolnych zastosowań.

Najważniejsze produkty serwisowe dla producentów urządzeń

Chcesz, aby Twoje procesy projektowania były wyjątkowo wydajne? Wydajne procesy planowania i projektowania oszczędzają cenny czas podczas rozwoju produktu. Oprócz komponentów do płytek drukowanych oferujemy szeroki zakres narzędzi i serwisów pomocy technicznej. Od specyfikacji technicznych, poprzez rozwój i projektowanie, po uzyskiwanie certyfikatów i produkcję seryjną, nasze serwisy OMNIMATE® mogą znacznie ograniczyć wydatki na projekty i czas wprowadzania na rynek. Zaufaj naszemu doświadczeniu i znajdź szybko i łatwo właściwe komponenty dla swojego zastosowania, dzięki naszym wygodnym narzędziom online.

Narzędzia serwisowe

 • Konfigurator internetowy OMNIMATE® 4.0:
   Stwórz indywidualne połączenie z urządzeniem
 • ConnectorGuide:
   Znajdź właściwy produkt do swoich wymagań
 • Darmowy serwis próbny 72h:
   Zamów szybko i łatwo próbkę projektu
 • Dane cyfrowe:
   Odkryj nasze biblioteki komponentów dla systemów EDA

Know-how

 • Biała księga:
   Odkryj nowości w technice łączeniowej urządzeń
 • Odstępy i odległości między częściami przewodzącymi:
   Uzyskaj szczegółowy przegląd dokładnego wymiarowania
 • Technologie łączenia przewodowego:
   Poznaj inne technologie łączeniowe
 • Kolekcja zasobów:
   Uzyskaj podsumowanie naszej wiedzy

Gotowość na automatyzację!

Gotowość na automatyzację!

To jest film na YouTube. Klikając ten film, zgadzasz się na Politykę prywatności i Warunki użytkowania Google/YouTube. Użytkownik akceptuje również naszą Politykę prywatności.

Technologia łączeniowa SNAP IN spowoduje, że Twoje procesy okablowania zostaną przeniesione na wyższy poziom efektywności. Dzięki technologii SNAP IN można wykonać instalację i konserwację tak szybko, jak pstryknięcie palcami.

Przyłącze jest zasadniczo proste w obsłudze: przewód z usuniętą izolacją wtykamy bezpośrednio do otwartego zacisku, aż ten zatrzaśnie się z kliknięciem.

Nowości dla branży produkcji urządzeń

Jako liderowi technologicznemu, udało nam się zrewolucjonizować technologię łączeniową PCB dzięki naszym złączom i zaciskom do PCB. Nasze komponenty są bardzo popularne w aplikacjach przemysłowych i są zoptymalizowane pod kątem projektowania zorientowanego na aplikacje i wydajnej produkcji. Skupiamy się na przetwarzaniu sygnałów i energoelektronice. Upraszczamy procesy naszych klientów dzięki znakomitej ofercie serwisów i dostarczanym przez nas danym cyfrowym produktów.