Windy i schody ruchome

Jazda w górę i w dół w sposób niezawodny, energooszczędny i sterowany dzięki analizie danych

Windy i schody ruchome

Przyszłościowe rozwiązania dla wind i schodów ruchomych

Coraz większa mobilność w miastach stale wymaga nowych rozwiązań w technologii wind i schodów ruchomych. Niezawodne i energooszczędne działanie maszyny dzięki dostępności precyzyjnych, spójnych danych i ich analizie, to kluczowe czynniki powodzenia podczas wdrażania transportu pasażerów, na który nie trzeba czekać. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Weidmüller pełni rolę partnera i zapewnia aktywne wsparcie w opracowywaniu innowacyjnych koncepcji monitorowania i analityki przemysłowej. Zapewnienie mobilności w miastach i nadążanie za nią – zarówno dziś, jak i jutro.

Jesteśmy doświadczonym partnerem w branży wind i schodów ruchomych, dlatego możemy zaoferować klientom:

Mówimy w twoim języku

Mówimy w twoim języku

Wiemy, jak spełnić wymagania klienta dzięki naszej wiedzy fachowej, kompleksowej ofercie produktów i rozwiązaniom dobranym indywidualnie do aplikacji

Rozwiązania poza sterowaniem

Rozwiązania poza sterowaniem

Oferujemy dostosowane rozwiązania i usługi w zakresie technologii IIoT, usług łączności z chmurą, analityki przemysłowej i gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa danych


Certyfikacja według wymagań światowych rynków

Certyfikacja według wymagań światowych rynków

Opracowujemy nasze produkty zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi (np. EN 81-20/50) i zapewniamy dopuszczenia CE/UL/CCC dla zastosowań światowych

Niezawodny partner

Niezawodny partner

Wiodące globalne przedsiębiorstwa od dziesięcioleci korzystają z niezawodnej techniki łączeniowej i produktów elektronicznych Weidmüller

Jesteśmy tam, gdzie są nasi klienci

Jesteśmy tam, gdzie są nasi klienci

Dzięki naszym globalnym możliwościom, jesteśmy zawsze blisko klienta, od pomocy technicznej po dostarczanie na miejsce i serwisowanie.

Stawiamy czoła wyzwaniom rynkowym dzięki innowacjom i pasji

Winda

Twoje urządzenia przenoszą windy na sam szczyt, a nasze produkty i rozwiązania zapewniają ich płynne działanie. Jeśli potrzebujesz energooszczędnego zasilania do sterowania głównego lub sterowania drzwi, oferujemy urządzenia o niskim poborze mocy, aby winda była bardziej ekologiczna. Jeśli potrzebujesz elastycznej technologii przyłączeniowej do urządzeń elektronicznych, oferujemy szeroki zakres złączy i zacisków. Dzięki FieldPower® Elevator możesz zwiększyć wydajność okablowania szybów w inteligentny sposób.

Schody ruchome

Za każdym razem, gdy konieczne jest wyposażenie szaf sterowniczych w niezawodne produkty techniki łączeniowej, jesteśmy odpowiednim partnerem, który zapewnia rozwiązania do układów zasilania, przetwarzania sygnałów oraz transmisji danych; od dołu po sam szczyt, w maszynowni i szafach satelitarnych. Prefabrykowane przewody konfekcjonowane patch umożliwiają szybkie podłączenie czujników, podczas gdy najlepszy w klasie system zdalnych I/O u-remote zbiera i przesyła dane przez bramę IoT do platformy usługowej opartej na chmurze. Konserwacja predykcyjna, ponieważ usługi oparte na danych zapewniają dodatkową wartość dla wykonawców i użytkowników końcowych.

Najważniejsze produkty dla wind i schodów ruchomych

Ethernet jednoparowy

Infrastruktura sieci dla przemysłowego IoT

Rosnący poziom cyfryzacji zakładów przemysłowych wymaga dalszego rozwoju istniejącego okablowania Ethernet. W szczególności w przypadku czujników, czy lokalnych modułowych jednostek sterowania, konwencjonalne koncepcje okablowania nie są już w stanie spełnić nowych wymagań dotyczących zapotrzebowania na miejsce i pracochłonność montażu.

Weidmüller i partnerzy specjalizujący się w technice połączeń elektrycznych, w procesie opracowywania nowych norm branżowych, opierają się na innowacyjnej technologii Single Pair Ethernet, czyli Ethernecie jednoparowym.

FieldPower® Elevator

FieldPower® Elevator

This is a YouTube video. By clicking on this video, you agree to Google/YouTube's Privacy Policy & Terms of Use . You also agree to our Privacy Policy.

Zwiększona sprawność okablowania szybu windy

Montaż komponentów elektrycznych w szybie windy pozostaje pracochłonnym i czasochłonnym zadaniem. Firma Weidmüller opracowała inteligentne rozwiązanie umożliwiające podłączenie jednego kabla płaskiego na piętro, który zapewania zasilanie, sygnały i dane. Rozwiązanie składa się ze skrzynki połączeniowej do szybu FieldPower® Elevator i 11-biegunowego kabla płaskiego. Można wykonać nawet dwa łańcuchy bezpieczeństwa na piętro poprzez łatwe przerwanie obu przewodów zewnętrznych. Zwiększ sprawność i niezawodność, jednocześnie skracając czas instalacji i zmniejszając złożoność materiałową dzięki rozwiązaniu okablowania szybów: FieldPower® Elevator.

System bezstykowy FreeCon Contactless

Nie wymaga konserwacji i zapewnia zasilanie do 24 V/240 W z dużą gęstością mocy i maksymalną sprawnością

Bezstykowy system FreeCon ma niewielkie wymiary i oferuje maksymalną sprawność oraz umożliwia niezawodne i bezstykowe przesyłanie energii do 240 W. Pomyśl o przyszłości bez kabli zwisowych! Przesyłanie danych przez sieć 5G w szybie i bezstykowy przesył energii na poziomie piętra, który ładuje akumulator w kabinie.

Więcej produktów dla wind i schodów ruchomych

Zasilacz impulsowy PRO-E

Potrzebujesz energooszczędnych zasilaczy impulsowych do głównego sterowania lub sterowania drzwi? Oferujemy zasilacze jednofazowe montowane na ścianie o niskim poborze mocy. Dzięki „PRO-E” Weidmüller oferuje niezawodny, bardzo płaski jednofazowy zasilacz impulsowy do montażu na ścianie w fabrykach maszyn przemysłowych, budowanych zakładach i automatyce budynków.

3-fazowy Monitor Relay

Potrzebujesz modułu do monitorowania statusu faz w 3-fazowym systemie zasilania? Mamy w ofercie 3-fazowy Monitor Relay wykrywający utratę faz i błędy sekwencji. Rodzina produktów EPAK oferuje szeroki zakres funkcji, które spełniają wymagania stawiane przez aplikację klienta.

Poznaj nasz przewodnik po zastosowaniach AppGuide dla elektroniki windy

Twoje urządzenia przenoszą windy na sam szczyt. Nasza technika łączeniowa zapewnia im płynne działanie. Wyszukiwanie produktu według typu aplikacji.
Stosowane w środowiskach prywatnych i przemysłowych – windy i schody ruchome upraszczają zadania związane z transportem osób i towarów. W przemyśle windowym standaryzacja i modularyzacja już odgrywają istotną rolę w produkcji, ale kwestia bezpieczeństwa i energooszczędności również nabiera coraz większego znaczenia.

Do pobrania

Masz jakieś pytania?

* Pola wymagane