Zasilacz impulsowy Weidmüller „PRO-E”:

montowane na ścianie, płaskie zasilacze jednofazowe do stosowania w bardzo ograniczonych przestrzeniach, w aplikacjach przemysłowych

Zasilacz impulsowy Weidmüller „PRO-E”:

Dzięki „PRO-E” Weidmüller oferuje niezawodny, bardzo płaski jednofazowy zasilacz impulsowy do montażu na ścianie w fabrykach maszyn przemysłowych, budowanych zakładach i automatyce budynków.

Urządzenia są dostępne w siedmiu różnych klasach wydajności i charakteryzują się wytrzymałą metalową obudową, szerokim zakresem temperatury stosowania od -25°C do + 70°C oraz szeroką gamą wariantów o napięciach wyjściowych 5 V, 12 V, 24 V i 48 V. Zakres mocy obejmuje urządzenia od 25 W do 350 W. Zintegrowane zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe, przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe i przed pomieszaniem biegunów zastosowane w zasilaczach „PRO-E” umożliwia bezpieczne i stabilne działanie. Szeroki zakres dopuszczeń międzynarodowych i szeroki zakres napięć wejściowych od 85 V do 264 V AC pozwala na uniwersalne wykorzystanie na całym świecie.

Zasilacze są decydującymi komponentami w doprowadzaniu energii do maszyn i instalacji, jak również do systemów automatyki budynków. Ich niezawodność ma decydujący wpływ na bezpieczną pracę połączonych komponentów. Różne produkty z rodzin zasilaczy „PRO-M” i „PRO-H” sprawdzają się od wielu lat w zasilaniu podzespołów elektrycznych i elektronicznych w sektorze inżynierii automatyki. Firma Weidmüller uzupełniła te urządzenia montowane na szynie, zasilaczami „PRO-E” do montażu na ścianie. Urządzenia ze swoją solidną oraz stabilną metalową obudową i praktycznymi komponentami, zajmują bardzo mało miejsca, ze względu na swoją płaską konstrukcję i dlatego mogą być z łatwością bezpośrednio wykorzystane „na miejscu” jako scentralizowane lub zdecentralizowane zasilanie maszyn i instalacji. Ich szeroki zakres temperatury stosowania od -25°C do +70°C – odciążenie od 50°C, 70% w temperaturze 70°C – idealnie wspomaga wszechstronny montaż w obszarze automatyki przemysłowej. Zasilacze „PRO-E” zapewniają stabilne napięcia wyjściowe DC 5 V, 12 V, 24 V i 48 V, które można regulować potencjometrem w zakresie +/- 10%. Zielona dioda LED sygnalizuje gotowość do pracy. Zintegrowane zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe, przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe i przed pomieszaniem biegunów umożliwia bezpieczne i stabilne działanie.

Zakres mocy urządzeń wynosi od 25 W do 50 W, 75 W, 100 W, 150 W, 250 W i 350 W. Właściwości eksploatacyjne można zwiększyć, łącząc równolegle wiele urządzeń z modułami diodowymi. Szeroki zakres napięć wejściowych AC i DC 85 V do 264 V AC i 110 V do 370 V DC, jak również międzynarodowe dopuszczenia i certyfikaty, takie jak CE, UL, TÜV (Niemiecki Urząd Dozoru Technicznego), CCC i CB, umożliwiają eksploatację na całym świecie.

Bardzo płaska obudowa zasilaczy impulsowych „PRO-E” ma wytrzymałą konstrukcję, wykonana jest z metalu i idealnie nadaje się do użytku w środowiskach przemysłowych i w budynkach. Urządzenia montuje się bezpośrednio na ścianach lub płytkach montażowych bez szyn montażowych.

Bardzo płaska obudowa zasilaczy impulsowych „PRO-E” ma wytrzymałą konstrukcję, wykonana jest z metalu i idealnie nadaje się do użytku w środowiskach przemysłowych i w budynkach. Urządzenia montuje się bezpośrednio na ścianach lub płytkach montażowych bez szyn montażowych.

Rodzina „PRO-E” zasilaczy impulsowych Weidmüller to niewielkie, montowane na ścianie, jednofazowe zasilacze dla szerokiego zakresu aplikacji automatyki przemysłowej i budynkowej.